Trwa ładowanie...
Witek
Witek
|

Julia Wieniawa mrozi spojrzeniem i kusi dekoltem w skórzanej stylizacji na Elle Style Awards. Ponętna? (ZDJĘCIA)

457
Podziel się:
457
Podziel się:

Julia Wieniawa zdecydowała się na skórzaną stylizację z głębokim dekoltem. Uwagę zwracał także jej ciemny makijaż i oryginalnie ułożone "baby hair".

1
 / 7
Julia Wieniawa mrozi spojrzeniem i kusi dekoltem w skórzanej stylizacji na Elle Style Awards. Ponętna? (ZDJĘCIA)
Julia Wieniawa na Elle Style Awards
Julia Wieniawa na Elle Style Awards (KAPiF)
0
0

Julia Wieniawa jakiś czas temu w jednym z wywiadów przekonywała, że "nigdy nie pasowała do celebryckiego świata". Zaapelowała też, że nie chce być nazywana influencerką. Mimo to nie zrezygnowała z aktywności obejmujących stricte celebryckie i influencerskie działania...

Należy do nich m.in. bywanie na branżowych eventach. W czwartek Julia Wieniawa po raz kolejny w tym tygodniu pojawiła się na jednej ze stołecznych imprez ze ścianką w tle. Tak jak rzesza jej znanych koleżanek skorzystała z zaproszenia na Elle Style Awards 2023.

24-latka tradycyjnie zaprezentowała się w starannie dobranej stylizacji, obok której nie da się przejść obojętnie. Tym razem postawiła na skórzany komplet, na który składały się wyjątkowo wydekoltowana marynarka, długie spódnico-majtki, rękawiczki i botki na masywnej platformie. Uwagę zwracały także make-up i fryzura gwiazdki. Julka zdecydowała się narysować sobie ciemne kreski i starannie ulizać na czole kosmyki włosów. Pozując przed obiektywami fotoreporterów wystylizowana aktorka wydawała się być bardzo zaangażowana, posyłając w ich stronę ponętne spojrzenia.

Zobaczcie. Wyszło stylowo?

2
 / 7
Elle Style Awards

Czwartkowy wieczór Wieniawa postanowiła spędzić na imprezie modowego magazynu.

3
 / 7
Oryginalny "look"

Celebrytka nie zawiodła, pojawiając się na evencie w rzucającej się w oczy stylizacji.

4
 / 7
Głęboki dekolt

Postawiła na sporo odsłaniający skórzany komplet. Odważnie?

5
 / 7
Makijaż i fryzura

Obojętnie nie dało się przejść także obok "mrocznego" make-upu Julki i jej fikuśnie ulizanych kosmyków.

6
 / 7
Skórzana Julia Wieniawa mrozi spojrzeniem i kusi dekoltem na Elle Style Awards. Ponętna?
7
 / 7
Skórzana Julia Wieniawa mrozi spojrzeniem i kusi dekoltem na Elle Style Awards. Ponętna?
KOMENTARZE
(457)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
hmmm
3 lata temu
i te wystające skórzane majty - dziwny strój
Ggg
3 lata temu
I to właśnie jest klasyczny przykład przerostu formy nad treścią... Imwestycje w formę idą w tysiące a treśc za tym nie idzie żadna... A są artyści że wyjdzie on w koszuli z gitarą i nie trzeba stylizacji.
Tequila
3 lata temu
O co chodzi z tym przyklejaniem włosów do czoła?
recenzent
3 lata temu
We wszystkim, co robi (śpiewa, gra, reklamuje, wygląda), jest sztuczna, groteskowa i niewiarygodna.
Ehhhh
3 lata temu
Niestety większość dziewczyn o wzroście 156 cm nie rozumie, że nie wszystkie stylizacje ściągnięte z modelek będą wyglądały na nich dobrze. Wieniawa na siłę przyodziewa takie rzeczy (w tym garnitury oversize), ale nie ma warunków do noszenia takiej odzieży.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (457)
w skórze...
3 lata temu
Julia W. - cytuję: "pozowała cała w skórze"... Pytam po co tyle wysiłku? Gdyby się rozebrała do naga, również byłaby cała w skórze... i mogłaby sobie pozować do woli... Luźno i bez żadnych ograniczeń...
Doris
3 lata temu
Byle tylko nie śpiewała, bo to dopiero klęska...
O matko
3 lata temu
Kto uważa te takie poklejone włosy na czole za coś ładnego? Przecież to wygląda jakby była spocona.
Gfty
3 lata temu
Stylówa super, ale nie na tę laskę.
ola
3 lata temu
Julka wygladasz pięknie...Fryzura,strój... Cudownie
Alojz
3 lata temu
Czy ona biegła na orgietke w stylu BDSM ? Razem z rafalolem szpakiem i innymi tego typu ? 😬😂🤪
Hkf
3 lata temu
Koszmarna stylizacja
skaj
3 lata temu
To strój sado-macho ze skaju? Noooo śliczny, a nawet cudny. I ta mina wielkiej artystki.
Onz
3 lata temu
Kiedy film wjedzie za daleko
Daga
3 lata temu
Taka ładna a tak się szpeci tymi dziwnymi stylówkami 😳
koko
3 lata temu
Gdzie te dawne czasy ,gdzie gwiazdy z tamtych lat.
Hahaha
3 lata temu
Hahahahahahahaha
Janek 102
3 lata temu
Reklamuje jakiś porno film .?
inna
3 lata temu
Uciekła z planu ,,Matrixa" czy ,,Terminatora"?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Małgorzata Rozenek już przystroiła willę na święta: ogromna choinka, bajkowe figurki i ogrom zielonych gałązek (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się w piątek, że w ich willi czuć już świąteczny klimat. Prezenterka zamieściła na Instagramie rolkę, w której pokazała serię ujęć z obwieszonych ozdobami wnętrz.
9.

Maciej Zakościelny i Sara Janicka spotkali się na mieście. Tak pielęgnują koleżeńską relację (ZDJĘCIA)

Niedawno Sara Janicka potwierdziła rozwód z mężem. Tancerka-singielka może liczyć na wsparcie Macieja Zakościelnego, z którym - jak zapewniła - jedynie się kolegują. Zobaczcie ich spotkanie.
8.

Internauci ZACHWYCAJĄ SIĘ uroczymi kadrami księżnej Kate z dziećmi. Louis znów skradł show. "Wygląda jak jego mama"

W piątek odbyło się przedświąteczne kolędowanie w Opactwie Westminsterskim. Podczas wydarzenia fotoreporterzy uwiecznili kilka uroczych momentów z księżną Kate i jej dziećmi w roli głównej. Żona następcy tronu rozmawiała po cichu z najmłodszym synem i pomogła mu podtrzymać świecę.
7.

Gwiazdy prezentują eleganckie kreacje na kolejnym dniu arabskiego festiwalu: Dakota Johnson, Uma Thurman, Ana de Armas (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd ponownie zawitał na Red Sea International Film Festival, który odbywa się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Tym razem królowała biel, a od znanych pań trudno było oderwać wzrok. Największe wrażenie zdecydowanie zrobiła jednak Dakota Johnson, która pozowała w przezroczystej kreacji. Zobaczcie zdjęcia.
6.

Cekinowa Heidi Klum kradnie spojrzenia na sportowej imprezie. Klasa? (ZDJĘCIA)

Heidi Klum pojawiła się w czwartek na imprezie w Kennedy Center w Waszyngtonie. Tego dnia Niemka postawiła na cekinową kreację. Na czerwonym dywanie nie można było przejść obok niej obojętnie.
5.

Księżna Kate z rodziną i sławnymi gośćmi bryluje na wielkim kolędowaniu. Czujecie ten klimat? (ZDJĘCIA)

Przedświąteczne nabożeństwo kolędowe w Opactwie Westminsterskim znów zgromadziło kilka znanych oraz lubianych gwiazd. Oprócz rodziny królewskiej na wydarzeniu pojawiła się m.in. Kate Winslet. Kto jeszcze wpadł?
4.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
3.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
2.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
1.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.