Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Joanna Moro poucza koleżanki podróżujące po świecie w dobie pandemii: "Jeżeli się już ma tę pracę, TO TRZEBA JĄ SZANOWAĆ"

41
Podziel się:

Joanna Moro nie skorzystała w tym roku z zimowych propozycji biur podróży, wytknęła za to innym celebrytkom latającym do egzotycznych miejsc brak szacunku do współpracowników.

Joanna Moro poucza koleżanki podróżujące po świecie w dobie pandemii: "Jeżeli się już ma tę pracę, TO TRZEBA JĄ SZANOWAĆ"
Joanna Moro poucza koleżanki "gwiazdeczki" wyjeżdżające na wakacje w czasie pandemii (Instagram)
bEToGSJN

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami prawdziwego wysypu zagranicznych wojaży wśród polskich celebrytów. Wielu za cel obrało sobie słoneczny Zanzibar, część skierowała się ku Meksykowi. Jeszcze inni polecieli szukać słońca na Malediwy. Kilka celebrytek swoim urlopem pokrzyżowało przy okazji plany całym ekipom pracującym przy produkcji seriali.

Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, szczególnie niezadowoleni z zimowych eskapad swoich "gwiazdek" byli twórcy "Barw szczęścia". Dwie aktorki z obsady tasiemca poleciały bowiem na zagraniczne wczasy, skazując potem współpracowników na zmiany w grafikach i przedłużone oczekiwanie na zdjęcia.

bEToGSJP

Słowa krytyki padły pod adresem Joanny Opozdy, która wypoczywała na Madagaskarze, a także Mariety Żukowskiej opalającej się tej zimy w zanzibarskim słońcu. Teraz brak szacunku do pracy koleżankom po fachu zarzuca pracująca na planie "Barw szczęścia" Joanna Moro.

Zobacz także: Polskie gwiazdy uciekają w ciepłe kraje. Wkrótce może to być niemożliwe

Moro, choć wcześniej nie żałowała sobie wczasów na Wyspach Kanaryjskich, teraz zadowala się morsowaniem i prezentuje zgoła odmienny punkt widzenia. Jak sugeruje w jednej z ostatnich relacji na Insta Story, zagraniczne wczasy są przejawem braku odpowiedzialności.

bEToGSJV

Straszny hejt na te osoby, które gdzieś wyjeżdżają, a inni muszą siedzieć w domu. Można wyjeżdżać – no tak, można wyjeżdżać, ale generalnie są pracodawcy i znam bardzo dużo takich, których po wyjeździe za granicę czeka potem obowiązkowa kwarantanna, nie mogą przychodzić do pracy - mówi Moro.

Celebrytka nawiązuje też do sytuacji na planach seriali, które są nagrywane w oparciu o dokładnie rozpisane grafiki.

Są produkcje, takie na przykład jak u nas, w serialach, no to jak się tak wyjeżdża, potem może być ta kwarantanna, to obsuwa się wszystko. Nie no - generalnie jest taki czas, że jeżeli się już ma tę pracę, to trzeba ją szanować - kończy mentorka Joanna.

Ma rację?

bEToGSJW
bEToGSJX
bEToGSKq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(41)
Gosc
10 miesięcy temu
ona jest denna, sama niedawno podróżowała ze swoją rodziną, a teraz innych będzie pocuzać
hmmm
10 miesięcy temu
no bo jest to takie slabe, wyjechac i sie tym chwalic podczas pandemii. Ich followersi niektorzy traca prace albo umieraja, a ci wrzucaja jakies posty z cieplych krajow reklamujac kolejne wozki, milkshake-i po ktorych ma sie sraczke i inne. Oni sa troche odcieci od rzeczywistosci;)
Bacac
10 miesięcy temu
Andzelika littlemonster tez gdzieś właśnie leci pokazywała na story. Ciekawe czy Zanzibar czy Malediwy
bEToGSKr
Teatr
10 miesięcy temu
Chodziłam do teatru dwa razy w miesiącu z grupą przyjaciół. Pandemia to zweryfikowała. Postawy większości aktorów utwierdziły mnie w decyzji, że nie będę bywała w teatrach. Kina nigdy nie lubiłam. Zamieniam to na inne przyjemności. Niech się bawią sami.
Bozedopomoz
10 miesięcy temu
To się nazywa hipokryzja!!! Brawo Ty!!!
Najnowsze komentarze (41)
Ola
10 miesięcy temu
Wszyscy siedzą w domach, a oni na Zanzibarze. No cóż... Ja czekam, aż w końcu otworzą hotele, żebym mogła chociaż do ustki, do Grand Lubicz jechać. Nie mogę się już doczekać.
Zuza
10 miesięcy temu
Ja tez zamierzam jechac do Meksyku za dwa tygodnie. Chce polezec w słońcu i sie wygrzac.
Hipokry
10 miesięcy temu
A jak ona w pandemii była na kanarach to to nie jest za granica? Yyyyyy
kamilla
10 miesięcy temu
dosyc nie chodze do teatru za mojke pieniadfze za bilety lataja mam dosc tych aktorow celebrytow bojkotuje teatr
Elo
10 miesięcy temu
Moralnie to jest dno. Celebryci pokazali jacy są naprawdę. W marcu siedź w domu i pouczali nas jak mamy to robić a teraz bikini i wio. Chamstwo i prostactwo wyszło z butów. Cienszkie życie mają...
Maja
10 miesięcy temu
Przecież ona nie mówi żeby nie podróżować. Z kontekstu wynika że chodzi jej o poszanowanie dla pracy i kolegów z pracy. Jeśli dwie tempe dzidy pojechały sobie na wakacje i siedzą 2 tygodnie na kwarantannie to produkcja się nie toczy i ludzie nie zarabiają.
Fan
10 miesięcy temu
Ale to to mialo już być wyjechanie z tego kraju gdzie tylko smog i brak pracy
Jola
10 miesięcy temu
Brodawczak niech nie zabiera glosu
bEToGSKj
Ala
10 miesięcy temu
A na starosc wszyscy artyści do wilii w Skolimowie na koszt podatnikow
nata
10 miesięcy temu
jaka hipokryzja.... sama niedawno była na wakacjach z rodzinką.....
🤑🤑🤑
10 miesięcy temu
Super:-)
KRK
10 miesięcy temu
U nas w pracy ludzie brali urlopy w styczniu. Część pojechała do Egiptu, po powrocie kwarantanna, a nasze urlopy poszły się... bo musimy za nich pracować gdy oni mają wywalone na pracę na kwarantannie. Dziękujemy bardzo, żeby was tak szlag trafił, bo zrobiliście to z premedytacją!
Influenser
10 miesięcy temu
Strasznie mnie irytuje jej osoba
Mnb
10 miesięcy temu
Kto to jest ta pani w zielonym berecie?
Oferty dla Ciebie
bEToGSLc
bEToGSLd
bEToGSLe
bEToGSLf
bEToGSLg
bEToGSKL