Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Kinga Rusin znów uderza w PiS i dyskretnie przypomina, że mieszka na Malediwach: "Tak, spod palmy widać, CO SIĘ W POLSCE WYPRAWIA"

1143
Podziel się

"Pokazali moje zdjęcie, zmanipulowali wypowiedź i napuścili na mnie specjalnie wyselekcjonowanych swoich ludzi" - pisze rozsierdzona Kinga Rusin. "W Polsce rządzą złodzieje i patologiczni kłamcy!".

Kinga Rusin znów uderza w PiS i dyskretnie przypomina, że mieszka na Malediwach: "Tak, spod palmy widać, CO SIĘ W POLSCE WYPRAWIA"
Kinga Rusin znów uderza w PiS (AKPA)
bDSlVdWZ

Kinga Rusin, przez lata najpotężniejsza gwiazda TVN-u, od blisko pół roku mieszka na Malediwach, skąd prowadzi swoją firmę kosmetyczną. Mieszkanie na niemal bezludnej wyspie nie oznacza, że prezenterka przestała orientować się w sytuacji społecznej, politycznej czy gospodarczej. Wręcz przeciwnie - Kinga Rusin, nieskrępowana żadnym kontraktem ze stacją, coraz częściej pisze to, co myśli o władzy w Polsce. Czasem wychodzi dość kuriozalnie, jak wtedy, gdy nad turkusowym oceanem pochylała się nad ciężkim życiem w Polsce. Pokłóciła się zresztą o to z Jakubem Żulczykiem.

bDSlVdXb

Zdjęcia Kingi "spod palmy" idealne wpasowują się w obecną retorykę mediów publicznych: oto celebrytka ze "świata elitarnego TVN-u" pisze o rzekomym braku demokracji w Polsce, podkreślając niby przypadkiem swoje zasługi. Im więcej Rusin wstawia takich zdjęć, tym częściej jest krytykowana w TVP, co potem sama wyjątkowo ostro komentuje. Koło się zamyka, bo dziennikarka nie odpuszcza żadnej wzmianki na swój temat. Tak jak teraz, gdy znów nazwała obecną ekipę rządzącą "złodziejami i patologicznymi kłamcami".

Zobacz także: Anna Popek uderza w Kingę Rusin? "Panuje nadużywanie statusu gwiazdy"

Naszą wyspę można obejść w 15 minut - zaczyna niby niewinnie Kinga i zaraz dodaje: PS. Tak, „spod palmy”, i z każdego innego miejsca na świecie, widać i słychać, co się w Polsce wyprawia, może nawet wyraźniej niż z bliska! Dlatego powtórzę raz jeszcze: w Polsce rządzą złodzieje i patologiczni kłamcy! I każdy dzień jest na to kolejnym dowodem.

bDSlVdXh

W najnowszym wpisie Kinga Rusin atakuje rządzących, pisząc, że są winni "narodowej katastrofy" w służbie zdrowia: przez lata deprecjonowali personel medyczny, który wyjechał za granicę, więc w Polsce nie ma już komu leczyć pacjentów. Dziennikarka dorzuca jeszcze inne przewinienia z doby koronawirusa: kuriozalne i wykluczające się obostrzenia, zły system testowania przyjezdnych. Rusin nawiązuje jeszcze do głośnej ostatnio sprawy nazwania Andrzeja Dudy "debilem", za co Jakubowi Żulczykowi grożą trzy lata więzienia.

Jakim trzeba być debilem (to wyświechtane ostatnio określenie, ale lepszego nie ma), by po brytyjskich ostrzeżeniach z połowy grudnia (o nowej odmianie wirusa), nie przetestować przyjeżdżających z Anglii na Święta rodaków! - pisze Kinga i przypomina "TVPiS", że owszem, mieszka na Malediwach, ale nie przestanie krytykować tego, co widzi "spod palmy".

TVPis nie może pogodzić się z tym, że 5ty miesiąc mieszkam wprawdzie i pracuję na Malediwach, ale nie odpuszczam patologicznej polskiej władzy. I żadna odległość i żadne okoliczności przyrody, ani żadne próby chamskiego dyskredytowania mnie tego nie zmienią! - grozi prezenterka.

Przeczytajcie cały wpis Kingi Rusin. Jak myślicie, powiedzą dziś o niej w Wiadomościach?

