Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati runda 5. Kinga znów w ofensywie: "Będę mówiła NIEWYGODNĄ PRAWDĘ"

728
Podziel się

Kinga Rusin postanowiła ponownie strzelić pstryczka w nos nielubianej koleżance z branży. "Będę dalej żyła tak kolorowo" - obwieszcza pozornie odporna na krytykę dziennikarka, chwaląc się jednocześnie sukcesem zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej. Zaleciało chajzerowaniem?

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati runda 5. Kinga znów w ofensywie: "Będę mówiła NIEWYGODNĄ PRAWDĘ"
Kinga Rusin i Weronika Rosati (fot. AKPA)
bEqqHXBx

Wraz z początkiem tygodnia do polskiego show biznesu zawitała kolejna, medialna aferka. Tym razem konflikt wybuchł na linii Weronika Rosati - Kinga Rusin. W dużym skrócie: Wera oceniła w wywiadzie dla Plejady słynną relację Kini z oscarowego afterparty z 2020 roku, co dziennikarce wyraźnie zaszło za skórę. W odpowiedzi Rusin postanowiła przypomnieć światu o relacji, która łączyła Rosati ze zniesławionym producentem filmowym Harveyem Weinsteinem, którego oskarżono o wielokrotne nadużycia seksualne w stosunku do pracujących z nim kobiet. Wera zarzuciła Kindze brak solidarności z własną płcią, na co jej oponentka stwierdziła, że przecież musi walczyć o swoje dobre imię.

W piątkowy poranek Kinga Rusin ponownie postanowiła przypomnieć o swoim zatargu z Weroniką Rosati, tyle że tym razem zrobiła to w nieco mniej bezpośredni sposób. Przesiadująca od miesięcy na Malediwach gwiazda pochwaliła się, że akcja charytatywna, którą zorganizowała na swoim instagramowym profilu, została doceniona przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych. W tym wszystkim kryła się jednak kolejna szpila dla Weroniki i innych "koleżanek z branży".

bEqqHXBz
Zobacz także: Kinga Rusin wczuwa się w ministra środowiska: "Stworzyłabym parki narodowe"

I jak tu nie wierzyć w karmę? Wczoraj, kiedy przez chwilę straciłam wiarę w sens działania, bo "koleżanki z branży” zarzuciły mi brak "kobiecej solidarności", dostałam list z podziękowaniami od Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, który był ważniejszy niż tysiąc innych słów czy dziesiątki artykułów. Drogie siostry, tym razem te prawdziwe, nawet nie wiecie, jak się cieszę, że moja spontaniczna akcja i darowizna sprzed świąt wielkanocnych przyniosły tak dobre efekty i że dzięki niej uda się Wam choć trochę pomóc. Dziękuję Wam raz jeszcze za Wasz trud i poświęcenie - czytamy w najnowszym poście dziennikarki.

bEqqHXBF

Kinga informuje, że otrzymany od Naczelnej Izby list utwierdził ją w przekonaniu, że zmierza właściwą drogą. Trudno nie odnieść przy tym wrażenia, że między wierszami przemycono subtelną groźbę pod adresem tych, którzy odważą się kiedykolwiek stanąć w szranki z autorką wpisu.

Nie zmienię się. Znacie mnie. Będę dalej żyła tak kolorowo, jak się da, będę mówiła niewygodną prawdę, będę walczyć o to, w co wierzę, a gdy będzie trzeba - walczyć o swoje. I jeśli tylko będę mogła, będę dalej realnie wspierać kobiety: i te pracujące w szpitalach i te, które w imieniu nas wszystkich wychodzą na ulice, żeby przeciwstawić się rządowej opresji. I te z Domów Samotnej Matki. Realne pomaganie ma sens - apeluje publicystka.

