Trwa ładowanie...
Neta
|

Jessica Alba i Michele Morrone wymieniają czułe spojrzenia na gali rozdania nagród. Spodziewaliście się takiego duetu?

240
Podziel się:
240
Podziel się:

Jessica Alba i Michele Morrone mieli ostatnio okazję pojawić się na włoskiej gali rozdania nagród, a reporterzy uchwycili ich w uroczym momencie. Wymienili się czułymi spojrzeniami.

1
 / 5
Jessica Alba i Michele Morrone wymieniają czułe spojrzenia na gali rozdania nagród
Jessica Alba i Michele Morrone wymieniają czułe spojrzenia
Jessica Alba i Michele Morrone wymieniają czułe spojrzenia (FORUM, Getty Images)
0
0

Michele Morrone w polskim show-biznesie zasłynął jako włoski przystojniak, który w "365 dni" Blanki Lipińskiej wcielał się w postać Massimo. Od tego czasu można go było coraz częściej widywać również na salonach w towarzystwie światowych gwiazd.

Ostatnio w Rzymie odbyła się gala rozdania nagród Discobolo. Wydarzenie jest włoskim świętem kina, na którym nie brakuje największych gwiazd. Zjawił się między innymi Michele Morrone, który nie odstępował na krok Jessiki Alby.

Michele Morrone wymienia spojrzenia z Jessicą Albą

Jessica Alba na gali rozdania nagród Discobolo zaprezentowała się w półprzeźroczystej maxi z haftowanymi kwiatami, która została przewiązana czarną wstążką. Do tego dobrała mieniącą się opaskę wysadzaną kamieniami oraz kopertówkę.

Podczas wydarzenia Jessica Alba nie rozstawała się z Michele Morrone, którego już jakiś czas temu poznała na planie filmu "Maserati: Bracia". Aktorzy co rusz posyłali sobie spojrzenia i widać, że bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie.

Zobacz, jak Jessica Alba i Michele Morrone zaprezentowali się na evencie.

2
 / 5
Jessica Alba i Michele Morrone
3
 / 5
Jessica Alba i Michele Morrone
4
 / 5
Jessica Alba i Michele Morrone
5
 / 5
Jessica Alba
KOMENTARZE
(240)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
undefined
rok temu
On niby przystojny, ale na jej tle wygląda biednie.
Ojjj
rok temu
Bez brody stracił na urodzie
hghgfh h.
rok temu
Ona jest przepiękna!Nic się nie zmienia
Obiektywna
rok temu
On wygląda jak facet do wynajęcia za pieniądze
Marta M.
rok temu
jezu ona się nie starzeje...
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Alinka
rok temu
Grają razem w nowym filmie. Występuje w nim również Anthony Hopkins. To część promocji. Jessica nigdy by nie zdradziła męża. Poza tym jest warta chyba miliard dolarów dzięki swojej firmie kosmetycznej, na co jej biedny Włoch lol
ELA
rok temu
Przepiękna!! A On , na tych zdjęciach przypomina Jasia Fasolę :)
Normalnie
rok temu
Ja tu romansu nie wesze. Glownie polki sie na niego slinia🤣
123
rok temu
Jessica piękna jak zwykle 🌺
acc
rok temu
piękna suknia
NAJNOWSZE KOMENTARZE (240)
Katarzyna M.
rok temu
Na 3 zdjęciu bez brody wygląda jak Panasewicz
Tomek
rok temu
Inaczej wyglądała przed operacją nosa. Tylko.jako nastolatka.byla naturalnaa
Didi
rok temu
Kompletnie nie czaje zachwytu nad jej urodą. To samo z Arianą Grande. Są do siebie podobne ale czy rzeczywiście aż tak piękne? Kwestia gustu.
Kim
rok temu
On zbrzydł ,ona wygląda bardzo dobrze
Hmm
rok temu
Hm, zarówno zdjęcia jak i komentarze ociekają brakiem treści. Ciekawe czemu.
A ..
rok temu
.. tak między nami .. szczerze i obiektywnie ... najprzystojniejszy ze wszystkich aktorów ... jest nasz maluch
A M277203 90 ...
rok temu
Oczywiscie wygladaja razem ladnie. Brakuje u Pana Morrone zarost ..Ale ok troche inaczej jest tez ok...
Co jeszcze ?
rok temu
...wymieniają czułe spojrzenia na gali... O matko to teraz już piszecie nawet o spojrzeniach jako temat zastępczy z braku czegoś ciekawego ? To jutro jak nic napiszecie o wymianie : oddechów, zachowań, miejsc, adresów, gestów, nr. telefonów a nawet pewnie myśli cokolwiek i jakikolwiek gniot aby tylko był artykuł... nawet o pogodzie jaka była podczas gali 🤕.
ja!
rok temu
ona śliczna jest, on taki sobie, ale razem nawet dobrze wyglądają.
Ewa Ś.
rok temu
Bardzo piękna kobieta. I również z niego dobry aktor;)
aaaaaaaa
rok temu
wiekszosc facetow wyglada lepiej w zaroscie / delikatnej brodzie, kto sie zgadza??
Gość
rok temu
No i coś trysneło ????
Gość
rok temu
Kariera Morrone wystartowała po 365 dniach, filmy klasy B, ale jednak grywa gdzieś w świecie, a po biednej Siekluckiej słuch zaginal. I gdzie tu sprawiedliwość?
Natalia S.
rok temu
Ogólnie nie pasują do siebie wcale,ona dorosła kobieta a myśli,że nadal jest nastolatką mam takie wrażenie. A on hmm,z zarostem wygląda korzystniej.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kaja Kajuth z "Projektu Lady" już tak NIE WYGLĄDA. Dokonała coming outu i przeszła ogromną METAMORFOZĘ (FOTO)

