Witek
|

Justyna Żyła zrobiła byłemu mężowi prezent z okazji urodzin! "Praca zespołowa z niewielką pomocą wyrośniętych krasnoludków"

92
Podziel się

Postawa godna podziwu?

Justyna Żyła zrobiła byłemu mężowi prezent z okazji urodzin! "Praca zespołowa z niewielką pomocą wyrośniętych krasnoludków"
(ONS.pl)

Odkąd Justyna Żyła zdecydowała podzielić się ze światem kulisami rozstania ze znanym skoczkiem, może nazywać się rasową celebrytką. Żona Piotra Żyły chętnie korzysta z uroków show biznesu. Doczekała się już między innymi sesji w Playboyu, własnego programu, a od niedawna chwali się efektami wizyt w salonie medycyny estetycznej.

Choć początkowo Justyna nie mogła pogodzić się z faktem, że ojciec jej dzieci zostawił ją dla innej kobiety, wszystko wskazuje na to, że powoli nabiera do całej sytuacji dystansu. W życiu 33-latki już jakiś czas temu podobno pojawił się nowy mężczyzna, a jej ostatni instagramowy wpis dowodzi tego, że z byłym mężem łączą ją przyjacielskie stosunki.

Celebrytka, której konto w mediach społecznościowych opływa głównie w fotografie jedzenia, pokusiła się ostatnio o zdjęcie tortu, który wraz z pociechami przygotowała Piotrowi.

Praca zespołowa z niewielką pomocą wyrośniętych krasnoludków. Dzieci przygotowały tort dla taty - czytamy pod sesją wykonaną ozdobionemu owocami i liśćmi mięty urodzinowemu przysmakowi.

Fani Justyny nie kryli zachwytu nad jej słodkim "dziełem":

Wygląda jak dzieło sztuki!, Justyna, czy możesz mnie adoptować?, Pięknie się prezentuje i pewnie jeszcze lepiej smakuje, Super, na pewno tata się ucieszy - czytamy.

KOMENTARZE
(92)
Ana
miesiąc temu
To że nie są razem nie oznacza że ma nastawiać dzieci przeciwko niemu. Takie celebrowanie ważnych chwil jest ok
Olla
miesiąc temu
Miło z jej strony, co nie zmienia faktu, że jest głupiutka 😄
Hehe
miesiąc temu
Dobrze że mu nie zatańczyła na urodziny
cbs-sceptyk
miesiąc temu
"Szacunek" dla mediów .Potrafibyście zrobić celebrytę nawet z krzesła ogrodowego .
Yyy56
miesiąc temu
Zastanawiam się czemu ona tak płaszczy się dla tego polglowka....przecież to wieczne dziecko nie odpowiedzalne
Najnowsze komentarze (92)
Godziciel
miesiąc temu
Dajcie im łóżko. A się pogodą. 😁
wiewior
miesiąc temu
fajna z niej laska
Kinga
miesiąc temu
Justyna zazdroszczę Ci takich umiejętności też bym chciał umieć i przede wszystkim lubić gotować.
Tokokoko
miesiąc temu
Marzy jej się mężuś.. klempa bezczelna, co we własne gniazdo srała.
Hhhh
miesiąc temu
Tak tak, niby robi coś bezinteresownie, a wszystko opisuje w necie, aby inni widzieli! Też bym uciekł od tak zaradnej baby
Fff
miesiąc temu
Dużo zrobiłaby, aby tylko do niej wrócił
Konikama
miesiąc temu
Dlaczego głupiutka może poprostu nie mogła pogodzić z utratą miłosci poświęciła jej sporo czasu owocem są dzieci to chyba nie jest miłe usłyszeć koniec ludzie różnie zachowują się chcac ratować związek tego nie zrozumie ten kto jest po drugiej stronie nie tej co wiąże tylko tej z powodu której rozwiazuje lomysl człowieku zanim oczernisz kogoś z zasadami kogoś dla kogo przysięga dzieci mąż żona to honor
Ela
miesiąc temu
Tort bardzo brzydki taki naciaprany wszystkim i niczym
Asia
miesiąc temu
Śmiałem się z Piotrka głupoty A teraz mi głupio bo dowiedziałem się że Piotr jest lekko upośledzony. To nie żart tylko prawda życzę mu najlepszego i jestem zafascynowany jaki z niego dobry sportowiec. Piotr jest uposledzony w stopniu lekkim.
Ebo
miesiąc temu
A bez promocji w mediach tego tortu zrobić się nie dało? Wygląda jakby nadal na nim siebie wypromować chciała pod pretekstem, że o dzieci chodzi
korek
miesiąc temu
dzieci chciały zrobić ojcu prezent, same by nie upiekły to im pomogła... co w tym złego?
sdfgn
miesiąc temu
To ojciec jej dzieci, dobrze że nie toczą wojny. Nie ma się co doszukiwać sensacji
Ddaa
miesiąc temu
Czemu tak po niej jezdzicie, dobre relacje po rozwodzie to tym lepiej dla dzieci. Na poczatku zawsze iskry lecą, ale chwała,że się opamiętali i dzieci mniej cierpią.
more jest!
miesiąc temu
Czy wszystkie Justyny są chore psychicznie? Bo znam 3 i żadna normalna nie jest!
...
Następna strona