Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Jennifer Lopez wybrała się z niebinarną pociechą na spacer

92
Podziel się:
92
Podziel się:

Jennifer Lopez od lat cieszy się sporą sympatią paparazzi. Ostatnio gwiazda została przyłapana na mieście ze swoją pociechą. Humory zdecydowanie im dopisywały.

1
 / 6
Jennifer Lopez wybrała się z niebinarną pociechą na spacer
Jennifer Lopez i Emme na mieście
Jennifer Lopez i Emme na mieście (FORUM)
0
0

Jennifer Lopez zadebiutowała pod koniec lat 90. i niemal natychmiast odniosła ogromny sukces. W ostatnim czasie życie nie było dla artystki łaskawe. Oprócz głośnego rozwodu czy perypetii z Benem Affleckiem w mediach nie brakuje również doniesień, że jej kariera nie idzie najlepiej, albowiem jej zawodowe projekty okazały się jedną wielką klapą.

Mimo tego 55-latka nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Gwiazda może też liczyć na sporą sympatię paparazzi, którzy bardzo często towarzyszą jej na mieście. Nie tak dawno została przyłapana na planie nadchodzącej produkcji Netflixa. Kilka dni temu sfotografowano ją natomiast z nastoletnią pociechą.

Jennifer Lopez ma dwoje dzieci z byłym mężem, Markiem Anthonym. Bliźniaki Emme oraz Max przyszły na świat w 2008 roku. Trzy lata temu J.Lo ogłosiła publicznie, że jej dziecko jest niebinarna, czyli nie identyfikuje się z żadną płcią. Emme łączy z rodzicielką wyjątkowa więź. Ostatnio wybrały się razem na lunch.

Gwiazda pojawiła się na mieście w luźnych, jasnoniebieskich dżinsach, obszernym, białym T-shircie i klasycznej granatowej kurtce. Swoją stylizację dopełniła skórzaną torebką oraz okularami z kosmetyczną soczewką. Jej dziecko miało na sobie m.in. krótki top i szare jeansy z brązowym paskiem.