Kaja Kajuth zasłynęła w mediach jako jedna z uczestniczek drugiego sezonu "Projektu Lady". Dała się poznać jako "chłopczyca", która lubiła chodzić w dresach. Na nowych zdjęciach ciężko ją poznać. Zmiana na plus?
9.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Klaudii El Dursi. Wyrobiła się modowo z biegiem lat?

Bohaterką cyklu poświęconemu najlepszym i najgorszym stylizacjom gwiazd według Pudelka została tym razem Klaudia El Dursi. Zajrzyjcie do naszego cotygodniowego zestawienia. Przemawia do Was jej zmysł estetyczny ?
8.

Tak wygląda wiejska chata Piotra Pręgowskiego i jego żony: łoże z palami, piecyk kaflowy i sielankowy ogród (ZDJĘCIA)

Piotr Pręgowski razem z żoną, Ewą Kuryło, wyprowadzili się z miasta i zamieszkali w domu na wsi pod Lipnem w województwie kujawsko-pomorskim. Aktorska para pożegnała się ze zgiełkiem, odgłosami przejeżdżających samochodów oraz tłumami ludzi. Zamiast tego ich codzienność to cisza, leśne krajobrazy i dzikie zwierzęta.
7.

Nostalgiczna Christina Aguilera chwyta się za nagi biust w łazience i spogląda w sufit. Tak relaksowała się w Paryżu (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera przeszła w ostatnim czasie efektowną metamorfozę i od tamtej pory nie przestaje zachwycać fanów odważnymi stylizacjami. Teraz 45-letnia piosenkarka poszło o krok dalej i postanowiła pozować topless podczas spontanicznej sesji w łazience. Wyszło smacznie?
6.

Ostatnie publiczne wyjście Catherine O'Hary. Aktorka 4 miesiące temu pojawiła się z mężem na gali Emmy (ZDJĘCIA)

Catherine O’Hara, znana z kultowego filmu "Kevin sam w domu", zmarła w Los Angeles. Miała 71 lat. Ostatnim wielkim wyjściem aktorki była 77. ceremonia rozdania nagród Emmy, która odbyła się 14 września.
5.

Naturalna Katarzyna Warnke buszuje po centrum handlowym O KULACH z 6-letnią córką (ZDJĘCIA)

Katarzyna Warnke wybrała się ostatnio z córką na shopping do jednej z galerii handlowej, gdzie natknęła się na paparazzi. 48-latka poruszała się o kulach. Aktorka zaprezentowała się w wełnianym swetrze, jeansach i loafersach. Lubicie jej styl?
4.

Tak wygląda hiszpańska willa Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora: ogród z basenem, gigantyczny salon, strefa relaksu (ZDJĘCIA)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od kilku lat są właścicielami hiszpańskiej nieruchomości. Małżonkowie chętnie dzielą się ujęciami z Marbelli. Zobaczcie, jak się urządzili.
3.

Odmieniona Cara Delevingne i Scout Willis w prześwitującej sukience meldują się na ściance (ZDJĘCIA)

W czwartek wieczorem odbyła się impreza Warner Music Group przed rozdaniem nagród Grammy. Na ściance zameldowała się Cara Delevinge z odmienioną fryzurą. Wpadła też Scout Willis, która kradła spojrzenia w prześwitującej sukience.
2.

Doda i Małgorzata Rozenek ZNÓW spotkały się w Sejmie! (ZDJĘCIA)

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan walczą o dobro psów. Panie miały kolejną okazję, żeby usiąść przy jednym stole w ramach posiedzenia sejmowej komisji nadzwyczajnej ds. ochrony zwierząt.
1.

Te gwiazdy zafundowały sobie LIFTING. Tak ewoluowały twarze Krzysztofa Gojdzia, Julii von Stein, Kris Jenner i innych... (ZDJĘCIA)

Gwiazdy i medycyna estetyczna stanowią coraz częściej zauważalny mariaż. Szczególnie widać to po ich gładszych z biegiem lat licach, które w dużej mierze są zasługą profesjonalnie wykonanego liftingu. Kto z grona znanych i lubianych skusił się na ten zabieg?