Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati runda 5. Kinga znów w ofensywie: "Będę mówiła NIEWYGODNĄ PRAWDĘ"

722
Podziel się

Kinga Rusin postanowiła ponownie strzelić pstryczka w nos nielubianej koleżance z branży. "Będę dalej żyła tak kolorowo" - obwieszcza pozornie odporna na krytykę dziennikarka, chwaląc się jednocześnie sukcesem zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej. Zaleciało chajzerowaniem?

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati runda 5. Kinga znów w ofensywie: "Będę mówiła NIEWYGODNĄ PRAWDĘ"
Kinga Rusin i Weronika Rosati (fot. AKPA)
bDZFFYRh

Wraz z początkiem tygodnia do polskiego show biznesu zawitała kolejna, medialna aferka. Tym razem konflikt wybuchł na linii Weronika Rosati - Kinga Rusin. W dużym skrócie: Wera oceniła w wywiadzie dla Plejady słynną relację Kini z oscarowego afterparty z 2020 roku, co dziennikarce wyraźnie zaszło za skórę. W odpowiedzi Rusin postanowiła przypomnieć światu o relacji, która łączyła Rosati ze zniesławionym producentem filmowym Harveyem Weinsteinem, którego oskarżono o wielokrotne nadużycia seksualne w stosunku do pracujących z nim kobiet. Wera zarzuciła Kindze brak solidarności z własną płcią, na co jej oponentka stwierdziła, że przecież musi walczyć o swoje dobre imię.

W piątkowy poranek Kinga Rusin ponownie postanowiła przypomnieć o swoim zatargu z Weroniką Rosati, tyle że tym razem zrobiła to w nieco mniej bezpośredni sposób. Przesiadująca od miesięcy na Malediwach gwiazda pochwaliła się, że akcja charytatywna, którą zorganizowała na swoim instagramowym profilu, została doceniona przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych. W tym wszystkim kryła się jednak kolejna szpila dla Weroniki i innych "koleżanek z branży".

bDZFFYRj
Zobacz także: Kinga Rusin wczuwa się w ministra środowiska: "Stworzyłabym parki narodowe"

I jak tu nie wierzyć w karmę? Wczoraj, kiedy przez chwilę straciłam wiarę w sens działania, bo "koleżanki z branży” zarzuciły mi brak "kobiecej solidarności", dostałam list z podziękowaniami od Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, który był ważniejszy niż tysiąc innych słów czy dziesiątki artykułów. Drogie siostry, tym razem te prawdziwe, nawet nie wiecie, jak się cieszę, że moja spontaniczna akcja i darowizna sprzed świąt wielkanocnych przyniosły tak dobre efekty i że dzięki niej uda się Wam choć trochę pomóc. Dziękuję Wam raz jeszcze za Wasz trud i poświęcenie - czytamy w najnowszym poście dziennikarki.

bDZFFYRp

Kinga informuje, że otrzymany od Naczelnej Izby list utwierdził ją w przekonaniu, że zmierza właściwą drogą. Trudno nie odnieść przy tym wrażenia, że między wierszami przemycono subtelną groźbę pod adresem tych, którzy odważą się kiedykolwiek stanąć w szranki z autorką wpisu.

Nie zmienię się. Znacie mnie. Będę dalej żyła tak kolorowo, jak się da, będę mówiła niewygodną prawdę, będę walczyć o to, w co wierzę, a gdy będzie trzeba - walczyć o swoje. I jeśli tylko będę mogła, będę dalej realnie wspierać kobiety: i te pracujące w szpitalach i te, które w imieniu nas wszystkich wychodzą na ulice, żeby przeciwstawić się rządowej opresji. I te z Domów Samotnej Matki. Realne pomaganie ma sens - apeluje publicystka.

Na sam koniec Kinga popełniła kolejną apostrofę do prawdziwych sióstr. Jak nietrudno się domyślać, nieprawdziwe siostry na podziękowania nie zasłużyły.

bDZFFYRq

Dziękuję za setki słów wsparcia pod ostatnimi postami, za wyrozumiałość i za sugestie, żebym zostawiła showbiznesowe piekiełko i dalej robiła swoje. Tak właśnie się stanie. Prawdziwe siostry, dziękuję.

Myślicie, że konflikt Kingi i Weroniki znajdzie swój ostateczny finał w sądzie? Czy paniom uda się jakimś cudem dogadać poza salą rozpraw?

bDZFFYRr
bDZFFYRK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(722)
Gonia
2 tyg. temu
Ależ ona jest infantylna. Wera nic o niej nie powiedziała, a jedynie o wynoszeniu informacji z imprez prywatnych, Kinia wywołała awanturę i teraz pozuje na walczącą o prawdę i prawa kobiet, mimo że publicznie komentowała życie seksualne Weroniki. Żenada Kiniu.
Lulki
2 tyg. temu
No i właśnie w tym problem Kinga, ciebie nikt o nic nie pyta ale ty i tak opowiadasz 😅
Mimi
2 tyg. temu
Kinga zjedz snikersa! Najlepiej jakby odcieli ci dostep do internetu bo ty juz dawno odpłynęłas....
bDZFFYRL
Ugh
2 tyg. temu
Żenująca ona jest. 50 dych i w głowie pusto, już wole Rosati
olo
2 tyg. temu
zamiast prywatnie to załatwić,jak dwie dorosłe baby to takie cyrki
Najnowsze komentarze (722)
jingla
2 tyg. temu
dobrze, że się w końcu ta weronika przestała produkowac, słuchać się tego nie dało..
Bona
2 tyg. temu
Jestem zdania, że Kinga ma rację..
Natalia
2 tyg. temu
ech, nie wiem co z tą rosati się dzieje, ale coraz gorzej widzę...
złota
2 tyg. temu
Ale się super trzyma jak na swój wiek, lepiej wygląda niż rosati młoda hhahahahaha
lasso
2 tyg. temu
niech Kinga mówi co chce, ma do tego prawo!
bratek
2 tyg. temu
nie wiem o co kaman ale pewnie o kasę abo o rozgłos, jakiś film w końcu ma wyjśc z tą nieznaną aktorką z holywod?
krex
2 tyg. temu
Jkie to ma znaczenie która runda, czy co tam, liczy się że weronika zaczęła i to kompletnie bez sensu!
Laba
2 tyg. temu
Ja bym na miejsu rosati, skoro wie jakie są zasady, nie wiem skąd bo w życiu nie była na takiej imprezie, po prostu się nie odzywała...
bDZFFYRD
violka
2 tyg. temu
Weronika chciała przykozaczyć i nie wyszło xd
lula
2 tyg. temu
Prawda sie liczy to fakt, i tym razem też jest po stronie Kingi
masza
2 tyg. temu
team Kinga i tak pozostanie, sorry
szelka
2 tyg. temu
jest tyle ciekawszych tematów a wy ciągniecie ten i podburzacie ludzi do hejtu
hmm
2 tyg. temu
może rosati powinna się zająć czyms innym niż niby-aktorstwo i robienie dram>?
Sasanka
2 tyg. temu
Wercia jak zwykle odlocik xd myśli że każdy jej wszystko wybaczy a ona będzie dalej skakac po głowie, no nie z Rusin te numery...
...
Następna strona
bDZFFYSf