Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Jakub Żulczyk uderza w Kingę Rusin i jej "zaangażowane politycznie" zdjęcie z plaży: "Chodzi o elementarne WYCZUCIE SMAKU"

995
Podziel się

"Jest coś mocno niesmacznego w pisaniu bojowniczych postów o złodziejach z dalekiej i bardzo drogiej plaży, gdy w Polsce ludzie - działaczki i działacze realnie ryzykują zdrowie, a nawet i życie" - twierdzi Żulczyk. Myślicie, że Kinga Rusin odniesie się do tych zarzutów?

Jakub Żulczyk uderza w Kingę Rusin i jej "zaangażowane politycznie" zdjęcie z plaży: "Chodzi o elementarne WYCZUCIE SMAKU"
Jakub Żulczyk wyśmiewa Kingę Rusin (AKPA, Instagram)
bDTTwHqt

Kila dni temu Kinga Rusin wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym medytuje na rajskiej plaży na Malediwach. W opisie fotki napisała: "Gdy na chwilę próbujesz zapomnieć o tym, że złodzieje, kłamcy i podpalacze wprowadzają w twoim kraju "nowy ład"".

Do wpisu Rusin postanowił odnieść się pisarz Jakub Żulczyk, który zarzucił milionerce brak wrażliwości.

Dlaczego w Polsce rządzi PiS? Dlaczego ludzie nienawidzą około-platformerskich elit? Dlaczego sakralizacja Okrągłego Stołu zamieniła się w farsę? Kochani, przed Wami odc. 28190. - napisał udostępniając na swoim facebookowym profilu zdjęcie Kingi.

bDTTwHqv

Pod wpisem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, dlatego Żulczyk postanowił popełnić kolejny post i wyjaśnić, co w zachowaniu celebrytki szczególnie go irytuje.

Pod postem, w którym skrytykowałem/wyśmiałem p. Rusin za jej instagramowy post, na którym to pani Rusin medytuje nad złodziejami, którzy rozkradli Polskę, wylała się burza komentarzy o "polskiej zazdrości" i "niechęci do bogatych". (...) Nie idzie tu o żadną krytykę bogactwa ani niechęci do bogatych. Zresztą nie wiem, czy pani Rusin jest szczególnie bogata. Nie obchodzi mnie to. Nie patrzę jej w portfel. Nie jest to też krytyka wyjazdów na Malediwy. Też poleżałbym sobie na plaży. Uwielbiam leżeć na plaży. Lubię też mieć jakieś pieniądze. Chodzi raczej o elementarne wyczucie smaku.

Zobacz także: Anna Popek uderza w Kingę Rusin? "Panuje nadużywanie statusu gwiazdy"
bDTTwHqB

Jest coś mocno niesmacznego w pisaniu bojowniczych postów o złodziejach z dalekiej i bardzo drogiej plaży, gdy w Polsce ludzie - działaczki i działacze mniejszościowi, feministyczni, lewicowi, w walce z PiSem (...) realnie ryzykują zdrowie, a nawet i życie, są gazowani przez policję, szykanowani, siedziby ich organizacji są terroryzowane alarmami o fałszywych (na razie) bombach. Gdy lokatorzy mieszkań komunalnych wciąż nie mają żadnych praw. Gdy pracownik i obywatel wciąż znaczy tyle co g*wno, mimo drobnych korekt naniesionych przez owych złodziei z PiSu. Owszem, złodziei, bo rozkradanie skarbu państwa przez w pełni upolitycznione spółki skarbu państwa trwa w najlepsze, bo Sasin, bo Obajtek, bo cała banda ch*jów. Tylko że tutaj nie ma bohaterów. Nie żyjemy w "Gwiezdnych Wojnach". Druga największa polska partia, którą pani Rusin ma za synonim praworządności i dobroci, nie miała nawet tej małej resztki honoru i człowieczeństwa, aby uhonorować zamordowaną Jolantę Brzeską, gdy mogła. I w ogóle jakoś, gdy może, a nawet powinna, ma problem z wykazaniem się rigczem.

Myślenie pod tytułem - "moje plemię ma zawsze rację, a nawet gdy jej nie ma, to i tak ów brak racji wynagradza nam moralnie sam fakt walki z drugim plemieniem" - to nawet nie jest myślenie. To prowadząca do przemocy i głupoty proteza. Nią również będę się brzydził - podkreśla pisarz.

bDTTwHqC

Zgadzacie się z tym co napisał Żulczyk? Myślicie, że Kinga Rusin jakoś odniesie się słów pisarza?

bDTTwHqD
bDTTwHqW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(995)
Szk
miesiąc temu
Ma chłop 100% racji. Siedząc tyłkiem na plaży można mówić wiele ale tyłek siedzi na plaży🤣🤣🤣🤣🤣🌨️🌨️🌨️🌨️
gosc
miesiąc temu
akurat ma facet rację ,wielka z niej wojowniczka i obrończyni jak siedzi za granicą tego państwa !
Andrzej
miesiąc temu
Myślę podobnie jak ten pan. Ma rację. Od dawna czuję zażenowanie, widząc arogancję i butę tej pani.
bDTTwHqX
bais
miesiąc temu
no cóż, ma rację
aska
miesiąc temu
Zwrocil uwage na absolutna hipokryzje Kingi. Z reszta jak i wielu innych celebrytow. Bohaterami sa ludzie,ktorzy aktywnie dzialaja w imie hakies ideologii czy zasad a nie osoby piszace zenyjace posty na IG
Najnowsze komentarze (995)
Gfyf
3 tyg. temu
5000 zl za udawanie chorego na covid.mozliwe publiczne ukazanie wizerunku chorego tel. 098786543235
??????????
4 tyg. temu
Kto tak często "wypuszcza" całe stosy, powtarzających się ,krótkich, chwalebnych panią komentarzy? To się regularnie powtarza. Innych opinii po prostu brak, czyli nikt tu nie zagląda. Bez sensu takie samo słodzenie.
Malek
4 tyg. temu
Chętnych do krytyki nie brakuje, a do pomocy innym?
Ciruk
4 tyg. temu
Rusin lepiej nie podpadać!
adam
4 tyg. temu
ciekawe czy on chociaż w połowie robi tyle co ona
disne
4 tyg. temu
nie zachęcił mnie ten pan do siebie
vvik
4 tyg. temu
beznadziejnie się zachowal
Kleo
4 tyg. temu
Wspieram Kingę, bo śledzę ją na bieżąco więc wiem ile robi dla innych
bDTTwHqP
marlena
4 tyg. temu
niech każdy żyje swoim życiem
Notti
4 tyg. temu
Przykre jest to ze ona tyle robi i takie cos dostaje w zamian
Klaudia
4 tyg. temu
Przestańcie ją atakować!
Jess
4 tyg. temu
bezsensowny spor
ula
4 tyg. temu
szkoda ze tak malo osob docenia to co robi kinga rusin
beata
4 tyg. temu
przecież ona robi dużo dobrego
...
Następna strona
bDTTwHrr