Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kayah wspiera społeczność LGBT i apeluje do polskich władz: "Insynuowanie tego, że istnieje ZAGROŻENIE, wyrządza wiele zła"

120
Podziel się

Wokalistka postanowiła przyłączyć się do dyskusji na temat praw mniejszości seksualnych w Polsce za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kayah wspiera społeczność LGBT i apeluje do polskich władz: "Insynuowanie tego, że istnieje ZAGROŻENIE, wyrządza wiele zła"
Kayah wspiera społeczność LGBT (ONS)
bDIfnHGZ

Dyskusja o prawach mniejszości seksualnych to w ostatnim czasie bez wątpienia jeden z najgłośniejszych tematów w polskich mediach. Wszystko za sprawą podpisania przez Andrzeja Dudę kontrowersyjnej Karty Rodziny. Zamiast faktycznej ochrony polskich rodzin przed realnymi problemami, dokument skupił się na "ideologii LGBT" oraz jej rzekomo szkodliwym wpływie na heteroseksualnych Polaków.

Niedługo po tym, jak Andrzej Duda zapowiedział ochronę polskich dzieci przed tajemniczą ideologią, wśród prawicowych polityków rozpoczął się prawdziwy festiwal, delikatnie mówiąc, mocno osobliwych wypowiedzi na temat mniejszości seksualnych. Pracujący w sztabie Dudy Przemysław Czarnek ogłosił natomiast, że "nie są oni równi normalnym obywatelom".

bDIfnHHb

W obliczu ostatnich wydarzeń do dyskusji na temat społeczności LGBT włączyło się wielu przedstawicieli polskiego show biznesu. Swoje poparcie dla mniejszości seksualnych otwarcie wyrazili m.in. Anja Rubik. Martyna Wojciechowska, Maffashion czy Julia Wieniawa.

We wtorek swoje zdanie postanowiła również wyrazić Kayah. Wokalistka odniosła się do niesławnego sprowadzania osób LGBT jedynie do ideologii w obszernym facebookowym wpisie.

bDIfnHHh

Moi kochani, w Kayax, w samym biurze, na 20 osób, poza osobami heteroseksualnymi, pracuje lesbijka, gej i osoba biseksualna. Czy wiedzieliśmy o tym podczas ich zatrudniania? Nie. Bo nikt przy zdrowych zmysłach podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie pyta, kogo kochasz i z kim sypiasz... Czy zatrudniliśmy nieistniejącą "ideologię", czy wspaniałe osoby, wielkich profesjonalistów?!!! - pytała fanów piosenkarka.

Kayah podkreśliła, że społeczność LGBT wcale nie stanowi zagrożenia, jak to uważają niektórzy prawicowi politycy.

Jestem pewna, że każdy z Was z osobna zna kogoś lub kogoś, kto zna, osobę, która nie jest heteroseksualna! Czy czujecie się wobec tego w jakikolwiek sposób zagrożeni? Jestem pewna, że nie! Zagrożeni czują się niestety oni i często z obawy przed napiętnowaniem i dyskryminacją boją się ujawnić, co naprawdę czują... A tak na pewno nie powinno być - kontynuowała.

Wokalistka postanowiła również otwarcie zaapelować do obecnej władzy o skupienie się na realnych problemach, z którymi boryka się nasz kraj.

bDIfnHHi

Zatem bardzo proszę osoby rządzące Polską, by zajęły się ratowaniem gospodarki tego kraju, służbą zdrowia, dbaniem o osoby chore, wsparciem osób niepełnosprawnych i ich rodzin oraz wszystkich osób, które tego najbardziej potrzebują. Dbaniem o poziom edukacji i wspieraniem cudownych nauczycieli, którzy pragną rozwijać naszych najmłodszych i pomagać im w wejściu w dorosłe życie. Otwieraniem społeczeństwa na inność i różnorodność, rozwijaniem empatii, dbaniem o środowisko i jakość powietrza, którym oddychamy i pełnym rozwojem naszego kraju, a nie wynajdywaniem sobie wroga i zagrożenia, które nie istnieje i nigdy nie istniało, a insynuowanie tego, że istnieje, wyrządza bardzo wiele zła! I zero dobra! - stwierdziła w swoim wpisie Kayah.

