Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kinga Rusin informuje, że pomogła finansowo pielęgniarkom. "Jako społeczeństwo mamy w stosunku do nich WIELKI DŁUG"

1231
Podziel się

Kinga Rusin, znów bez makijażu i "spod palmy", zachęciła swoich odbiorców, aby dołożyli cegiełkę na ten szczytny cel.

Kinga Rusin informuje, że pomogła finansowo pielęgniarkom. "Jako społeczeństwo mamy w stosunku do nich WIELKI DŁUG"
Kinga Rusin pomogła pielęgniarkom (AKPA)
bEqVDnKJ

Choć już od dobrych kilku miesięcy domem Kingi Rusin stały się słoneczne Malediwy, jej głowę nadal zaprzątają sprawy, którymi żyje Polska. Od chwili rozwiązania umowy z TVN-em dziennikarka jeszcze bardziej zaangażowała się w walkę z rządem i skutkami jego polityki, często z własnej kieszeni wspierając najbardziej poszkodowane grupy społeczne.

Szerokim gestem Kinga wykazała się po raz kolejny w piątek, kiedy to wykorzystała media społecznościowe, aby zachęcić fanów do składania darowizn na rzecz pracownic służby zdrowia: pielęgniarek, lekarek, położnych, ratowniczek medycznych i wszystkich tych, które swoją pracą ratują ludzkie życie.

bEqVDnKL
Zobacz także: Paulina Krupińska żegna Kingę Rusin: "Mam nadzieję, że będzie mogła pokazać pazur"

To kobiety, które ponad rodziną stawiają chorych ludzi. Spędzają teraz w szpitalach całe dnie i noce bez odpoczynku, często bez snu, pracują do kresu wytrzymałości, narażając swoje własne zdrowie. Zdarza się, że płacą za to najwyższą cenę... W Święta nie odejdą od łóżek, nie przestaną jeździć w pogotowiu, nie wezmą wolnego, nie zobaczą się z najbliższymi. Jako społeczeństwo mamy w stosunku do nich wielki dług - pisze Rusin, bez grama makijażu na twarz.

Jest kilka organizacji, które zbierają pieniądze na zaspokojenie potrzeb, często tych podstawowych, ale również na pomoc dla osieroconych rodzin. Jedną z takich organizacji jest Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych www.nipip.pl - informuje.

bEqVDnKR

I tym razem Kinga okazała się nad wyraz hojna. Chcąc dać dobry przykład, poinformowała internautów, że wraz ze swoim partnerem przelali organizacji sporą kwotę.

Wpłacamy dziś z Markiem na ich konto 30 tysięcy złotych, prosząc, żeby jak najwięcej osób dołożyło tam też ile może w tym świątecznym czasie. Wpłacane środki mogą zostać przeznaczone na cele wskazane przez darczyńców- można np. w ten sposób pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom zmarłych pielęgniarek.

Rusin zaznacza jednocześnie, że nawet najmniejsza kwota wpłacona na konto Naczelnej Izby będzie ogromnym wyrazem szacunku za poświęcenie pielęgniarek, których praca nigdy nie należała do łatwych, a w obecnych okolicznościach wymaga od nich jeszcze większych poświęceń. Gwiazda zachęciła fanów do dalszego rozpowszechniania apelu o wsparcie bohaterek ze służby zdrowia.

bEqVDnKS
bEqVDnKT
bEqVDnLm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1231)
Aaaaa
4 miesiące temu
Kinia jak zwykle lans
Jjjj
4 miesiące temu
‚Ja, Kinga Rusin, wpłacam dzisiaj 30 000zl’. Czy można niżej upaść tak się chwaląc ‚dobroczynnoscia’? pani Rusin, dobre uczynki maja to do siebie, że nie należy się nimi chwalić. Inaczej robi to Pani tylko dla pochwał, nie z dobrych intencji. Niby proste, a dziennikareczka nie zrozumiała.
Zdenerwowana
4 miesiące temu
A to, że co miesiąc płace składki i inne podatki to nic nie znaczy? I tak, gdy muszę iść do lekarza to okazuje się, że tylko prywatnie mogę...
bEqVDnLn
Pomagam
4 miesiące temu
Przeciez my caly czas pomagamy, placac podatki.
anna
4 miesiące temu
Koniecznie trzeba się tym pochwalić, taka dobra pani....
Najnowsze komentarze (1231)
gosc
4 miesiące temu
Razem z Markiem 30 tysiecy czyli ona i on po 15 Kuba Wojewodzki jak pomaga ludziom a ze pomaga to wiem ze zrodel prywatnych nie chwali sie w internecie i za to szacun a Kinia ?No niebardzo !
Pawel
4 miesiące temu
Nijak sie maja te lansiarskie zdjecia Kini Judyty Rusin Lis do tresci artykulu
Jacek
4 miesiące temu
Tak Kinia JUdyta Rusin Lis lamentowala, ze mamusie nie moze odwiedzac w Warszawie dwie ulice dalej i spedzic z nia swiat, a tu masz opuscila starowinke rodzicielke na tak dlugo. Wstyd i hanba.
Roman
4 miesiące temu
Kiniusia Judyta Rusin Lis odpisy podatkowe czyni. Zawsze byla cwaniara. Pokaz dowody wplat na te fundacje. Jestes niewiarygodna. Jak sie juz tak chwalisz to dowodyumiesc w necie.
Marcin
4 miesiące temu
Na zdjeciach bez retuszu, mocnego makijazu, doczepu wlosow, przyklejonych rzes brzydka
Michal
4 miesiące temu
Ale ma kompleksy Kinga Judyta Rusin Lis
MAREK
4 miesiące temu
ROZUMEM TO ONA NIE GRZESZY
Antek
4 miesiące temu
Czy to jest normalne, zeby wyskakiwac do netu 2, 3 razy na dzien od kilkunastu lat. Chyba NIE. NIE NIE NIE TO NIE JEST ZDROWE
bEqVDnLf
Radek
4 miesiące temu
Infantylna
Jarek
4 miesiące temu
Jak tam sprawa sadowa z Magda Hajduk od 2015 r., ktorej zabralas firme bezprawnie poslugujac sie jej receptura cos tam zmieniajac. A ona Cie przyjela do firmy jak lamentowalas, ze Tomcio cie porzucil
Pawel
4 miesiące temu
Dowod wplaty pokaz, dla mnie Rusin niewiarygodna. Dla lansu wszystko zrobi. Chwalila sie w necie, ze jej dochody coroczne to 28 milionow. To malo, malo dala
Waldi
4 miesiące temu
Kindusia pochwalilas sie Adell
Krzysiek
4 miesiące temu
Lansiara
Rafal
4 miesiące temu
TA WYZYWAJACA LUDZI
...
Następna strona
bEqVDnLH