2
 / 6
Jennifer Lopez i Emme
3
 / 6
Jennifer Lopez
4
 / 6
Emme
5
 / 6
Jennifer Lopez
6
 / 6
Jennifer Lopez
KOMENTARZE
(92)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Tuti
10 miesięcy temu
Nie identyfikuje się z żadną płcią czyli kim jest? Pazy zrobione. Toć z daleka widać że dziewczyna.
Gfhff
10 miesięcy temu
Kiedyś się mówiło chłopczyca, teraz niebinarna pociecha. Biologicznie mogą być dwie płcie
tomek m.
10 miesięcy temu
dziewczynka jak dziewczynka tylko podobna do ojca
brak b.
10 miesięcy temu
Zrób sobie dziecko mówili będzie fajnie mówili.
Cóż
10 miesięcy temu
z córką, wyszła na spacer z córką
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Ola
10 miesięcy temu
Nie ma czegos takiego jak niebinarnosc . Jest zagubienie , strach , lęk wynikajacy z czegos . Psychoterapeta , psychiatra . Szanujmy się , ale nie dajmy sobie wmówic coś czego nie ma .
Anna
10 miesięcy temu
I wiecznie obrysowany za daleko ten kontur ust🤦🤦Czy ona nie widzi,że to strasznie wygląda???
Xxx
10 miesięcy temu
Być może ona wmówiła córce takie zachowanie, stylizację. Moja matka też tak robiła, lata temu, gdy jeszcze chodziłam.do szkoły, kazała mi nosić spodnie i krótkie włosy. Nie było innej opcji. I zawsze starała się wywyższać względem mnie, ale też i innych. A była gospodynią domową całe życie.
iJa
10 miesięcy temu
Pani Lopez ma po prostu kłopoty wychowawcze
Sławek
10 miesięcy temu
Przecież JLo przed operacją tak samo wyglądała,a większość z was bez makijażu nie wyjdzie po zakupy
NAJNOWSZE KOMENTARZE (92)
Monka
10 miesięcy temu
Wygląda jak mój ojciec z czasów PRL-u gdy był młody.
Ania
10 miesięcy temu
Jakbym miała taką mamę i była taką dziewczyną, to też bym się chyba przechrzciła na faceta...Szkoda dziewczyny, że nie odziedziczyła atrakcyjności po mamie. Nie mówię, że miałaby być równie piękna, ale żeby całkiem pójść po ojcu, to dramat.
kochaj mnie
10 miesięcy temu
Heteroseksualnych można atakować bez żadnych granic praktycznie. LGBT domaga się bezwarunkowej akceptacji, bez względu na to kim jest i jakie ma poglądy. Jeżeli nie, to zaraz jesteś homofobem, faszystą itp.
kurka
10 miesięcy temu
to dziecko jest ładne, normalna nastolatka xD
zyrafa
10 miesięcy temu
A mnie się wydaje, że każdy powinien żyć jak chce. Dopóki nie krzywdzi nikogo, nic mnie to nie interesuje. Jak nie rozumiem tego bycia niebinarnym, w mojej głowie to kolejna 'moda' jak w każdym pokoleniu, tak co mi do tego. To jest jeszcze nastolatka, ja w jej wieku nie wiedziałam kim jestem i czego chcę. Po latach, większość nie ma już sensu z czasu nastoletniego. Dajcie jej spokój, ładna nie ładna. Jest zwykłym człowiekiem, jak każdy. Więcej miłości, mniej osądzania
Luciaa
10 miesięcy temu
I ten T-shirt z Hannibalem Lecterem! 😆😄 hehe, na miejscu J.Lo raczej bym nie pozwolila swojemu dziecku na noszenie koszulki z morderca i kanibalem - Co bedzie nastepne? Bluzka przedstawiajaca Dahmera lub Teda Bundy??
eiwubo
10 miesięcy temu
heh 14sto latka, w lub tuż przed okresem dojrzewania, już wie, że jest niebinarna? Kpina jakaś. Generalnie to rzeczywiście jeszcze dziecko, czyli ono, ale zachodzące w organizmie zmiany już zaczynają być widoczne no i dokuczające. A młoda po prostu nie godzi się z tym faktem, że przestaje być "dzieckiem" a staje się dorosłym osobnikiem gatunku ludzkiego. Zwykły kryzys tożsamości, może spotęgowany sławą matki, a aktualnie akceptowany przez otoczenie. I zamiast młodej pomagać sobie z tym radzić, pogłębiają jej niepewność. No i jak ma być normalnie?
Magda K.
10 miesięcy temu
To "dziecko" wygląda jak 50 letnia nauczycielka fizyki w szkole podstawowej.
hmmm
10 miesięcy temu
Tę córkę to ma z Wiśniewskim?
Eliza
10 miesięcy temu
A teraz wyobraźcie sobie Emmę ubraną jak na dziewczynę przystało z długimi prostymi włosami lub takimi do ramion i w lekkim makijażu😉🥰Bomba.
xxx
10 miesięcy temu
Z dzieckiem na spacer. Niebinarna pociecha brzmi jak jakaś egzotyczna choroba zakaźna. Ale plus dla Jen ,że przyjmuje to na spokojnie i nie wymyśla jak bogacze by naprawić dziecko na siłę.
Rozana
10 miesięcy temu
Ma ładna matkę która zachwycał się świat a i teraz nieźle wyglada. To kompleksy a nie jakieś wymysly
tomek m.
10 miesięcy temu
dziewczynka jak dziewczynka tylko podobna do ojca
luzz
10 miesięcy temu
Ile już było tych niebinarnych, a potem jednak okazywało się, że to bunt i samo przechodziło. Za kilka lat się okażę kim jest, a teraz jest nastolatką, niech się "wyraża" po swojemu.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy na rozdaniu Nagród Waltera: mocno umalowana Olejnik, Dobrosz-Oracz w odważnej sukni, nonszalancka Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Celebryci, dziennikarze oraz osoby ściśle związane z polskimi mediami w piątek 27 lutego tłumnie zameldowały się w w Muzeum POLIN. Odbyła się tam gala podczas której wręczono Nagrody Mariusza Waltera - wyróżnienia dla osób i zespołów, wyznaczających standardy i kreujących środki masowego przekazu. Sprawdź, jakie gwiazdy pojawiły się na ściance.
9.

