Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Kinga Rusin odpowiada Żulczykowi i skromnie przypomina, że NIE JEST elitą. "Na protestach nie zostałam nawet aresztowana"

1096
Podziel się

Dziennikarka obraziła się za krytykę jej zdjęcia znad oceanu, więc postanowiła przypomnieć, ile dobrego zrobiła dla potrzebujących. "No po prostu odklejona nowobogacka celebrycka zgnilizna" - napisała Kinga Rusin.

Kinga Rusin odpowiada Żulczykowi i skromnie przypomina, że NIE JEST elitą. "Na protestach nie zostałam nawet aresztowana"
Kinga Rusin odpowiada Jakubowi Żulczykowi (AKPA)
bDXXgrqt

Kinga Rusin, przebywająca "gdzieś na Oceanie Indyjskim", wrzuciła niedawno zdjęcie znad oceanu, nad którym siedziała&myślała o "nowym ładzie" w Polsce. Jakub Żulczyk wyśmiał jej "zaangażowanie", pisząc, że ludzie w Polsce mają realne problemy, których z plaży raczej zrozumieć się nie da.

Jakub Żulczyk zaznaczył, że nie obchodzą go finanse Kingi Rusin i nie zazdrości pobytu na Malediwach, ale posty tego typu dowodzą "braku elementarnego wyczucia smaku". Pisarz zaliczył jednocześnie dziennikarkę do kręgu "około-platformerskich elit", co najwyraźniej bardzo ją ubodło. Na tyle, że opublikowała odpowiedź na jego krytykę, skromnie wyliczając własne zasługi dla innych. To ma być według niej dowód na to, że żadną elitą nie jest. Nie została bowiem nawet aresztowana na protestach, na które oczywiście chodziła...

bDXXgrqv
Zobacz także: Kinga Rusin wczuwa się w ministra środowiska: "Stworzyłabym parki narodowe"

Kilku osobom nie spodobało się, że na moim profilu na Instagramie, „pod palmą”, mocno wypowiadam się na tematy polityczne i społeczne - zaczyna Kinga "imprezowałam z Adele" Rusin i wbija szpilę koleżankom-celebrytkom, które z obawy o utratę fanów boją się zabierać głos w wielu sytuacjach: No tak, mogłabym przecież lokować jakiś dramatyczny ciuch, opowiadać bzdety o „rewolucji szczęścia”, walić monochromatyczne fotki 10 razy dziennie albo opowiadać, że wspieram wszystkie kobiety w głębi duszy, ale nie zaryzykuję na głos.

Kinga Rusin wyliczyła także swoje dokonania na polu działalności charytatywnej, chcąc jednocześnie udowodnić, że "elity", za które się tak obraziła, wcale tak nie postępują.

bDXXgrqB

Podobno nie mogę się też wypowiadać na tematy społeczne, bo uczestniczyłam w protestach ulicznych tylko kilkanaście razy w ciągu ostatnich kilku lat i nie zostałam nawet aresztowana, a 100.000 zł, które wpłaciłam na ochronę prawną protestujących kobiet to zdecydowanie za mało. Nie wspomnę już, że publicznie mówię o moich darowiznach dla Domów Samotnej Matki i antyprzemocowych Niebieskich Linii by zachęcić ludzi sukcesu do podobnego działania. No po prostu odklejona nowobogacka celebrycka zgnilizna. Fu! - wyliczyła i na koniec... pozdrowiła Żulczyka, którego nazwała "pogromcą elit".

Myślicie, że Jakubowi Żulczykowi chodziło o to, by Kinga Rusin wyliczyła mu wszystko, co zrobiła dla innych?

bDXXgrqC
bDXXgrqW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1096)
TŁUMACZĘ!UWAG...
2 miesiące temu
Kinia! Czytaj ty ze zrozumieniem! Żulczykowi nie chodziło o to, że ty nic dla kraju nie robisz (lol!, przejęłam twój ton), tylko o to, że coś jest nie teges w obrazkach, którymi te swoje treny o losie ojczyzny ilustrujesz. tym samym POSTĘPUJESZ DOKŁADNIE TAK JAK OBŚMIANE PRZEZ CIEBIE INFLUENCERKI, bo one też potrafią apelować o zbiórkę na sieroty z Jemenu robiąc dzióbki i wyginając się nad wodą kokosową. Więc weź daj se siana....
Ola
2 miesiące temu
Żulczyk mial racje, można jej tłumaczyć do śmierci i dalej nic nie skuma. Ona po prostu ma ograniczony światopogląd, otacza sie ludźmi podobnymi sobie i nic się nie zmieni w jej głowie.
Sport
2 miesiące temu
Kinia jak zwykle zero klasy, zjedz spikerska i przestań gwiazdorzyć.
bDXXgrqX
Gość
2 miesiące temu
Ta wypowiedź przypomina mi bogatych rodziców, którzy dają dzieciom kasę i myślą, że to jest załatwienie sprawy💁.
Nic dobrego
2 miesiące temu
Czasami lepiej po prostu milczeć, proszę pani.
Najnowsze komentarze (1096)
Olik
miesiąc temu
Że ona nie ma wstydu........ No szok, co za "człowiek ".
gosc
miesiąc temu
Wychodzi na to, że pomagała tylko, żeby się tym chwalić i wynosić nad innych. Reklama też kosztuje, więc sobie wyliczyła, że bardziej się opłaca pomóc i to nagłośnić. Mało szlachetne. Stać ją to niech pomaga, ale niech nie karze się teraz za to podziwiać.
Dania
miesiąc temu
Szkoda, że ludzie tak łatwo oceniają innych..
Nicka
miesiąc temu
Kinga ma poparcie wielu osób, to się nie zmieni :)
maria
miesiąc temu
te kwoty, te społeczne inicjatywy; ona zrobiła naprawdę mnóstwo dla tego kraju
gość
miesiąc temu
Trzymam stronę Rusin
Diana
miesiąc temu
Może mieć czyste sumienie
gość
miesiąc temu
Mógłby spojrzeć sam na siebie zanim coś takiego napisze
bDXXgrqP
STOP
miesiąc temu
Rusin jest ofiarą hejtu.
noo
miesiąc temu
Wyjechała bo tu jej nie dawaliście spokoju
Mariannka
miesiąc temu
Nie widze nic zlego w przebywaniu na wyspie
gość
miesiąc temu
Rusin walczy o lepsze jutro z kazdego miejsca
zuza
miesiąc temu
Bo co, bo mieszka na wyspie to nie ma prawa sie wypowiadac?
Ania
miesiąc temu
Rusin to zwykła dziennikarka
...
Następna strona
bDXXgrrr