Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Jola Mróz czule o ojcu swojego dziecka: "Liczy się ten, który wychowa, a nie, który spłodził"

190
Podziel się

"Dzidziuś będzie miał tylko moje nazwisko i mam nadzieję, że będę jego jedynym pełnoprawnym opiekunem" - stwierdziła celebrytka zapytana przez fanów o relację z byłym partnerem.

Jola Mróz czule o ojcu swojego dziecka: "Liczy się ten, który wychowa, a nie, który spłodził"
Jola Mróz (Instagram, Instagram)
bDmFgeRN

Jola Mróz to jedna z celebrytek, które wypromował program Warsaw Shore, a wcześniej Ex na plaży. Dziewczyna tak dzielnie dotrzymywała kroku w imprezowaniu bardziej doświadczonym koleżankom i kolegom z planu, że w końcu przekroczyła granicę. Jola opuściła program, kiedy rzuciła się na jednego z uczestników, okładając go butami z obcasem.

Pod koniec marca Mróz poinformowała, że spodziewa się dziecka, czym zszokowała wszystkich fanów. Celebrytka wyznała wówczas, że ojciec dziecka zostawił ją samą i nie planuje uczestniczyć w wychowaniu potomka.

bDmFgeRP

Znudzona kwarantanną Jola postanowiła odpowiedzieć na Instagramie na kilka pytań od fanów. Celebrytka opowiedziała m.in. o tym, jak przebiega ciąża.

Dobrze się czuję. Dziś popłakałam się na badaniu, to wspaniały czas. Wszystkie zmartwienia i wątpliwości znikają, jak widzi się, że dziecko się rusza i bierze rączki do buzi. Coś wspaniałego - wyznała celebrytka.

bDmFgeRV

Mróz opowiedziała też o ojcu dziecka, z którym wciąż ma nie najlepsze relacje. Zapytana o to, czy interesuje się potomkiem, odpowiedziała:

Nie, obecnie ma kolejną "miłość", już szóstą w ciągu kilku miesięcy. W sumie dobrze, że się nie interesuje - mam czystą głowę od toksycznych ludzi - oznajmiła. Od tego są pewne instytucje, które ruszą po przyjściu na świat MOJEGO dzidziusia. Nie piszmy o nim. Nie wart jest, żeby robić mu fejm. Mogę mu tylko podziękować za prawdziwe szczęście, które pomógł mi stworzyć.

Celebrytka wspomniała też o trudnych chwilach, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży.

Czułam od razu, że coś się zmieniło. Jak zrobiłam pierwszy test, była taka mała, blada kreska, że nikt jej nie widział. To było chyba tydzień przed okresem, który miałam dostać - zdradziła Jola. Zobaczyłam pierwszy raz w 6-7 tygodniu, bo byłam w szpitalu ze stresu. Mocno krwawiłam, robili mi USG i płakałam jak dziecko - to nie do opisania. To był trudny moment, bo akurat wtedy nas olał i mówił, że wymyślam ciążę. Jednak Bóg chciał, żeby dzidziuś żył i wszystko jest ok.

bDmFgeRW

Dociekliwi fani wypytywali Jolę o to, jak zamierza pogodzić wychowanie dziecka z szukaniem nowego partnera.

Myślę, że będę tak zajęta macierzyństwem, że nie będę miała czasu na myślenie o facetach - stwierdziła. Kiedyś myślałam, że nie znajdę faceta, jak już będę miała dziecko, ale jest nawet jeden chętny, który chciałby być ojcem i czeka, aż przyjedziemy. Nigdy nic nie wiadomo. Liczy się ten, który wychowa, a nie który spłodził.

Jeden z internautów zapytał, czy nie boi się, że za jakiś czas ojciec dziecka będzie chciał pojawić się w ich życiu.

Oczywiście, że tak będzie. Wiem o tym dobrze, ale dzidziuś będzie miał tylko moje nazwisko i mam nadzieję, że będę jego jedynym pełnoprawnym opiekunem - powiedziała Jola.

bDmFgeRX

Kibicujecie jej?

bDmFgeRY
bDmFgeSq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
gość
8 miesięcy temu
Teraz będzie poszukiwać spokojnego statecznego mężczyznę na stanowisku,który zajmie się utrzymaniem i wychowaniem nie swojego potomka.
Elizabeth
8 miesięcy temu
Ona sama sobie zadaje te pytania i odpowiada na nie A wy myślicie że ktoś do niej pisze 🤣
Roki
8 miesięcy temu
Nie znam ale takimi facetami gardzę 🙈
bDmFgeSr
Gość
8 miesięcy temu
Nie znam tej kobiety, ale życzę jej wszystkiego najlepszego, aby się nawróciła, żyła godnie dla siebie i swojego dziecka. Aby umiała odróżnić co jest dobre a co złe. Aby naprawiła błędy i umiała dobrze wychować. Wiara, i miłość.
XXX
8 miesięcy temu
Dlatego idealnie jest płodzić dziecko z człowiekiem, którego planujemy, jako tego, który wychowa. A nie z kimkolwiek.
Najnowsze komentarze (190)
jaa
7 miesięcy temu
to ona ma fanow?
dewsaws
7 miesięcy temu
ależ ona obleśna i wulgarna, taki napompowany brudnopis, cycki w rozmiarze duże D! heheheeheheh, jajcara
Roman
7 miesięcy temu
JPRDL ale szlauch
gosc
8 miesięcy temu
ale patologia,po co promujecie taki syf?
Jaśniepan
8 miesięcy temu
1. Kto to jest? 2. Czemu promujecie patusów? 3. Było się nie puszczać z byle kim - to wychowywałby ten co spłodził...
aka
8 miesięcy temu
I tak publicznie się przyznaje, że gziła się z byle kim? Wow. Tylko dziecka szkoda.
lew
8 miesięcy temu
PUSTAK-wszystko w temacie !!!
bearpaws
8 miesięcy temu
wow, uwielbiam takie karpie. Wierzaca, ale nie praktykuje, bo pojęcia nie ma w co wierzy i nie byłaby w stanie powiedzieć czy to ma czy nie ma żadnego sensu. Polka, a nie potrafi pisac po polsku. Kobieta, a rozkłada nogi jak szmata.
bDmFgeSj
tzr
8 miesięcy temu
i trza sie bzdzic bylo, partnera sie szuka i z nim dziecko sie ma a nie bzdzic sie po paru godzinach znajomosci.
maT
8 miesięcy temu
zawsze to samo .Łobuz kocha mocniej i gardzę mięczakiem ....do czasu az wpadnie wtedy najlepszy jest spokojny i stateczny i nadaje sie na tatusia dziecka spłodzonego przez macho który czmychnął .Obrzydlistwo .
jac
8 miesięcy temu
tez bym ja zaoral
jac
8 miesięcy temu
tez bym ja skunol
jaa
8 miesięcy temu
jaka celebrytka zwykłą zdzira i tyle
tiku
8 miesięcy temu
Bogiem sobie geby nie wycieraj. Trzeba było proszki brac a nie teraz Bog tak chcial...jasne kurqqqska z bekartem....
...
Następna strona
bDmFgeSL