63-letnia Demi Moore zaskoczyła fanów nową fryzurą i szczuplejszą niż kiedykolwiek sylwetką: "Kolejna ofiara Ozempicu" (ZDJĘCIA)

Demi Moore była jedną z gwiazd Tygodnia Mody w Mediolanie. 63-letnia aktorka pojawiła się na pokazie Gucci i zaskoczyła odmienioną aparycją. Poza nową fryzurą, internauci zwracają uwagę na wyraźnie szczuplejszą sylwetkę gwiazdy.
8.

Sandra Kubicka chwali się NOWYM AUTEM za 600 tysięcy złotych! "Niegrzeczne s*ki pragną niegrzecznego chłopca" (FOTO)

Zdaje się, że rozwód zainspirował Sandrę Kubicką i Barona do życiowych zmian. Muzyk dopiero co chwalił się odświeżoną fryzurą, a celebrytka zafundowała sobie botoks i... luksusową furę. "Moja nowa bestia" - ogłosiła podekscytowana.
7.

52-letnia Kate Moss ŚWIECI STRINGAMI na pokazie Gucci. Petarda? (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie zwalnia tempa i wciąż zachwyca na pokazach największych światowych marek. Ostatnio prezentowała na wybiegu jeden z najnowszych projektów Gucci podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Obok kreacji z głębokim wycięciem na plecach trudno przejść obojętnie.
6.

Maffashion w KOZAKACH I BIKINI pręży się nad basenem na Teneryfie (ZDJĘCIA)

Maffashion zostawiła za sobą zmienną, polską pogodę i wybyła na słoneczną Teneryfę. Tym razem to jednak nie są wakacje...
5.

Luka i Andziaks pławią się w luksusie w Dubaju i DRWIĄ z komentarzy, że ich 2-MIESIĘCZNY syn "nie zdążył przyzwyczaić się do domu"

Na profilach Andziaks i Luki powoli zaczynają pojawiać się zdjęcia z wyjazdu do Dubaju, na który wybrali się z córeczką Charli i niespełna dwumiesięcznym synkiem. Obecność najmłodszej pociechy wywołała spore emocje wśród internautów.
4.

Jacek Kopczyński w słoneczną pogodę zaparkował elektrykiem na zakazie, wybierając wygodę (ZDJĘCIA)

Jacek Kopczyński dołączył do niechlubnego grona gwiazd, które wygodę stawiają ponad przepisy drogowe. Gwiazdor "M jak miłość" zaparkował swojego elektryka na zakazie, a następnie ruszył w miasto. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach stołecznych paparazzi.
3.

Paulina Pszech z "Top Model" wszczepiła sobie implanty w pośladki i wymodelowała rysy twarzy. Dziś jest nie do poznania (ZDJĘCIA)

Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji "Top Model", przeszła niezwykłą metamorfozę na przestrzeni lat. Choć w programie wzbudzała kontrowersje, jej obecna działalność i zmiany w wyglądzie przyciągają uwagę tysięcy fanów na Instagramie.
2.

Wytworna Penélope Cruz błyszczy na ściance w pierzastym futerku (ZDJĘCIA)

Penélope Cruz pojawiła się na światowej premierze filmu "Panna młoda!", która odbyła się w Londynie. Piękna Hiszpanka oczarowała w połyskującej sukni z dekoltem. Robi wrażenie?
1.

Ukochana Wojtka Goli FRUWA na ściance i wymachuje BARDZO DROGĄ torebką... (ZDJĘCIA)

Z góry uprzedzamy o solidnej dawce słodyczy z rana. Wojciech Gola i jego młodsza o 16 lat wybranka serca pojawili się na uroczystej premierze teledysku Modelek. Nie dla nich było jednak nudne, statyczne pozowanie fotoreporterom. Barczysty celebryta wziął ukochaną na ręce, patrząc jej głęboko w oczy.