Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kamil Durczok NIE KUPI książki Julii Oleś, w której była ukochana opisuje toksyczną relację ze "skompromitowanym ministrem"

70
Podziel się:

W swoim "dziele" 30-latka opisała głównego bohatera jako "czerwonego, spoconego, a przede wszystkim wściekłego". "Był pijany, niezdolny do utrzymania równowagi i skupienia na niej wzroku" - czytamy.

Kamil Durczok NIE KUPI książki Julii Oleś, w której była ukochana opisuje toksyczną relację ze "skompromitowanym ministrem"
Kamil Durczok komentuje publikację byłej ukochanej (ONS)

Julia Oleś zaliczyła swój medialny debiut w 2017 roku, gdy na jaw wyszedł jej związek z okrytym złą sławą Kamilem Durczokiem. Upadły dziennikarz próbował wtedy rozpaczliwie ratować swój wizerunek po tym, jak tygodnik Wprost opublikował artykuł, w którym oskarżył dziennikarza m.in. o molestowanie seksualne i mobbing. Niestety miłość aspirującej celebrytki i o 22 lata starszego furiata nie przetrwała próby czasu, a przedsiębiorcza 30-latka szybko znalazła pocieszenie w ramionach Marka Migalskiego.

Od głośnego wyjazdu na Santorini z byłym posłem PiS-u minął już rok. W tym czasie Oleś przestała cieszyć się uwagą mediów, co przełożyło się na zauważalny brak publikacji na jej temat. "Na szczęście" po wielu miesiącach oczekiwań dziennikarce w końcu udało się wydać szumnie zapowiadaną książę, w której opowiada znajomo brzmiącą historię.

Zobacz także: Kamil Durczok prowadził pod wpływem alkoholu. Dziennikarz przeprasza

Chociaż blogerka zaprzecza, by 220 stron dotyczyło jej relacji z Durczokiem, nietrudno doszukać się w książce jawnych analogii. "Dzieło" pisarki jest powieścią, w której zostały opisane losy młodej projektantki wnętrz tkwiącej w toksycznym związku ze skompromitowanym w aferze finansowej ministrem.

To nie jest tak, sze ja sobie mogę tak fiesz... - czytamy na łamach książki. Tak se fyjść i tak se poznać kogoś (...) bo ja jednak jestem znanym człofiekiem, Justyna!

Oleś skrupulatnie opisała, jak wygląda życie w toksycznym związku z uzależnionym od używek ukochanym, nie pomijając kompromitujących szczegółów.

Był pijany, niezdolny do utrzymania równowagi i skupienia na niej wzroku - pisała. Czerwony, spocony, a przede wszystkim wściekły (...) Nie pyskuj, k**wo!- zaproponował kulturalnie, po czym szarpnął ją za ramię, a drugą ręką wykręcił jej palce u dłoni.

Jeśli zastanawiacie się, jak na powieść zareagował sam zainteresowany, o wypowiedź w kontrowersyjnej kwestii zapytał dziennikarza Dobry Tydzień. W rozmowie z magazynem Kamil odniósł się do publikacji byłej ukochanej, zapewniając, że nie zamierza marnować czasu na jej lekturę.

Nie zamierzam kupować tej książki. Życie nauczyło mnie oszczędnie gospodarować groszem – stwierdził.

Myślicie, że Durczok faktycznie nie przeczyta "dzieła" byłej ukochanej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(70)
Karol
2 lata temu
Oho, Polska wersja Johnny Deep vs Amber Heard 😂
:ppp
2 lata temu
Kamil, stół już czysty?
J.Elzbieta
2 lata temu
Jestem przeciwko jakiejkolwiek przemocy.Pytam tylko ,czy p Julia musiała być z tym facetem .Przeciez nie łączyła ich ani gromadka dzieci , ani miłość. Jeśli wazniejsze są pieniążki, to jest to cena jaką trzeba płacić pozwLajac na poniżanie . Niezła z niej... skoro jeszcze dla kasy ujawnia szczegóły związku .
byćmoże
2 lata temu
kurde, może to o Migalskim jest?
Gość
2 lata temu
Szczerze mówiąc w Polsce jest przyzwolenie na tego typu zachowania wobec kobiet. Niemal wszystkie moje koleżanki mają tego typu agresorów w "domowym zaciszu". To piękne, wykształcone, dobrze zarabiające kobiety. Niestety mam podobnie. Coś jest nie tak z dzisiejszymi facetami. To przerażające i zasmucające.
Najnowsze komentarze (70)
Er....
2 lata temu
Oboje skrzywdzili wielu ludzi. Są siebie warci.
Aaaaa
2 lata temu
Ąaaaaaa
ybudbh
2 lata temu
szkoda ze nie kupi ksiazki za 35 zł, ten artykuł dał dużo do myślenia xd
Nick
2 lata temu
Ojciec z córką na zdjęciach bez jaj... jak to mogło funkcjonować?? Ona rozwódka z dzieckiem w potrzebie finansowej w tamtym czasie? Odbiła się i nara
Poeta
2 lata temu
Ładna jest Pani Julia a i Pan Kamil kawał przystojniaka!
123
2 lata temu
Szkoda Pana Kamila, uwierzył, ze jest niezastąpiony i niezatapialny.
Aga
2 lata temu
Mimo że nie lubię Durczoka to chętnie kupiłabym jego książkę opisująca ta Panią...i jej metody zdobycia sławy, historię o poprzednich mężach o tym kto opłacał te ich wakacje, cycki itp. Kamil jeszcze możesz się odbić finansowo i spłacić długi. Pomyśl o tym.
Glow
2 lata temu
Jednym słowem: dno.
Bibi
2 lata temu
Nigdy nie należał do moich ulubieńców. W telewizji też mieli jego chamstwa dość, cieszy mnie, że się go pozbyli, myślał że jest królem, wszystko może, nie liczył się z ludźmi. To ludzie przestali liczyć się z nim.
gość
2 lata temu
Oleś, pamiętamy twoje zdjęcia!
kaka
2 lata temu
Nie lubię tego faceta. Ale nie lubię też takich kobiet. Po pierwszej akcji przemocowej - odchodzi się. A nie korzysta z lansu w mediach czy innych okazji a na koniec zarabia na książce, która to opisuje. Jakoś nie widzę tu ofiary tak do końca. Widzę kogoś, kto świadomie znosił pewne rzeczy żeby osiągnąć inne rzeczy. Cena wysoka ale płaciła dobrowolnie.
lol
2 lata temu
Właśnie sobie uświadomiłam, że chodziłam z nią do liceum. Ona była chyba na mat-fizie. Boże, jaki ten świat mały.
nhjuyt
2 lata temu
jak mozna bylo zniszczyc taka kariere ta pani to nic dobrego ma paskudne oczy
DEF
2 lata temu
Nowy raport departamentu stanu o realizacji 447 przez Polske.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie