Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Joanna Koroniewska w słomkowym kapeluszu posyła uśmiechy hejterom: "Pozdrawiam tych, którym SŁOMA Z BUTÓW WYŁAZI" (FOTO)

160
Podziel się

"Głupich nie sieją, sami się rodzą" - drwi aktorka w nowym poście. Odgryzła się po mistrzowsku?

Joanna Koroniewska w słomkowym kapeluszu posyła uśmiechy hejterom: "Pozdrawiam tych, którym SŁOMA Z BUTÓW WYŁAZI" (FOTO)
Joanna Koroniewska odgryza się hejterom (Instagram.com)
bDzdgOXp

Joanna Koroniewska od jakiegoś czasu wyraźnie spełnia się w roli instagramowej influencerki. Aktorka i jej mąż Maciej Dowbor prowadzą wspólnie internetowy show Domówka u Dowborów, w ramach którego dyskutują ze znanymi znajomymi z branży. Doskonale w mediach społecznościowych odnajduje się też sama Koroniewska, która chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia w naturalnym wydaniu.

Joanna Koroniewska doskonale wie, jak wzbudzić medialne zainteresowanie swoją osobą. W ostatnim czasie aktorka coraz częściej publikuje zdjęcia bez makijażu i intensywnej obróbki graficznej, a także chętnie dzieli się z obserwującymi refleksjami na temat samoakceptacji i "ciałopozytywności". Reakcje internautów bywają co prawda dość skrajne, jednak aktorka coraz częściej odpiera krytykę z ich strony i, ku uciesze fanów, nadal robi swoje.

bDzdgOXr
Zobacz także: Joanna Koroniewska o sile kobiety

Tym razem Koroniewska kolejny raz postanowiła odpowiedzieć na złośliwe uwagi, które pojawiają się pod publikowanymi przez nią materiałami. Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym, jak zawsze w naturalnym wydaniu, uśmiecha się do obiektywu ze słomkowym kapeluszem na głowie. Subtelnie nawiązała w ten sposób do krytycznych komentarzy, których ostatnio nie brakuje na jej profilu.

bDzdgOXx

Słomiana wdowa pozdrawia DZIŚ wszystkich, bez wyjątku. TYCH, którym słoma z butów wyłazi też. Jak to mądrzy prawią - głupich nie sieją, sami się rodzą. I tym jakże optymistycznym akcentem lecę na próbę do teatru. Mam nadzieję, że już dziś na swojej drodze żadnego człowieka z sianem zamiast mózgu nie spotkam. Choć kto to wie. Trzymajcie za mnie kciuki! - zaapelowała do obserwujących.

Sądząc po reakcjach na post aktorki, obserwujący zdają się być podobnego zdania i chętnie wyrażali wobec niej swoje wsparcie. Pod zdjęciem nie zabrakło też oczywiście wielu miłych słów na temat wyglądu celebrytki.

Jesteście pod wrażeniem?

bDzdgOXy
bDzdgOXz
bDzdgOXS
KOMENTARZE
(160)
Wyluzuj
5 miesięcy temu
Tej kobiecie włączyło się takie parcie na szkło, taka chęć zaistnienia dennymi foteczkami, ze niedługo dogoni MRM.
Kkk
5 miesięcy temu
Ona ma coś w sobie mega irytującego.
ble
5 miesięcy temu
Cóż za inteligencja, takt, obycie
bDzdgOXT
Parias
5 miesięcy temu
Pogratulować kultury osobistej najwyższych lotów
Didi
5 miesięcy temu
Urodziwa nie jest. Nie wiem po co wrzuca tyle tych selfie. Zeby jeszcze coś przedstawiały ciekawego tzn jakieś miejsce czy wydarzenia, ale to tylko ME, MYSELF AND I...nuda!
Najnowsze komentarze (160)
Ela
5 miesięcy temu
Bardzo jest podobna do męża
Mama
5 miesięcy temu
Słaby tekst, ta kobieta nic sobą nie reprezentuje. Chce być przebojowa lecz jej nie wychodzi🙄 strasznie ale to strasznie mnie irytuje i z tym głupkowatym uśmiechem 🙉
Mel
5 miesięcy temu
O sobie mówi!!!!! dobrze że jest samokrytyczna, ciekawe kiedy ten Fleming ją porzucić?
Guci
5 miesięcy temu
Większość pewnie ogląda ją żeby się z niej śmiać a nie z tego co robi
Bartek
5 miesięcy temu
Ani ona nie jest inteligentna, ani ładna. Kultury też jej brakuje.
Zosia
5 miesięcy temu
Widziałam ją kiedyś w Warszawie w restauracji jak robiła awanturę swojemu mężowi o nic. Biedny chłopina.
animar
5 miesięcy temu
Mądra się znalazła...
aria
5 miesięcy temu
Irytująca jest pani Joanna .W każdym poście podkreśla,że idzie albo wraca z próby w teatrze.Po co skoro jest przecież aktorką? I ten jej otwarty uśmiech sądze nie jest szczery.Na każdą krytykę reaguje z irytacją i często arogancką odpowiedzią.Wydawała sie fajną osobą ale chyba tak nie jest
bDzdgOXL
Zachwycona
5 miesięcy temu
Mam nadzieję, że tak będę wyglądać w jej wieku!
313
5 miesięcy temu
Upodabnia się wizualnie do swojego męża....jakaś taka męska
Asia
5 miesięcy temu
Nie lubię jej, pcha się na siłę razem z mężem
Teleekspress
5 miesięcy temu
Po co ona się tak kleji do obiektywu Nic nie robi znana jest przez swoją teściową wyłacznie
Lolitka
5 miesięcy temu
Czyli mówi o sobie 🤣
Shvb
5 miesięcy temu
I dobrze napisała.
...
Następna strona
bDzdgOYn