Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kinga Duda zamieszka W PAŁACU PREZYDENCKIM

316
Podziel się

Jako lokatorka Pałacu będzie mogła liczyć na szereg przywilejów. "Będzie miała dostęp do całej infrastruktury Pałacu, pomieszczeń, posiłków..."

Kinga Duda zamieszka W PAŁACU PREZYDENCKIM
Kinga Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim (ONS)
bDoqaiOd

Podczas pierwszej kadencji Andrzeja Dudy jego córka stroniła od polityki, można było wręcz odnieść wrażenie, że nie chce być łączona z poczynaniami swojego ojca prezydenta. Kinga mieszkała w Krakowie, gdzie kończyła studia na UJ, a później na kilka miesięcy przeniosła się do Londynu.

Teraz "pierwsza córka" coraz śmielej angażuje się w sprawy polityczne. Kilka miesięcy temu objęła nawet stanowisko doradcy społecznego Andrzeja Dudy, co było dość zaskakujące dla opinii publicznej. Kancelaria prezydenta przekazała, że córka głowy państwa "będzie wspierała radą Prezydenta w sprawach bieżących i może to obejmować różne zagadnienia".

bDoqaiOf

Co ciekawe, Kinga zrewidowała też swoje poglądy dotyczące miejsca zamieszkania. Postanowiła wprowadzić się do rodziców i rozgościć się w Pałacu Prezydenckim.

Zobacz także: Zarzuty pod adresem prezydenta i Kingi Dudy. "Gdzie ona była, kiedy jej ojciec odczłowieczał społeczność LGBT?"

To była jej indywidualna decyzja. Nie trzeba było tym razem ją namawiać. W 2015 roku, po pierwszych zwycięskich wyborach, odmówiła. Ale wtedy jeszcze studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Teraz doradza prezydentowi i pracuje w warszawskiej kancelarii prawnej. Zamieniła życie w Krakowie na życie w Warszawie - zdradził Wirtualnej Polsce informator z otoczenia Pałacu Prezydenckiego.

bDoqaiOl

Przeprowadzka do słynnego budynku na Krakowskim Przedmieściu będzie wiązała się z licznymi przywilejami. Kinia będzie teraz wiodła życie godne Pierwszej Córki.

Dzięki przeprowadzce będzie miała dostęp do całej infrastruktury Pałacu, pomieszczeń, posiłków, a także będzie chroniona przez Służbę Ochrony Państwa, która pilnuje 24 godzin na dobę budynków na Krakowskim Przedmieściu. Będzie też miała możliwość uczestnictwa w uroczystościach organizowanych w Pałacu - czytamy.

Myślicie, że obrotna Duda będzie chciała zostać "polską Ivanką Trump"?

bDoqaiOm
bDoqaiOn
bDoqaiOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(316)
Hania
miesiąc temu
Ola Kwasniewska mieszkala w palacu prezydenckim dopoki byla na utrzymaniu rodzicow - dopoki sie uczyla. Dzieci Bronislawa Komorowskiego nie mieszkaly w palacu orezydenckim poza jednym, ktory byl w czasie prezydentury nastolatkiem. Kinga Duda ukonczyla studia, ma 25 lat, ponoć jest samodzielna. Bardzo nieładnie to wygląda. Ale czego można się spodziewać po człowieku bez właścowości.
Uuuu
miesiąc temu
Płaci czynsz?
Nxx
miesiąc temu
Dorosła, pracującą osoba po studiach wybiera mieszkanie że starymi TYLKO po to, żeby mieć adres w śródmieściu, służbę i czynsz opłacony przez PODATNIKÓW. W tym kraju żaden wstyd nie istnieje
bDoqaiOH
Smutne
miesiąc temu
Ten moment, gdy kończysz prestiżowe studia, masz możliwości, o których 99% Polaków może pomarzyć, możesz robić karierę w najlepszych kancelariach świata, a wybierasz życie na garnuszku u rodziców i podatników... /po co kasujecie ten komentarz/
zaq
miesiąc temu
Ona postanowiła. A suwerena ktoś pytał, czy chce na nią łożyć?Jest dorosła, ma zawód, niech sobie wynajmie kawalerkę.
Najnowsze komentarze (316)
Abn
miesiąc temu
To nie jest dziwne, w końcu nie zarabia a jest zatrudniona jako woluntariusz, biedaczka nie ma ani kasy na wynajem ani zdolnosci kredytowej :D
Gość
miesiąc temu
Tak po ludzku wstydzę się za Ciebie 🙄
Agata
miesiąc temu
To będzie druga Marta Kaczyńska, która chyba nigdy ani jednego dnia nie przepracowała.Albo taki Martyniuk synuś.Ale zeby w jej wieku zyć na nasz koszt ? Przecież my za to płacimy.Cos tu jest nie tak .
Hahahajsjsha
miesiąc temu
Ile ona ma lat? 24? 25? I wraca mieszkać z rodzicami 😂😂😂🤣🤣🤣 pani prawnik, doradczyni prezydenta a nadal mała dziewczynka ktora mając tyle lat nie potrafi sobie ogarnąc mieszkania i obiadu 😂😂🤣🤣
Smutna
miesiąc temu
Maria Kaczynska nie milczala 😊 Agata konsekwentnie milczy 🤐 Kinga promowala ojca gdzie sie teraz ukrywasz coreczko Dawid Podsiadło mial rację 😁
Abrakadabra
miesiąc temu
Ciekawe jakby corke prezydenta zgwalcili i zaszla wtedy w ciaze czy wychowalaby dziecko? Hmm🤔
gość
miesiąc temu
Czy doradza tacie? I co radzi w kwestii orzeczenia TK??
300🇵🇱stu
miesiąc temu
Głosowali ludzie na Pana ze względu na to co Pan powiedział od szczepionkach to przechyliło szale !!!!!!! a teraz co będziemy sie nap....z policja i wojskiem lekarzami i sanepidem !!!??????? ni chcemy SZCZEPIONEK !!!!!!!!!!! NA GRYPE !!!!!!
bDoqaiOz
Emerytka.
miesiąc temu
Wystraszyła się koronawirusa i wróciła do tatusia.
jkff
miesiąc temu
Trzeba się było uczyć a nie kończyć edukację na zawodówce !!
Dada
miesiąc temu
Chciałabym usłyszeć co ma do powiedzenia ona i milcząca dama na temat zakazu aborcji. Oby Kinia nie musiała rodzic warzywa.
Nik
miesiąc temu
Taka genialna i nie może się sama utrzymać, tylko będzie żyła na nasz koszt? Trzeba nie mieć wstydu! No ale sami się nie wybrali
Gość
miesiąc temu
Rodzina na naszym-(swoim)
Fiord
miesiąc temu
Córeczka leci na ratunek. Najpierw z Londynu a teraz wspólne mieszkanie. Czyżby kolejne podejście do rozwodu?
...
Następna strona
bDoqaiPb