Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie. "Przyszła z dwoma OCHRONIARZAMI"

209
Podziel się

Youtuberka, która poznała szczegóły transakcji, wyjawiła też, ile córka prezydenta płaci miesięcznie za swoje lokum.

Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie. "Przyszła z dwoma OCHRONIARZAMI"
YouTuberka zdradziła ile Kinga Duda płaci za mieszkanie (ONS)
bDIGfwfF

Kilka miesięcy temu Kinga Duda przeprowadziła się do Warszawy i rzuciła się w wir pracy. Ambitna "pierwsza córka" objęła nawet stanowisko doradcy społecznego Andrzeja Dudy i, jak przekazała Kancelaria Prezydenta, "będzie wspierała radą Prezydenta w sprawach bieżących i może to obejmować różne zagadnienia". Oprócz tego młoda prawniczka pracuje w jednej z renomowanych kancelarii.

Teraz dowiadujemy się nieco więcej na temat tego, jak Kinia urządza sobie życie w stolicy. Dosłownie. YouTuberka Klaudia Klara w najnowszym filmiku opowiada o swojej rozmowie z koleżanką, która to wynajęła Dudzie mieszkanie. Jak stwierdziła właścicielka lokum, córka prezydenta sprawiała wrażenie zwykłej, miłej dziewczyny i nie starała się zaznaczyć swojej pozycji. Jedyną anomalią była obecność dwóch ochroniarzy, czekających przed wejściem do budynku...

bDIGfwfH
Zobacz także: Kinga Duda 5 lat temu. Zobacz nagranie z wiecu wyborczego

Z wideo dowiadujemy się, że Kinga wynajmuje dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, gdzie ceny za wynajem są dość wysokie. Dociekliwa Klaudia Klara próbowała dowiedzieć się od koleżanki jakiego zażyczyła sobie czynszu, ale ta "podała jej widełki" - między 2500 a 3000 złotych miesięcznie. Nie jest to może mała kwota, ale standardowa, biorąc pod uwagę lokalizację.

Rozemocjonowana YouTuberka krzyczała: "Ja chce kod do domofonu, ulica, k*rwa, numer domu", lecz roztropna koleżanka postanowiła zachować to dla siebie.

bDIGfwfN

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Kinga miała zamiar wprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego. Myślicie, że wizja mieszkania z rodzicami pod jednym dachem nieco ją przytłoczyła?

Zobacz także: Jak KINGA DUDA wynajęła mieszkanie od mojej koleżanki...
bDIGfwfO
bDIGfwgi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(209)
Autor vidmo
3 miesiące temu
Na pewno dostaje 💸 kieszonkowe!
polka
3 miesiące temu
A nie kazała właścicielowi klatki sprzątać ?
gosc
3 miesiące temu
Sztuczna ta Kinga !
bDIGfwgj
krrzysztof100
3 miesiące temu
a kim ona jest, ze potrzebuje dwoch ochriniarzy i kto za to płaci?????
Lola
3 miesiące temu
Jablko od jabloni daleko nie odleci jest taka sama jak rodzice kobiety na protescie bije policja palkami a mamusia i ona milczą Dida jest prezydentem totalitarnego panstwa a on i jego cala rodzinka to marionetki
Vvb
3 miesiące temu
Dziewczyna po studiach zarabia w Warszawie 6000 zł na rękę?
Drimlower
3 miesiące temu
Agata to niezła laska
gość
3 miesiące temu
Od takiej plotkary nie należy wynajmować mieszkania. Kinga gdyby zamieszkała w pałacu było by źle, bo żyje za pieniądze podatników, postanowiła wynająć mieszkanie to też źle bo spore pieniądze za wynajem. Co za wstrętni ludzie, czy tak trudno zrozumieć, że Kinga jest człowiekiem i ma też prawo decydować o sobie, odczepcie się od tej mądrej i skromnej dziewczyny. Z zazdrości zioniecie jadem, uważajcie, bo w końcu się nim zadławicie!
ina
3 miesiące temu
nie zazdroszcze jej ciagle jej pilnuja obserwuja jak we wiezieniu a forsa to nie wszystko
Sylwia
3 miesiące temu
Bardzo współczuje dziewczynie. Nawet mieszkania w spokoju nie może wynająć. A ja świętuje, bo w końcu przestajemy wynajmować. Kupiliśmy z mężem mieszkanie w Rowach - Apartamenty Lubicz i już się nie możemy doczekać wyprowadzki.
uśmiech
3 miesiące temu
Ha! Jak dobrze być "nikim" i móc normalnie żyć.
Dżasta
3 miesiące temu
od kiedy to jest portal zajmujący się polityką ?
Qqq
3 miesiące temu
Swojej pozycji? To tylko córka długopisu, to raczej ogromny wstyd🤢
bDIGfwgb
Bbb
3 miesiące temu
komentarze pokasowane, z tych co zostały, wynika ze cała Polska kocha Kingę Dudę. Brawo Pudełek, nie żebym posądzała Was o dziennikarstwo, ale po co o niej pisać i dawać opcje komentowania jeśli pózniej kasujecie te nieprzychylne. Przecież wiadomo ze pół Polski się z niej śmieje. NIE ZAZNACZYŁA SWOJEJ POZYCJI, wow. Jesi tak sobie życzy, żeby dać jej spokój i prywatność i nie kojarzyć z tata, to jaka ona ma pozycje? Córki niemowy?
...
Następna strona
bDIGfwgD