W punkt?

bDIfnHHj
bDIfnHHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
Iza
8 miesięcy temu
większość dzieci, które jako dorośli zostają homoseksualne pochodzi z rodzin z dysfunkcją, rozbitych, z przemocą, rozwody rodziców, uzależnienia. Od najmłodszych lat mają problem z tożsamością, przeżywają traumy, z którymi sobie nie radzą. Uciekają wiec w bezpieczne rejony, gdzie są akceptowani przez tak samo skrzywdzone osoby. Ten proces jest praktycznie nie do naprawienia, traumy z dzieciństwa nieuleczalne.
Polka
8 miesięcy temu
Pudel jak to jest przed chwilą było 118 komentarzy, a jest 117? Manipulacja???
Polka
8 miesięcy temu
Podzielonym społeczeństwem łatwiej manipulować.
bDIfnHHD
bez kitu
8 miesięcy temu
Nieistniejącą "ideologię"? Marna postawa, zaprzeczajaca rzeczywistosci.
Gośćxxxx
8 miesięcy temu
A kto to. Jak po polsku się nazywa?
CHi Hia
8 miesięcy temu
I wice versa wszystkie gwiazdeczki, przestańcie judzić przeciw rzadowi i pozwólcie mu rządzić nie tylko wszystko krytykować a sami zajmijcie sie tym co potraficie najlepiej bo z tego w dalszym ciągu wynika smutna prawda że gdzie dwóch Polaków tam 3 różne zdania a demokracja rozkwitnie i ludziom będzie żyło sie lepiej, skończie z nachalnym parciem na szkło za wszelka cenę bo to do dobrego nie prowadzi i przestańcie być obłudnikami za 33 srebrników.
soros
8 miesięcy temu
Ideologia LGBT to narzędzie „postępaków” do wychowania "nowego" inaczej myślącego społeczeństwa już od przedszkola i zburzenia przy jego pomocy obecnego ładu co zakończyć ma się chaosem. A co wyłoni się z chaosu? Ludzie nie rozumieją że to planowa robota i się dziwią że świat wariuje...SAM NIE WARIUJE.
Ree
8 miesięcy temu
Tak biedne dzieci.
Tomek
8 miesięcy temu
Jak zawsze duzo dymu I brak zrozumienia jest 21 wiek kto z Kim spi to jego sprawa !!! Tylko Nie w Polsce bo tu kazdy zyje Nie swoim zyciem tylko sasiada !!!! Zenada Dlatego Masa zonatych facetow ucieklo z Pl By sypiac z facetami...
Sruta
8 miesięcy temu
Celebryci nie mają teraz zajęcia to kombinują jak tu zarobić. A to lgbt to tylko kiełbasa wyborcza tak naprawdę. Nikomu nie chodzi o czyjeś prawa tylko o głosy. A za chwilę związek kobiety i mężczyzny będzie czymś nienormalnym.
gosc
8 miesięcy temu
Kayah wypowiedz się na temat Ogrodu Sztuki i twoich znajomych tam bywających.Odwagi !Niewiniątka?
Gostek
8 miesięcy temu
Kaśka Szczota sama stwarza zagrozenie
Julia
8 miesięcy temu
O co chodzi p. Szczocie?!
bDIfnHHv
Yrutu
8 miesięcy temu
Teraz walczą o lgbt A za chwilę będą chcieli związków ludzi i zwierząt'bo stwierdzą ze to tez normalne. Kto wie do czego to wszystko doprowadzi.strach się bać
...
Następna strona
bDIfnHHX