Karolina Gilon należy do grona medialny osobowości, które zyskały popularność dzięki udziałowi w "Top Model". Trzeba również przyznać, że udało jej się dobrze wykorzystać szansę zrobienia kariery w mediach. Dziś 35-latka ma na swoim koncie poprowadzenie kilku formatów telewizyjnych. Oprócz sukcesów zawodowych, może również pochwalić się udanym życiem prywatnym.
Pod koniec stycznia prowadząca "Love Island" oraz jej ukochany zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich pierwsza wspólna pociecha. Obecnie ochoczo udziela się w mediach społecznościowych, a także świetnie odnajduje się w roli influencerki parentingowej.
Karolina Gilon w bikini pręży ciało na zagranicznych wczasach
W ostatnim czasie na instagramowym profilu Karoliny macierzyńskie treści przeplatają się z rozmaitymi relacjami z wakacji. Celebrytka z ukochanym i synkiem wybrała się na zagraniczne wczasy. Tym razem ich celem został luksusowy kurort w Turcji. Liczni fani 35-latki mieli już okazję zobaczyć m.in. lokalne atrakcje i jedzenie. Oczywiście podczas wojaży do kraju, w którym nie można narzekać na brak słońca, nie mogło też zabraknąć pozowania w stroju kąpielowym.
Wśród rozmaitych relacji z rodzinnego wypadu do Turcji szczególną uwagę zwraca jedno InstaStories. Można na nim zobaczyć, jak celebrytka, która niespełna cztery miesiące temu została mamą, pręży ciało nad basenem. Gilon wygrzewała się do słońca, odziana w dwuczęściowy kostium kąpielowy w kolorze grynszpanu.
Forma marzenie?
ZOBACZ TAKŻE: Karolina Gilon wyznała, że ciąża WYLECZYŁA jej jelita: "Problemy przeszły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki"