Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Julia Wieniawa poczuła już lato i zapozowała w bieliźnie na swoim tarasie. Fani pieją z zachwytu: "Jesteś cudem natury" (ZDJĘCIA)

449
Podziel się:

Julia Wieniawa wie, jak rozgrzać internet, a przy okazji sporo zarobić. 25-latka pochwaliła się w sieci zdjęciami wykonanymi na swoim tarasie. Na wspomnianych fotkach celebrytka muśnięta wiosennym słońcem zapozowała w koronkowych majtkach znanej włoskiej firmy.

Julia Wieniawa w koronkach pozuje na balkonie
Julia Wieniawa w koronkach pozuje na balkonie (Instagram)

Zaledwie kilka tygodni temu oficjalnie powitaliśmy wiosnę, a niektóre osobistości świata show-biznesu już poczuły pierwsze oznaki zbliżającego się lata. Do tego zacnego grona dołączyła właśnie Julia Wieniawa. Celebrytka postanowiła uzupełnić braki witaminy D i postawiła na relaks na balkonie.

Nie od dziś wiadomo, że Julia Wieniawa może pochwalić się niezłą smykałką do biznesu. Przedsiębiorcza celebrytka doskonale wie, jak wykorzystać każdą, nawet najmniejszą życiową okazję, by wzbogacić swoje konto o kolejne zera. Tak było i tym razem, ponieważ przy okazji wygrzewania swojego ciała Wieniawa strzeliła sobie balkonową sesję zdjęciową, którą powstała w ramach jej współpracy ze znaną włoską marką bieliźnianą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wieniawa według rankingu jest warta aż 134 miliony! Ma tyle w portfelu?

Julia Wieniawa pozuje na balkonie w koronkowej bieliźnie. Fani komentują

Słońce, palmy i włoskie fatałaszki. Brzmi jak dobre egzotyczne wczasy, a to tylko miejski balkon. Na wspomnianych kadrach Wieniawa przyjmowała niewymuszone pozy, będąc odzianą w lawendową bieliznę bogato zdobioną białymi koronkami. Skąpą stylizację celebrytki uzupełniała dopasowana kolorystycznie koszula, nonszalancko zarzucona na muśnięte słońcem ciało.

Pod bieliźnianym postem Wieniawy natychmiast zaroiło się od "ochów" i "achów". Liczne komplementy mogą świadczyć o tym, że spore grupie internautów ewidentnie spodobało się wakacyjne wydanie celebrytki.

Kobieto ty emanujesz sexapilem; Julka jak zwykle bomba!; Reklama piękna, ale Ty jeszcze piękniejsza; Ale piękna i kobieca bielizna; Uroda 10/10, figura 10/10, seksapil 10/10 - Julia jesteś cudem natury!; Jesteś niesamowitą, piękną kobietą; Julka jak zawsze petarda - rozpływają się internauci.

Robi wrażenie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(449)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Magda
rok temu
Raczej zareklamowała kolejny produkt
Nika
rok temu
Nie mogę zrozumieć jej fenomenu. Dziewczyna z sąsiedztwa, dobrze wypromowana...? Dla mnie przezroczysta. Może ktoś ma inne zdanie.
Co za swiat
rok temu
Kiedy paradowanie w bieliznie stalo sie normalnoscia? Masakra
Motylek
rok temu
Nie przesadzacie z tym "cudowna, piękna figura, zachwycająca"? W mam talent jest nie do zniesienia
Bbn
rok temu
Kto wymyśla takie teksty? 🤣
NAJNOWSZE KOMENTARZE (449)
Bel
rok temu
Czas na Naukę nie tylko promocje szkoła szkoła i jeszcze raz szlifowanie języków
B.M
rok temu
Julia, jesteś śliczną dziewczyną, zarabiasz, jesteś samodzielna, szczęśliwa i rozchwytywana a to boli tych mało zaradnych. Powodzenia życzę, nie zmieniaj się.
Chętny
rok temu
Ile za 1h
Sow
rok temu
No bez przesady jakim cudem?
Smakosz
rok temu
Muszę przyznać, smaczna dziewuszka!!!
brak seksu i ...
rok temu
strasznie nieszczery uśmiech. Cierpi na brak seksu ewidentnie.
Wik
rok temu
Kolejna z wklęsłymi policzkami po Ozempicu?
Mar
rok temu
Ta, za młodu , może by że 2 dni w wyżej potrzymał. Po tem wypad...
jaaaa
rok temu
smutne to jest jak ludzie sie podniecaja tym czyms, byscie zobaczyli ja na zywo bez ulepszaczy to byscie jej nie poznali.
Ewelina
rok temu
Sprzedam worek ziemniakow
Ale
rok temu
Gęś
GPU
rok temu
To coś ma fanów????
O matko
rok temu
To teraz trzeba aż na dachu prezentować koronkowa bieliznę?
luk
rok temu
Jestem omkiem z tamtych dawnych, minionych lat, ale jedno wiem. Słowo kobiecość w dzisiejszych rozbieranych czasach zdecydowanie straciło na wartości. Co będzie dalej, a raczej co następnie damy zaczną pokazywać ...?
...
Następna strona