bDSlVdXi
bDSlVdXj
bDSlVdXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1143)
1234
2 tyg. temu
Rzygac sie chce jej wypocinami spod palmy. Sama byla resortowym dzieckiem, dorastala w resortowym domu i ptasiego mleka za komuny jej nie brakowalo. Fajnie pisac na insta takie prostackie i glupie frazesy z pozycji osoby, ktora w latach 90 wyjechala chociazby do Stanow dzieki rodzicom, w czasie gdzie jej rowiesnicy gniezdzili sie ze swoimi rodzicami i malymi dzecmi w kawalerkach w blokach z wielkiej plyty. Szkoda, ze nie wykazywala sie takimi refleksjami i przemysleniami, jak byla przy korycie za czasow PO, nie uslyszlam ani jednego zlego slowa na wszystkie afery, ktore dzialy sie za poprzednich rzadow. Siedz tam i nie wracaj, nic madrego nie masz do powiedzenia. Sama corke bez predyspozycji i urody pchalas na pokazy swoich funfli Paprockiego& Brzowskowskiego, pozniej za kase wysalalas corke do Londynu, bo za wyniki raczej nie dostala sie do London School of Economics, a w koncu Ty sama oparlas cala swoja zenujaca kariere na roli zdradzonej zony matki Polki. Serio, rzygac sie chce na tych pozal sie boze naszych celebrow.
Jaś
2 tyg. temu
Pani Rusin myśli chyba, że cała Polska czeka z niecierpliwością na jej, jakże celne, oceny aktualnej sytuacji w Polsce. Lekka mania wielkości ?
Aja
2 tyg. temu
Megalomanka. Następna która myśli, że jest wyjątkowa. A jest to kobieta, ktora prowadziła programy śniadaniowe i rozrywkowe w telewizji... I ją zwolnili, bo była nielubiana...
bDSlVdXD
Obywatel
2 tyg. temu
Brak słów po prostu. Najgorsze jest to, że tyle ludzi z "wyższych sfer" , celebrytów, wykształcone kobiety- zapatrzone są w nią jak w obrazek. A gdyby nie miała matki pracującej w TVP, komunistki- to niewiele by osiągnęła. Naprawdę niewiele. To jest najgorsze w tym środowisku, że pouczają innych, a bez kontaktów niewiele by osiągnęły. Nie mówiąc o bezgranicznym stadium hipokryzji, jak bojowniczka o ekologię nosi futra. Opadają ręce naprawdę- ale zasklepieni nienawiścią do PiS ludzie tak i tak traktują ją jako wielki autorytet.
WALCZ KINGO!
2 tyg. temu
DLACZEGO Kinga Lis-Rusin, bojowniczka o „wolność i demokrację”, prawa kobiet i LGBT, o prawo do aborcji na życzenie, nie walczy o nie na Malediwach? Dlaczego tchórzliwie milczy? Jedyną panującą na Malediwach religią jest islam, który wyznaje 98,4% społeczeństwa. Kobiety nie mają praktycznie żadnych praw przysługujących mężczyznom. Kobiety noszą zakryte włosy i twarze, obowiązuje prawo szariatu. Jest zakaz sprzedawania i spożywania alkoholu. Za niewierność małżeńską lub seksualny kontakt z obcokrajowcem grozi kobiecie wieloletnie więzienie, z dodatkiem potwornej kary 100 batów. Jeżeli rodzina takiej kobiety „ukarze ją” śmiercią w ramach tzw. zabójstwa honorowego – może liczyć na minimalny wyrok ze strony sądu. Homoseksualizm jest całkowicie zabroniony i także karany długim pobytem w więzieniu. W nowym malediwskim kodeksie karnym jest kara śmierci – za zabójstwo lub ciężkie wykroczenie przeciwko muzułmańskiej wierze. Apostazja lub zmiana religii jest karana śmiercią, a za bluźnierstwo wobec islamu można trafić do więzienia. Inne religie, zwłaszcza chrześcijaństwo są prawnie zakazane. Prezydent oraz członkowie rządu muszą być sunnitami. Chrześcijańska i jakakolwiek inna działalność misyjna w tym kraju jest zabroniona. Obcokrajowcy mogą wyznawać inną religię, pod warunkiem, że praktykują ją wyłącznie w swoich domach lub pokojach hotelowych. Zabronione jest wwożenie na terytorium tego kraju przedmiotów religijnego kultu, np. Biblii. Za aborcję grozi kara śmierci, bowiem traktowana jest jako zabójstwo. Podobnie jest w ulubionym przez polskich celebrytów Zanzibarze, należącym do Tanzanii. Od 1998 r. w Tanzanii wszelkie akty homoseksualne są uznawane za nielegalne. Gejom grozi 30 lat więzienia, a nawet dożywocie, zaś lesbijkom „zaledwie” 5 lat pozbawienia wolności lub wysoka grzywna – różnica wynika stąd, że do aktów homoseksualnych pomiędzy mężczyznami dochodzi znacznie częściej. Walcz z tym internacjonalna bojowniczko! Niech wzorem dla ciebie będą bezkompromisowe rewolucjonistki, z bliskiego tobie kręgu „lewicy” – Nadieżda Krupska (żona Lenina), Róża Luksemburg (Komunistyczna Partia Niemiec KPD), Wanda Wasilewska (WKPb – Wszechzwiązkowa Komunistyczna Partia Bolszewików i KPZR). Do dzieła „Kiniu”…
Najnowsze komentarze (1143)
Brak słów
7 dni temu
Wstyd Kinga, że sama piszesz sobie pozytywne komentarze. Wiesz przecież, że raczej mało kto mógłby powiedzieć o tobie coś dobrego, dlatego powinnaś raczej siedzieć cicho, a nie emanować nienawiścią, a potem dopisywać sobie pozytywne komentarze...
Laura
1 tyg. temu
Lubię ja za to że zawsze mówi to co myśli
Andros
1 tyg. temu
Gdyby nie Kinga to pudelek nie miałby O czym pisać
Magda
1 tyg. temu
Zgadzam się w 100%
Jane
1 tyg. temu
Ostatnie podrygi tego rządu mówię wam
Jula
1 tyg. temu
Ma racje
Fran
1 tyg. temu
Doskonale ją rozumiem i też tak to widze...
Marta
1 tyg. temu
Rusin po prostu napisała prawdę, co w tym złego
bDSlVdXv
Agata
1 tyg. temu
Rusin robi swoje i ma w powazaniu te wszytskie hejty
iwona
1 tyg. temu
zero wolności słowa w tym kraju
Basia
1 tyg. temu
Pudelek to by chyba nie miał o czym pisac bez postów Rusin
Ala
1 tyg. temu
Brawo Rusin, cieszy mnie to że nie odpuszczasz
Debi
1 tyg. temu
Skandal co się dzieje w tym kraju!
Ily
1 tyg. temu
Szanuję za odwagę
...
Następna strona
bDSlVdXX