Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Kinga Duda zamieszka W PAŁACU PREZYDENCKIM

316
Podziel się:

Jako lokatorka Pałacu będzie mogła liczyć na szereg przywilejów. "Będzie miała dostęp do całej infrastruktury Pałacu, pomieszczeń, posiłków..."

Kinga Duda zamieszka W PAŁACU PREZYDENCKIM
Kinga Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim (ONS)

Podczas pierwszej kadencji Andrzeja Dudy jego córka stroniła od polityki, można było wręcz odnieść wrażenie, że nie chce być łączona z poczynaniami swojego ojca prezydenta. Kinga mieszkała w Krakowie, gdzie kończyła studia na UJ, a później na kilka miesięcy przeniosła się do Londynu.

Teraz "pierwsza córka" coraz śmielej angażuje się w sprawy polityczne. Kilka miesięcy temu objęła nawet stanowisko doradcy społecznego Andrzeja Dudy, co było dość zaskakujące dla opinii publicznej. Kancelaria prezydenta przekazała, że córka głowy państwa "będzie wspierała radą Prezydenta w sprawach bieżących i może to obejmować różne zagadnienia".

Co ciekawe, Kinga zrewidowała też swoje poglądy dotyczące miejsca zamieszkania. Postanowiła wprowadzić się do rodziców i rozgościć się w Pałacu Prezydenckim.

Zobacz także: Zarzuty pod adresem prezydenta i Kingi Dudy. "Gdzie ona była, kiedy jej ojciec odczłowieczał społeczność LGBT?"

To była jej indywidualna decyzja. Nie trzeba było tym razem ją namawiać. W 2015 roku, po pierwszych zwycięskich wyborach, odmówiła. Ale wtedy jeszcze studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Teraz doradza prezydentowi i pracuje w warszawskiej kancelarii prawnej. Zamieniła życie w Krakowie na życie w Warszawie - zdradził Wirtualnej Polsce informator z otoczenia Pałacu Prezydenckiego.

Przeprowadzka do słynnego budynku na Krakowskim Przedmieściu będzie wiązała się z licznymi przywilejami. Kinia będzie teraz wiodła życie godne Pierwszej Córki.

Dzięki przeprowadzce będzie miała dostęp do całej infrastruktury Pałacu, pomieszczeń, posiłków, a także będzie chroniona przez Służbę Ochrony Państwa, która pilnuje 24 godzin na dobę budynków na Krakowskim Przedmieściu. Będzie też miała możliwość uczestnictwa w uroczystościach organizowanych w Pałacu - czytamy.

Myślicie, że obrotna Duda będzie chciała zostać "polską Ivanką Trump"?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(316)
Hania
2 lata temu
Ola Kwasniewska mieszkala w palacu prezydenckim dopoki byla na utrzymaniu rodzicow - dopoki sie uczyla. Dzieci Bronislawa Komorowskiego nie mieszkaly w palacu orezydenckim poza jednym, ktory byl w czasie prezydentury nastolatkiem. Kinga Duda ukonczyla studia, ma 25 lat, ponoć jest samodzielna. Bardzo nieładnie to wygląda. Ale czego można się spodziewać po człowieku bez właścowości.
Uuuu
2 lata temu
Płaci czynsz?
Nxx
2 lata temu
Dorosła, pracującą osoba po studiach wybiera mieszkanie że starymi TYLKO po to, żeby mieć adres w śródmieściu, służbę i czynsz opłacony przez PODATNIKÓW. W tym kraju żaden wstyd nie istnieje
Smutne
2 lata temu
Ten moment, gdy kończysz prestiżowe studia, masz możliwości, o których 99% Polaków może pomarzyć, możesz robić karierę w najlepszych kancelariach świata, a wybierasz życie na garnuszku u rodziców i podatników... /po co kasujecie ten komentarz/
zaq
2 lata temu
Ona postanowiła. A suwerena ktoś pytał, czy chce na nią łożyć?Jest dorosła, ma zawód, niech sobie wynajmie kawalerkę.
Najnowsze komentarze (316)
Abn
2 lata temu
To nie jest dziwne, w końcu nie zarabia a jest zatrudniona jako woluntariusz, biedaczka nie ma ani kasy na wynajem ani zdolnosci kredytowej :D
Gość
2 lata temu
Tak po ludzku wstydzę się za Ciebie 🙄
Agata
2 lata temu
To będzie druga Marta Kaczyńska, która chyba nigdy ani jednego dnia nie przepracowała.Albo taki Martyniuk synuś.Ale zeby w jej wieku zyć na nasz koszt ? Przecież my za to płacimy.Cos tu jest nie tak .
Hahahajsjsha
2 lata temu
Ile ona ma lat? 24? 25? I wraca mieszkać z rodzicami 😂😂😂🤣🤣🤣 pani prawnik, doradczyni prezydenta a nadal mała dziewczynka ktora mając tyle lat nie potrafi sobie ogarnąc mieszkania i obiadu 😂😂🤣🤣
Smutna
2 lata temu
Maria Kaczynska nie milczala 😊 Agata konsekwentnie milczy 🤐 Kinga promowala ojca gdzie sie teraz ukrywasz coreczko Dawid Podsiadło mial rację 😁
Abrakadabra
2 lata temu
Ciekawe jakby corke prezydenta zgwalcili i zaszla wtedy w ciaze czy wychowalaby dziecko? Hmm🤔
gość
2 lata temu
Czy doradza tacie? I co radzi w kwestii orzeczenia TK??
300🇵🇱stu
2 lata temu
Głosowali ludzie na Pana ze względu na to co Pan powiedział od szczepionkach to przechyliło szale !!!!!!! a teraz co będziemy sie nap....z policja i wojskiem lekarzami i sanepidem !!!??????? ni chcemy SZCZEPIONEK !!!!!!!!!!! NA GRYPE !!!!!!
Emerytka.
2 lata temu
Wystraszyła się koronawirusa i wróciła do tatusia.
jkff
2 lata temu
Trzeba się było uczyć a nie kończyć edukację na zawodówce !!
Dada
2 lata temu
Chciałabym usłyszeć co ma do powiedzenia ona i milcząca dama na temat zakazu aborcji. Oby Kinia nie musiała rodzic warzywa.
Nik
2 lata temu
Taka genialna i nie może się sama utrzymać, tylko będzie żyła na nasz koszt? Trzeba nie mieć wstydu! No ale sami się nie wybrali
Gość
2 lata temu
Rodzina na naszym-(swoim)
Fiord
2 lata temu
Córeczka leci na ratunek. Najpierw z Londynu a teraz wspólne mieszkanie. Czyżby kolejne podejście do rozwodu?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie