Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kate Middleton jednak nie jest "wyczerpana i uwięziona"? Pałac Kensington wytknął tabloidowi "nieścisłości i FAŁSZYWE INFORMACJE"

50
Podziel się:

Pałac postanowił zaprzeczyć pogłoskom, jakoby księżna Kate była "zawalona robotą" po Megxicie. Odetchnęliście z ulgą?

Kate Middleton jednak nie jest "wyczerpana i uwięziona"? Pałac Kensington wytknął tabloidowi "nieścisłości i FAŁSZYWE INFORMACJE"
Pałac Kensington zaprzecza, że Kate jest "zawalona robotą" (Instagram.com, ONS.pl)
bETcvPFN

Kate Middleton to obecnie jedna z najważniejszych postaci na brytyjskim dworze. Po odejściu Meghan Markle i Harry'ego, którzy zapragnęli życia w Los Angeles z dala od królewskich obowiązków, żona księcia Williama robi co może, aby zatrzeć złe wrażenie po pamiętnym "Megxicie".


Zobacz: Meghan Markle twierdzi, że księżna Kate była FAWORYZOWANA przez rodzinę: "Ich nikt nie traktował poważnie"


Niedawno pojawiły się pogłoski na temat tego, że Kate Middleton wyraźnie odczuła odejście Sussexów. Nie chodzi jednak o sympatię księżnej do Meghan i Harry'ego, lecz o natłok obowiązków, które pozostawili w jej rękach. Jak donosił miesięcznik Tatler, żona Williama miała być zawalona robotą i mieć głęboki żal do szwagrów za to, że musi teraz tyrać za nich.


Przypomnijmy: Księżna Kate ma żal do Meghan? "Jest wściekła z powodu coraz większego obciążenia pracą"


Źródłem tych doniesień miała być osoba związana z Pałacem Kensington, której oczywiście nie wymieniono z imienia i nazwiska. Osoby reprezentujące interesy Kate nieoczekiwanie postanowiły się jednak odnieść do tych słów. Jak twierdzi Pałac w oficjalnym oświadczeniu, rewelacje magazynu Tatler mają być nieprawdziwe i opublikowane bez wcześniejszego skonfrontowania ich z faktami.


Historia opublikowała przez miesięcznik "Tatler" zawierają szereg nieścisłości i fałszywych informacji, których nie przedstawiono Pałacowi Kensington przed ich opublikowaniem - grzmi Pałac w odezwie do mediów.


Co ciekawe, redaktor naczelny magazynu wziął w obronę reporterkę i tajemniczego informatora, który miał im przekazać te rewelacje. Richard Dennen twierdzi też, że Pałac wiedział o ich planach od miesięcy i zgłaszali się do Kate i jej współpracowników o komentarz. Sugeruje w ten sposób, że artykuł i okładka wcale nie powstały bez jej wiedzy.


Pałac Kensington wiedział, że od miesięcy przygotowywaliśmy temat okładkowy o tytule "Katarzyna Wielka" i zapraszaliśmy ich do współpracy. Zapewnienia o tym, że o niczym nie wiedzieli, są całkowicie nieprawdziwe - odgryzł się Dennen.


Której ze stron wierzycie?

bETcvPFP
bETcvPGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(50)
Cony
2 lata temu
Ona znakomicie wypelnia swoja funkcje oficjalna. Jest skromna, elegancka i cieplo usniechnieta.
Olla
2 lata temu
Całe szczęście! Martwiłam się o nią
Maik
2 lata temu
Po obejrzeniu upadku kabały i wczytaniu sie w te cała rodzine krolewska, powiazania Andrzeja, elżbiety i karola z Epsteinem i innymi szokującymi rzeczami, zaczynam rozumieć decyzje harrego i jego odejście zaraz po narodzinach dziecka
bETcvPGr
Ula
2 lata temu
Co by o niej nie powiedzieć.... nadaje się do swojej roli i zachowuje się godnie bedacyna swoim stanowisku
Anks
2 lata temu
Nikt tak naprawdę nie wierzy w rewelacje brukowców, ludzie nie polubili Meghan po tym co zobaczyli na własne oczy : komenderowanie małżonkiem i ostentacyjne się na nim u wieszanie, przerywanie mu kiedy z kimś rozmawia etc oraz nieustające virtue signalling, przy jednoczesnym niezwykle wystawnym i daleko od eko, trybie zycia. Ta kobieta wydaje się być fałszywa hipokrytka, sprawia b niemiłe wrażenie...
Najnowsze komentarze (50)
Doswiadczona
2 lata temu
Zazdrośnice Kasia można i ma za mało tytułów naukowych ale jest Bardzo Inteligentną osóbka ja ją podziwiam a Megan to porostu aktoreczka i w tym czuje się najlepiej
Obibok
2 lata temu
Caryca Katarzyna.
Jola
2 lata temu
O matko ale news! Została sama, bezkonkurencyjna, najpiękniejsza z pięknych, będzie rządzić 200 lat i przejdzie do historii. Mnie nie rusza.
Panda
2 lata temu
Kłamczucha wrobiła szwagierkę a teraz się wypiera.
pik
2 lata temu
A która to ma byc ,,Kosmouch" Ta jest wyrachowana, sztucznie sie usmiecha i mamuska prosta baba potrafiła ich wykreować. Gdzie ona ma wykształcenie - ona ma licencjat rozebrała sie i uwiodła gupiego Williama. który pewnie załuje ze brat ma wykształcona a on przyszły król i prosta która robiła tylko dzieci. Ten syn pierworodny jeszcze cos z nim nie tak -chory-
Trania
2 lata temu
Pałac interweniował, bo pałac ma więcej do powiedzenia niż Kate 😂😂 Żałosne jest to zasłanianie się za wszelką cenę. Kto to jest ten "pałac"? I co to za system w ogóle? Kate sama nie może się wypowiedzieć? W całej Europie monarchinie i księżne nie mają z tym problemu tylko w UK dalej średniowiecze. 😂 no ale Kaśka wszystko zniesie, nawet to, że nie jest już człowiekiem, osobą tylko kukłą, za którą "pałac" się wypowiada, bo ona sama jest tam nikim.
anexia
2 lata temu
Szkoda, że w obronie Megan nie byli skłonni do sprostowań i oświadczeń. Megan i Harry mieli rację, mówiąc, że Pałac był głuchy na ich prośby o interwencję i zostawił ich bez pomocy. W przypadku Kate reagują natychmiast. Słabe to wszystko o obłudne.
Kshdn
2 lata temu
Nie. Mamy to gdzieś
bETcvPGj
Mmm
2 lata temu
Kto to pisał ? Co za NIEUK !!!! To nie jest Kate Middleton ! Tylko Jej Królewska Wysokość Catherine Księżna Cambridge !!!!!!
Polska Grażka
2 lata temu
Łojeju! Jaka ta Kasia cudowna, piękna, śliczna, mądra, dobra, ciepła.... łoj! Narobiłam w gacie!
memka
2 lata temu
Ale się jaracie tymi nierobami, a zwłaszcza tą suchą miotłą Kaśką 😂 Pudelek to jest chyba jakaś kolonia brytolska 😂
kama
2 lata temu
kobieta ideal .. ona jest taka piekna delikatna ajj
gosc
2 lata temu
Rodzina krolewska radzila sobie przed Meghan i jeszcze lepiej radzi sobie po. Jak zwykle wiele halasu o nic.
To tylko ja
2 lata temu
Oschła zimna baba
Oferty dla Ciebie
bETcvPHc
bETcvPHd
bETcvPHe
bETcvPHf
bETcvPHg
bETcvPGL