Na sam koniec Kinga popełniła kolejną apostrofę do prawdziwych sióstr. Jak nietrudno się domyślać, nieprawdziwe siostry na podziękowania nie zasłużyły.

bEqqHXBG

Dziękuję za setki słów wsparcia pod ostatnimi postami, za wyrozumiałość i za sugestie, żebym zostawiła showbiznesowe piekiełko i dalej robiła swoje. Tak właśnie się stanie. Prawdziwe siostry, dziękuję.

Myślicie, że konflikt Kingi i Weroniki znajdzie swój ostateczny finał w sądzie? Czy paniom uda się jakimś cudem dogadać poza salą rozpraw?

bEqqHXBH
bEqqHXCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(728)
Gonia
3 miesiące temu
Ależ ona jest infantylna. Wera nic o niej nie powiedziała, a jedynie o wynoszeniu informacji z imprez prywatnych, Kinia wywołała awanturę i teraz pozuje na walczącą o prawdę i prawa kobiet, mimo że publicznie komentowała życie seksualne Weroniki. Żenada Kiniu.
Lulki
3 miesiące temu
No i właśnie w tym problem Kinga, ciebie nikt o nic nie pyta ale ty i tak opowiadasz 😅
Mimi
3 miesiące temu
Kinga zjedz snikersa! Najlepiej jakby odcieli ci dostep do internetu bo ty juz dawno odpłynęłas....
bEqqHXCb
Ugh
3 miesiące temu
Żenująca ona jest. 50 dych i w głowie pusto, już wole Rosati
olo
3 miesiące temu
zamiast prywatnie to załatwić,jak dwie dorosłe baby to takie cyrki
Najnowsze komentarze (728)
Gaga&Adele
2 miesiące temu
Rusin zazdrosci Weronice ze wypuscila swoje kosmetyki. FIRMA WERONIKA ROSATI " Lajuu"
WSTYD
2 miesiące temu
Sa w necie Rusin foty z szemrawymi facetami tez kryminalistami. Co masz na swoje Rusino Lisowa Judyto Kinowa na swoje usprawiedliwienie. WSTYD. Komus cos zarzucasz, najpier siebie rozlicz
Tadek
2 miesiące temu
Rusin ma srednie wyksztalcenie
Roman
2 miesiące temu
Rusin znowu wpisla sobie pozytywne komentarze, internauci ja na tym zlapali. Rusin jest niewiarygodna te same wpisy do wszystkich artykulow
Marek
2 miesiące temu
Rusin zazdrosci Weronice ze wypuscila swoje kosmetyki. FIRMA WERONIKA ROSATI " Lajuu"
Marcin
2 miesiące temu
Rusin ukradla recepture na kosmetyki cos tam dodajac Magdzie Hajduk. Magda ja do swojej firmy przyjela a tera zRusin chce jej wszystko zabrac. Wstretna Rusi. Sadzi sie od 2015 roku. Pochwal sie Rusin co slychac w sadzie
jingla
3 miesiące temu
dobrze, że się w końcu ta weronika przestała produkowac, słuchać się tego nie dało..
Bona
3 miesiące temu
Jestem zdania, że Kinga ma rację..
bEqqHXBT
Natalia
3 miesiące temu
ech, nie wiem co z tą rosati się dzieje, ale coraz gorzej widzę...
złota
3 miesiące temu
Ale się super trzyma jak na swój wiek, lepiej wygląda niż rosati młoda hhahahahaha
lasso
3 miesiące temu
niech Kinga mówi co chce, ma do tego prawo!
bratek
3 miesiące temu
nie wiem o co kaman ale pewnie o kasę abo o rozgłos, jakiś film w końcu ma wyjśc z tą nieznaną aktorką z holywod?
krex
3 miesiące temu
Jkie to ma znaczenie która runda, czy co tam, liczy się że weronika zaczęła i to kompletnie bez sensu!
Laba
3 miesiące temu
Ja bym na miejsu rosati, skoro wie jakie są zasady, nie wiem skąd bo w życiu nie była na takiej imprezie, po prostu się nie odzywała...
...
Następna strona
bEqqHXCv