Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Klub, w który zainwestował Grzegorz Hyży, jest w połowie SAMOWOLĄ BUDOWLANĄ. Czeka go rozbiórka!

56
Podziel się:

Powiatowy inspektorat nadzoru budowlanego przeprowadził kontrolę w poznańskim klubie reklamowanym nazwiskiem Grzegorza Hyżego. Okazuje się, że połowa powierzchni dyskoteki Ozazu funkcjonowała nielegalnie!

Klub, w który zainwestował Grzegorz Hyży, jest w połowie SAMOWOLĄ BUDOWLANĄ. Czeka go rozbiórka!
Skandal wokół klubu, w który zainwestował Grzegorz Hyży (AKPA, East News)

We wrześniu media informowały o problemach poznańskiej dyskoteki Ozazu, której inwestorem był Grzegorz Hyży. Wokalista początkowo widniał w Krajowym Rejestrze Sądowym jako współudziałowiec i członek zarządu spółki, a miejsce było reklamowane w mediach społecznościowych jego nazwiskiem. Hyży wystąpił też na otwarciu klubu pod koniec czerwca tego roku.

Wkrótce nad lokalem zawisły ciemne chmury, bo hałas dobiegający z dyskoteki zatruwał życie mieszkańcom całej okolicy. Na policję wpłynęło kilkadziesiąt skarg, a do sądu skierowano 11 wniosków o ukaranie właściciela. Pojawiły się też podejrzenia, że lokal może być samowolą budowlaną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Hyży spędziła urodziny bez telefonu! Grzegorz zrobił jej niespodziankę

Skandal wokół klubu powiązanego z Grzegorzem Hyżym

Powiatowy inspektorat nadzoru budowlanego przeprowadził kontrolę, a jej wyniki właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że niemal połowa powierzchni Ozazu funkcjonowała nielegalnie. Właściciel nigdy nie dostał zgody na wybudowanie kontenerowych pawilonów, piętrowych tarasów i sceny muzycznej, a mimo to cała ta zabudowa powstała.

Konstrukcje stalowe, z których składają się budki z barem, taras na piętrze i platforma techniczna sceny, powstały również bez jakichkolwiek pozwoleń - czytamy w artykule poznańskiej "Wyborczej".

30 października powiatowy inspektor nadzoru budowlanego nakazał właścicielowi klubu "niezwłoczną rozbiórkę wszystkich nielegalnych elementów". Teraz spółka Ozazu ma 14 dni na odwołanie się od decyzji PINB. Prezes zarządu spółki odmówił "Wyborczej" komentarza.

Po nagłośnieniu sprawy menedżer Grzegorza Hyżego poinformował, że wokalista "nie jest członkiem zarządu ani właścicielem miejsca, a tylko i wyłącznie inwestorem". Z kolei Ahmed Chehid Sarsar, który zarządza klubem, doprecyzował, że Grzegorz przestał być członkiem zarządu Ozazu z końcem sierpnia. Aktualnie Hyży nie figuruje już w rejestrze sądowym jako członek zarządu, a klub przestał się reklamować jego nazwiskiem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(56)
gosc
7 miesięcy temu
nie trawię go
Omin
7 miesięcy temu
Pozorant. Dziwny facet.
gość
7 miesięcy temu
nie ma czegoś takiego jak w połowie nielegalne. Albo coś jest legalne albo nie, i tyle
gosc
7 miesięcy temu
a on śpiewa w ogóle…?
Seba
7 miesięcy temu
Żymianin bez głowy do interesów ? dziwne
Najnowsze komentarze (56)
Luk
7 miesięcy temu
Rozebrać na jego koszt i dowalić gigantyczną karę...co ci pseudo celebryci sobie myślą?że mogą więcej bo skacze jak małpa po scenie i inne małpy go oglądają?
anka
7 miesięcy temu
niech zniknie
Lulu
7 miesięcy temu
Karma wraca widać było jego inteligencję jak był w juri De voic
Lulu
7 miesięcy temu
Antypatyczny zostawił dwóch małych synków to trzeba być....
Anula
7 miesięcy temu
Zgodnie z powiedzeniem jeszcze nikt się nie dorobił na cudzej krzywdzie
Wwg
7 miesięcy temu
Odpychający facet. Ma w sobie coś co powoduje u mnie niechęć do niego.
szczepan
7 miesięcy temu
nie znam goscia
Wszyscy PL
7 miesięcy temu
Jak PiS. Też do rozbiórki
Anja
7 miesięcy temu
Kolega był na jego koncercie w Chocago , bo tam mieszka . Mówił, że Grzegorz jest nieprzyjemny i zadufany w sobie . Wrzeszczał na naglosnienuowcow , a poza tym każdy zespół przywozi swojego fachowca . A on zabrał żonę.
bis
7 miesięcy temu
Nareszcie. Ludzie odetchną.
era
7 miesięcy temu
niech bedzie tam mega glosno warszawce sie nalezy
Dodgy guy
7 miesięcy temu
On jest dziwny, nie lubie go ma jakies zlo wypisane na twarzy
obojętna
7 miesięcy temu
W takim razie do rozbiórki powinien iść również zamek w Stobnicy, nielegalnie wybudowany kolos !!!!! dla kogo? dla Niemców???
Sasuaf
7 miesięcy temu
Nie. Wystarczy, że zgłosi, że rozpoczął rozbiórkę. Nawet zdjęcie jakiegoś szyldu. W pl nie ma ustawowego terminu kiedy ma zakończyć rozbiórkę. Moi sąsiedzi tak żyją. Takie luki w prawie