Dymek
|

Joanna Moro wyprawiła baby shower... na jodze. "Było nastrojowo, zdrowo, wygodnie i rozluźniająco" (FOTO)

57
Podziel się

Huczna impreza rozpoczęła się od medytacji. Później był czas na hummus, aż w końcu rozpakowywanie prezentów.

Joanna Moro wyprawiła baby shower... na jodze. "Było nastrojowo, zdrowo, wygodnie i rozluźniająco" (FOTO)
(Instagram, Instagram)

Joanna Moro do show biznesu wdarła się za sprawą tytułowej roli w serialu o Annie German. Od tamtej pory nie udało jej się już zagrać w innej produkcji, która zapewniłaby jej rozgłos. Ostatnio jednak znów powróciła na łamy tabloidów. Powód? Trzecia ciąża celebrytki, o której Moro dumnie poinformowała w sierpniu. Aktorka raczej nie stroni od pokazywania ciążowego brzuszka w mediach społecznościowych. Pokazała już zdjęcie USG nienarodzonego dziecka, a w śniadaniówce zdradziła jego płeć. Wiadomo już, że Joanna Moro powita na świecie córkę. Poród zbliża się chyba wielkimi krokami, ponieważ aktorka wyprawiła już huczne, lecz nietypowe baby shower.

Okazuje się, że impreza odbyła się podczas zajęć jogi. Obszerną relacją z wydarzenia aktorka pochwaliła się oczywiście na swoim Instagramie. Na zdjęciach możemy podziwiać, jak bawili się zgromadzeni na baby shower goście.

"Kochani, to był jeden z najcudniejszych momentów w moim życiu! Było pięknie, nastrojowo, zdrowo, wygodnie, miło, rozluźniająco, pouczająco, rozwojowo, smacznie, treściwie, roześmianie i zarazem relaksacyjnie... jeszcze bym mogła wymieniać i wymieniać! Moja trzecia ciąża i mój pierwszy Baby Shower!!! Super, że udało się tak szybko i sprawnie ten wieczór zorganizować, dziękuję moim kochanym dziewczynom za to, że spełniły moje życzenia i marzenia" - napisała wzruszona imprezą Moro.

Baby shower Joanny zaczęło się od... medytacji. Później przyszedł czas na jogę, a relaksującą atmosferę zapewniały kadzidełka. Tradycyjnie nie obyło się też bez różowych balonów, bo w końcu Moro urodzi dziewczynkę, czy zdrowych przekąsek. Goście również dopisali, a na aktorkę czekała masa prezentów. Koleżanki pokusiły się na zakup śpioszków, tortu z pampersów i zabawek. Jednym słowem - chyba się działo.

Marzycie o podobnym baby shower?

KOMENTARZE
(57)
Polka
3 miesiące temu
Baby girl, szkoda komentować, czy my żyjemy w Polsce? Nie mamy swojego języka? Już Słowacki pisał o Polsce "pawiem narodów byłaś i papugą.." Niestety, to wciąż aktualne....
asia
3 miesiące temu
ładna kobieta, ale ta grzywka straszna
ivona
3 miesiące temu
do kamieniołomów fryzjera, który jej zrobił tą durną grzywkę :D
Megi JA
3 miesiące temu
Joga, humus a prezent w celofanie.....
klaaaa
3 miesiące temu
wygląda w tych włosach jak Sia
Najnowsze komentarze (57)
"zicco"
4 tyg. temu
Po co te komentarze o grzywce?
aaa
3 miesiące temu
Czy jest coś bardziej idiotycznego niż "tort z pampersów"?
Roman
3 miesiące temu
Gracjan jest w ciąży???? Kto go zalał???
;pkopp
3 miesiące temu
no dobra a kiedy był shower? Czy woda była gorąca czy zimna
kasia
3 miesiące temu
Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to możliwe, że dorosłe osoby wrzucają na instagrama wyłącznie lub prawie wyłącznie własne zdjęcia. Przecież to mentalność nastolatki. Nie kumam.
Wtf🤔🤔🤔🤔
3 miesiące temu
Jo baby baby jeny jaka moda my polska czy kto
Matko
3 miesiące temu
Chyba lepiej by jej było w trochę dłuższych włosach ma krótką szyjke i ta grzywka😌 splaszczajaca..szczerze antykobieca fryzura może innej urodzie by pasowało ale tutaj to aaaaaaaaaaa z doczepami by nawet lepiej było🤤
Meoww
3 miesiące temu
Mom to be? A ona nie jest juz mama?
Otoja
3 miesiące temu
Ta grzywką jest tragiczna
M.m.
3 miesiące temu
Nie ogarniam tego baby shower... Raczej bym prosiła Boga żeby najpierw dziecko urodzić i żeby było zdrowe. Potem można świętować
Babyboj
3 miesiące temu
Wygląda jak Gracjan Roztocki !!!!
AMK
3 miesiące temu
Był czas, że ją lubiłam - wtedy kiedy emitowano serial o Annie German. Ale moje zdanie uległo zmianie, gdy w czasie festiwalu w Opolu, tego dnia gdy odsłaniano gwiazdę Anny German w opolskiej alei gwiazd, spóźniła się na uroczystość 40 minut, kazała zebranym ludziom (w tym i mnie) czekać, jak już się pojawiła to stroiła fochy, stała jak za karę z taką wyniosłą miną. Gdy parę osób, w tym 5-6-letnia dziewczynka poprosiło ją grzecznie o autograf, o podpisanie jej płyty z piosenkami Anny German, to odwróciła na się na pięcie i szybko wsiadła do samochodu z ochroniarzami. Jakby była co najmniej Elizabeth Taylor. Naprawdę zrobiła wtedy złe wrażenie na wszystkich zgromadzonych, którzy tak na nią czekali. Ale los ją pokarał, bo sława jak szybko przyszła, tak szybko odeszła i pani Joanna gra teraz nie główne role, a ogony w produkcjach typu Barwy Szczęścia.
Olo
3 miesiące temu
Kolejna z rozdętym ego która myśli, że ludzi intwresuje jej życie... Boze, co za czasy, niech wrócą lata 90 bez internetu, ludzie byli szczęśliwsi
Baba
3 miesiące temu
Fryzura masakra
...
Następna strona