Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kolejny sezon "Top Model" już jesienią na antenie. Castingi trwają mimo koronawirusa

40
Podziel się

W obliczu epidemii producenci show postanowili nieco zmienić formułę przesłuchań.

Kolejny sezon "Top Model" już jesienią na antenie. Castingi trwają mimo koronawirusa
"Top Model" (East News)
bDoqOLHF

Szerzącą się pandemię koronawirusa boleśnie zdążyli już odczuć przedstawiciele polskiej branży rozrywkowej. W obliczu stale zwiększającej się liczby zachorowań na COVID-19, na terenie całego kraju odwołano wszelkiego rodzaju koncerty, kinowe premiery oraz spektakle teatralne. Nic więc dziwnego, że wielu artystów poważnie niepokoi się o swoje finanse.

W trosce o zdrowie polskich celebrytów czasowo zawieszone zostały także nagrania popularnych programów rozrywkowych, w tym m.in. Tańca z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Pod znakiem zapytania stanęła również przyszłość kolejnej odsłony Hotelu Paradise.

bDoqOLHH

Okazuje się jednak, że koronawirus nie przeszkodził w pracach nad dziewiątym sezonem Top Model. Jak donoszą Wirtualne Media, rywalizacja o tytuł kolejnej gwiazdy polskiego modelingu zobaczymy na antenie TVN jesienią. Mimo wszechobecnej kwarantanny już wkrótce rozpoczną się castingi do kolejnej odsłony programu. Odbędą się one jednak w nieco zmienionej formie.

Każdy chętny do udziału w programie będzie mógł jednak skorzystać z szansy, jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Pod hasłem #CastingWDomu rozpoczynamy pierwszy etap castingów. W ten sposób wszyscy chętni, mimo dzielącej odległości, będą mogli zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w programie - czytamy na oficjalnej stronie programu.

bDoqOLHN

Dodatkowym urozmaiceniem tegorocznych castingów będzie również tzw. srebrny bilet. Każdy z jurorów będzie mógł obdarować nim jednego z kandydatów. O dalszych losach wyróżnionych w programie zadecydują natomiast internauci.

To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma "srebrny bilet", czyli miejsce w etapie bootcampu - dowiadujemy się ze strony Top Model.

Zmiany w formule programu w rozmowie z Wirtualnymi Mediami skomentowała jego producentka, Tina Żyro.

W tym roku chcemy być bliżej naszych widzów i chociaż teraz nie możemy spotkać się z nimi na castingach jak w latach ubiegłych, to zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie zapewnia casting internetowy. Liczymy na kreatywność kandydatów i wierzymy, że i tym razem nas zaskoczą (...) - stwierdziła.

bDoqOLHO

Nie możecie się doczekać kolejnego sezonu Top Model?

bDoqOLHP
bDoqOLIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
Mzmzmz
8 miesięcy temu
A co sie dzieje z uczestnikami poprzedniej edycji? Cos tak cicho o nich
bzzz
8 miesięcy temu
żeby chociaż uczestnicy robili później karierę w modelingu, a nie tylko na ściankach i w innych miejscach niekojarzących się z modą,
Bob
8 miesięcy temu
Produkcja nowych celebrytów pełną parą widzę. Ktoś to jeszcze ogląda?
bDoqOLIj
Nick
8 miesięcy temu
Chyba wezmę udział, siedzieć na kanapie czy wideo jak idę z kuchni do salonu ?
Cxz
8 miesięcy temu
Wypromować coś takiego jak El Dursi ? Wstyd.
Najnowsze komentarze (40)
POLAK
8 miesięcy temu
TVN TO DNO I PATOLOGIA
Komentator85
8 miesięcy temu
O czym właściwie jest ten artykuł?
Greg
8 miesięcy temu
No to pani Krupa juz nie bedzie taka domatorka.Chyba tego swojego milionera przywlecze do Polski I bedzie promowac swoje baby, no miliony to tylko w Polandi.Zlapac kase I do L.A. Zgrywac milionerke.Panie Miszczak takich "fachowcow" to my nie musimy importowac ikasa zostanie w kraju.
Iza
8 miesięcy temu
Na wybory a nie na wybieg
Ola
8 miesięcy temu
To ten blondyn oblesnie tarmosil piersi jednej z uczestniczek traktując ja jak przedmiot powinna to podać do sądu walczymy o prawa kobiet a potem powstaje top model uwlaczajacy kobietom
NickTos
8 miesięcy temu
Jedna Pani Starsza i Madrzejsza, jedna zawodowa "Dama" i sami panowie nie-gustujący bynajmniej w paniach. Wspaniałe grzęzawisko ;DD
NickTos
8 miesięcy temu
W haremie (czytaj: bur..elu, jakim jest ten program) zawsze na straży stały eunuchy!!
NickTos
8 miesięcy temu
Od dawna wiadomo, że tvn jest odpięty pod... dawne służby, które też kontrolują "biznesy" z paniami..... Dlatego wypływają tam ciągle na ekranie różne krupki i omenki i podobne "damy"..... Ten program to łowienie narybku. Głupie te naiwne, które tam pójdą! nie-naiwne wiedzą, co robią. Aż za dobrze.
bDoqOLIb
Niemcza
8 miesięcy temu
Targowisko próżności. Jak się prężą do tych zdjęć jap...
Gość
8 miesięcy temu
I tak myślę już na pewno mają już kontakt z osobą, którą chcą w tym sezonie wypromować. Taką Dursi co od dawna kręci się wśród producentów i ma podpisany kontrakt na jakieś fuchy w TVN7... Pozostałe uczestniczki maja tylko robić za tło i pokazać młode cycki w tv na nagich sesjach dodatkowo trochę łez i głupoty.
Lakm
8 miesięcy temu
Renata Kurczab jest modelką, tez była w Top model
rix
8 miesięcy temu
Gej na geju i gejem pogania !!!
ewelina
8 miesięcy temu
Jeden z wielu głupich, zbędnych programów. Jurorzy i zawodnicy to przeciętniacy i nic nieznaczący po programie z wyjątkiem szwendania się po ścian kach.
Dawid
8 miesięcy temu
Co z tego, że ludzie tracą pracę z powodu pandemii? Kto przejmowałby się tym, że firmy usługowe i lokale gastronomiczne leżą i kwiczą? Grunt, żeby na jesienną ramówkę był gotowy program Tap Madl.
bDoqOLID