Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Olga Frycz tłumaczy, dlaczego NIE ODBYŁA kwarantanny po powrocie z Teneryfy: "MNIE TO NIE DOTYCZY"

269
Podziel się

"To nie jest tak, że ja oszukałam system" - mówi Olga Frycz w odpowiedzi na liczne pytania internautów.

Olga Frycz tłumaczy, dlaczego NIE ODBYŁA kwarantanny po powrocie z Teneryfy: "MNIE TO NIE DOTYCZY"
Olga Frycz tłumaczy, dlaczego nie odbyła kwarantanny (Instagram)
bDHOjUbp

W ostatnim czasie, pomimo szalejącej pandemii, wśród polskich celebrytów zapanowała moda na wyjazdy do egzotycznych krajów. Rodzime gwiazdki korzystają z życia m.in. na Zanzibarze, Madagaskarze czy Malediwach.

W związku z powrotami urlopowiczów do kraju pojawiła się wątpliwość, czy aby nie powinni odbyć obowiązkowej kwarantanny. Takie uwagi pojawiły się m.in. pod nowymi postami Barbary Kurdej-Szatan.

bDHOjUbr
Zobacz także: Kwarantanna po wyjeździe za granicę? O tym trzeba wiedzieć

Pytaniami o kwarantannę zasypywana jest też Olga Frycz, która niedawno wróciła z Teneryfy, gdzie spędziła aż dwa miesiące.

bDHOjUbx

Chryste Panie, zaraz zwariuję z tymi pytaniami o kwarantannę. Już nawet u Soni, Bogu ducha winnej, na lajfie pytają, dlaczego Olga nie ma kwarantanny. Ja wracałam do Berlina, a z Berlina wracałam prywatnym transportem do Warszawy, tak że jakby nie załapuję się. Kwarantanna mnie nie dotyczy - podkreśla celebrytka na InstaStories.

Wracałam 17 stycznia, tak że to nie jest tak, że ja oszukałam system. Nie, po prostu takie życie. Nie pytajcie się mnie o to, jakie są aktualnie przepisy odnośnie osób, które wracają z Teneryfy czy innych wysp. Trzeba śledzić strony rządowe. Mnie już to nie dotyczy, ja już jestem w Polsce - zakończyła Frycz.

Zagłębiając się w obowiązujące od 28 grudnia przepisy, można przeczytać, że "na kwarantannę po przekroczeniu granicy wewnętrznej kierowani są podróżujący transportem zbiorowym", zatem wygląda na to, że Olga faktycznie nie "oszukała systemu".

Jedynie troszkę go obeszła?

bDHOjUby
bDHOjUbz
bDHOjUbS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(269)
Tyle
miesiąc temu
Egoistyczne i stawiające sie wyżej „gwiazdy i celebryci”... Stać na długie wakacje na Teneryfie, rypnąć 30 tys. Kary za nie dostosowanie sie do obowiązku kwarantanny.
OlO
miesiąc temu
Poza przepisami dobrze mieć jeszcze łeb na karku i posiedzieć w domu po lataniu samolotami. Fajnie, że zarobili hotelarze na Kanarach, a u nas hotele są zamknięte, bo zwożą wirusa samolotami...pardon, prywatnym transportem na ostatnich kilometrach.
Alan
miesiąc temu
Są pieniądze to i pandemia jest niczym
bDHOjUbT
aga
miesiąc temu
Oprócz przepisów prawa obowiązuje jeszcze coś takiego jak dobry obyczaj i uczciwość. Działanie w granicach prawa, ale omijanie go dla swoich korzyści jest karalne w wielu dziedzinach. Pani Frycz brakuje etyki i moralności w tej sytuacji.
Anna 1983
miesiąc temu
Dopóki sama nie zachorowałam na to dziadostwo też uważałam że może trochę przesadzają z tym zamykaniem wszystkiego. Ale teraz jestem pewna że dopóki będą ignoranci to ta choroba się nie skończy . Jak słyszę, że to skandal ,że nie można jeździć na nartach to mnie tak szlag trafia . Ja nie mogę swobodnie oddychać, nie mam smaku od 2 miesięcy , męczą mnie nawet lekkie prace domowe. Czym są zamknięte restauracje czy stoki narciarskie w stosunku do zdrowia i życia ludzi ? Ja chcę aby to wszystko się skończyło ale z takim podejściem ludzi to będziemy w maskach łazić ze dwa lata. I to nie z winy Rządu tylko z naszej ignorancji
Aga
miesiąc temu
system nas oszukuje
Gudd
miesiąc temu
I dobrze zrobiła.
Wolny
miesiąc temu
ZGNILIZNA jeszcze się afiszuje tylko wrazie czego niech nie dzwoni po karetkę pogotowia
Zibi
miesiąc temu
A byłem jej fanem! Masakra!
Gość
miesiąc temu
Dlaczego nikt nie "podkablował" jej do sanepidu. Franca.
Gość
miesiąc temu
I właśnie w ten sposób oszukują system ,do Berlina a z Berlina samochodem
Podróżnik
miesiąc temu
Na Teneryfie BYŁA? BYŁA! Więc powinna przejść kwarantannę i co to dyskutować!
Zibi
miesiąc temu
Myślałem,że te aktoreczki celebrytki mają choć trochę orientacji o świecie i normalnym stąpaniu po ziemi - a tu totalna pustka. Nawet nie da się tego określić nie używając słów powszechnie uznanych za obelżywe. Przez takich „mądrali” faktycznie pandemia i wszystkie ograniczenia jeszcze długo potrwają.Ten przypadek kwalifikuje się do ukarania przez Sanepid oczywiście max.czyli 30 tys.Aż żal że nie ma kary publicznej chłosty(żart)
bDHOjUbL
Natalia
miesiąc temu
Obeszla w bezczelny sposób - takie zycie!
...
Następna strona
bDHOjUcn