Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Joanna Opozda i Antek Królikowski będą mieli problem z rozwodem? Tabloid ujawnia NOWE INFORMACJE

304
Podziel się:

Niedawno media obiegły doniesienia, że do sądu trafił pozew rozwodowy Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Póki co, para wciąż oczekuje na wyznaczenie pierwszego terminu rozprawy i wiele wskazuje na to, że cały proces może się nieco przeciągnąć.

Joanna Opozda i Antek Królikowski będą mieli problem z rozwodem? Tabloid ujawnia NOWE INFORMACJE
Joanna Opozda i Antek Królikowski będą mieli problem z rozwodem? (AKPA, Kurnikowski, Telus)

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego bez wątpienia odbiło się w mediach szerokim echem. Niedługo po narodzinach synka pary wyszło bowiem na jaw, że aktor porzucił ciężarną ukochaną dla innej kobiety. I tak w ostatnich miesiącach Antek układał sobie życie u boku nowej wybranki. Joasia skupiała się zaś na wychowaniu małego Vincenta. Choć na papierze para wciąż pozostaje małżeństwem, wszystko wskazuje na to, że już wkrótce ich związek zakończy się również w świetle prawa. Kilka tygodni temu "Super Express" poinformował bowiem, że do sądu wpłynął już ich pozew rozwodowy.

Tabloid początkowo donosił, że Joanna OpozdaAntek Królikowski planują rozwieść się w pokojowej atmosferze, bez orzekania o winie. Niedługo później serwis WP Kobieta ustalił jednak, że aktorka chce ponoć walczyć o obarczenie Antka winą za rozstanie. Opozda ma także ubiegać się o prawne uregulowanie kwestii alimentów na małego Vincenta. Według informatora serwisu obecnie Królikowski niespecjalnie wywiązuje się bowiem z ojcowskich obowiązków...

Niestety, wiele wskazuje na to, że Opozda i Królikowski będą musieli trochę poczekać na formalne zakończenie małżeństwa. Jak donosi "Fakt", byli partnerzy wciąż oczekują na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. Mało tego, istnieje spore prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie raczej nie spotkają się w sądzie.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Okazuje się, że procedury związane z rozwodem Opozdy i Królikowskiego mogą znacznie się przedłużyć, a wszystko to przez kolejki w stołecznych sądach. Jak podaje "Fakt", w ubiegłym roku 4290 par złożyło w Warszawie pozwy rozwodowe. Czas oczekiwania na rozprawę wynosi natomiast od sześciu miesięcy do nawet roku. Według spekulacji tabloidu Joanna i Antek prawdopodobnie spotkają się więc w sądzie najwcześniej jesienią.

Wspomniane prognozy i tak wydają się być dość optymistyczne. Informując o wpłynięciu pozwu rozwodowego Opozdy i Królikowskiego, "Super Express" donosił na przykład, że cała procedura "może przeciągnąć się w czasie nawet o rok".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(304)
Lima
miesiąc temu
To po co brali ten ślub, dla dziecka? Tejn facet to jest jakaś porażka życiowa.
Da Wanda
miesiąc temu
Dłużej będą czekać na rozwód, niż byli małżeństwem. Aśka jednak miała rację wstawiając zdjęcie ze wytrzymali już tydzień w małżeństwie 😂
gość
miesiąc temu
jeżeli ktoś w krótkim czasie składa o rozwód, to powinien dostać unieważnienie ślubu, ze względu na mało poważne potraktowanie przysięgi
Antek
miesiąc temu
To poczeka, co jej szkodzi ,przecież nie wróci do niej...Żyją juz od dawna osobno...
refleksja
miesiąc temu
Oj Aśka, po co ci to było, chciałaś coś udowodnić przed światem, a teraz świat uczy cie pokory...
Najnowsze komentarze (304)
ciekawy
4 tyg. temu
Jaki wózek reklamuje p. Opozda? Cały artykuł tylko po to.
fux
miesiąc temu
kto pisze te bzdury o czasie rozwodów czy innych spraw. Sprawa cywilna o zapłatę - 5latt i 6m-cy, druga soprawa 5lat, sprawa cywilna o zasiedzenie 16lat. Inni niech podadza ile trwaly ich sprawy.
jabis
miesiąc temu
A sprawdzili czyje naprawdę to dziecko? Może Ona wcale nie jest matką? I jak Mu teraz to powie?
Fanka
miesiąc temu
Trzymam kciuki żebyście się dogadali. Nie musicie wcale drzeć kotów i udowadniać jeden drugiemu kto więcej zawinil.
vdd
miesiąc temu
Gwiazdki i gwiazdy pobierają się, rozwodzą, rozchodzą, schodzą, kłócą, piorą brudy… ciągle mało im miłości, bogactwa, sławy,… Ciągle za czymś lub za kimś gonimy. Zamiast zająć się sobą. Szukamy gdzieś szczęścia…, akceptacji, popularności, poklasku…"drugiej połówki...”. Ciągle jesteśmy nieszczęśliwi… Gdzie szczęścia szukać? Wszystko w książce pt. „Chcę być szczęśliwy i bogaty, a nie tylko szczęśliwy”. Ciekawe podejście do problemu szczęścia osobistego, ale też pokazuje podstawy tworzenia majątku i wolności finansowej, by nie musieć pracować do końca życia.
Ola
miesiąc temu
Nie odpuszczaj! Rozwód z orzeczeniem (jego) winy musi być!
Ewa
miesiąc temu
Jeszcze niedawno potępiałam Antka, ale jak weszłam na jej insta, to całkowicie zmieniłam zdanie. Bardzo się myliłam.
Norbi
miesiąc temu
Jakoś nie przepadam za Opozdą, może dlatego, że zawsze robi zdjęcia upiększające z filtrami i retuszem- podziwiajcie mnie jaka jestem piękna.
Norbi
miesiąc temu
Jakoś nie przepadam za Opozdą, może dlatego, że zawsze robi zdjęcia upiększające z filtrami i retuszem- podziwiajcie mnie jaka jestem piękna.
Kama
miesiąc temu
Dwie cwane podstępne Opozdy matka z córką zwiększają swoje zasięgi i robią kasę, szkoda, ze to robią kosztem Antka.
gosc
miesiąc temu
Wiedzialy galy co braly,wiedziala jaki jest antek, jego historia, zdradzal przed slubem itd, imprezowy styl zycia, uzywki i slub z takim... szkoda tylko dziecka
gosc
miesiąc temu
kogo to obchodzi, ze tak piszecie o nich.. aska juz jest wielka celebrytka,wiec ma co chciala i tak
Lulu
miesiąc temu
To Antoni będzie miał problem nie Joanna
Ciekawe
miesiąc temu
ze sluby daja im szybko a na rozwod musza czekac, powinni termin rezerwowac przed slubem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie