Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Tomasz Kammel pozdrawia Juniora i wspomina... tragiczny wypadek sprzed lat: "Najbardziej w nim ucierpiał"

169
Podziel się:

W niedzielę Telewizja Polska zorganizowała koncert z udziałem artystów na cześć zmarłego przed niespełna dwoma miesiącami Krzysztofa Krawczyka. Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel. Dziennikarz w pewnym momencie postanowił wspomnieć wypadek samochodowy, który na zawsze zmienił życie Krzysztofa Juniora...

Koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Tomasz Kammel pozdrawia Juniora i wspomina... tragiczny wypadek sprzed lat: "Najbardziej w nim ucierpiał"
Koncert TVP na cześć Krzysztofa Krawczyka (Newspix, East News)
bEKskPhh

Choć Krzysztof Krawczyk zmarł już prawie dwa miesiące temu, temat jego osoby wciąż pozostaje żywy. Dzieje się tak nie tylko za sprawą spuścizny, jaką zostawił po sobie, ale przede wszystkim w związku z medialnym konfliktem, który rozgorzał między żoną a synem gwiazdora. Chodzi oczywiście o spadek.

W minioną niedzielę odbył się koncert ku czci Krawczyka. Podczas organizowanego przez TVP wydarzenia "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk", wystąpili tacy artyści jak: Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, Roksana Węgiel, Norbi, Ras Luta, Sławomir z Kajrą, Natalia Kukulska czy Edyta Górniak.

bEKskPhj

Ta ostatnia postanowiła ze sceny zwrócić się do żony zmarłego wokalisty, po raz kolejny okazując wdowie wsparcie.

Pani Ewo, nie wiem, gdzie ani siedzi, nie widzę pani. Jest pani najdzielniejszą kobietą. To, że Krzysztof był szczęśliwy, to jest pani zasługa. Za szczęściem jednego człowiek stoi drugi człowiek - powiedziała do Ewy Krawczyk.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk przeżył wiele lat ze swoją żoną. Była miłością jego życia
bEKskPhp

Koncert poprowadził Tomasz Kammel, który między występami wokalnymi gwiazd raczył widzów anegdotami z życia Krawczyka. W pewnym momencie opowiedział historię mającą dowodzić hojności artysty. Przed laty Krzysztof miał na sobie garnitur, który bardzo spodobał się dziennikarzowi. Tomek chciał nawet sprawić sobie podobny, jednak... nie zdążył udać się do krawca.

Zadzwonili do mnie z hotelu, pojechałem tam i okazało się, że Krzysztof zostawił dla mnie trzy takie garnitury - wspominał ze sceny Kammel.

Nie zabrakło też odniesień do jedynego syna gwiazdora. Prowadzący postanowił wspomnieć o Krzysztofie Igorze przy okazji przywołania... wypadku samochodowego z 1988 roku, który spowodował piosenkarz i w wyniku którego najbardziej ucierpiał jego kilkuletni wtedy syn.

bEKskPhq

Krzysztof lubił śpiewać również o trudnych wydarzeniach ze swojego życia. One często go inspirowały. Wróćmy chociaż do roku 1988, kiedy to on i jego rodzina mieli bardzo poważny wypadek samochodowy, w którym najbardziej ucierpiał jego syn, Krzysztof Junior. Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego - mówił dziennikarz.

Myślicie, że syn Krawczyka rzeczywiście oglądał wydarzenie zorganizowane na cześć jego zmarłego taty?

bEKskPhr
bEKskPhK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(169)
Kawa na Ławę
5 miesięcy temu
Trzeba też wspomnieć, że prawie santo subito pan Krzysztof był wówczas pod wpływem alkoholu, co skutecznie zatuszowano
Gosc
5 miesięcy temu
Nie rozumiem tej fascynscji Krawczykiem
Ciekawe
5 miesięcy temu
A zaprosili go, czy tylko Ewunię?
bEKskPhL
Ewak
5 miesięcy temu
Ciekawe czy Krzysztof junior został zaproszony, przecież też śpiewa
Anka👌🙃
5 miesięcy temu
Nie trzy garnitury tylko belę materiału. Wszystko umiecie przekręcić.
Najnowsze komentarze (169)
(...)
5 miesięcy temu
Kosmala postawił warunek, że ma ich nie być. Za to los go pokarał, bo w amfiteatrze sam niedługo by kark skręcił. Przy lądowaniu ze schodów spadochron mu się nie otworzył, obdarł sobie łysinę rozbił czoło i zarył nosem w beton.
natasza
5 miesięcy temu
piękny koncert za nami, naprawdę trzeba o jakichś konfliktach teraz? napiszcie jak cudownie w tvp oddano hołd zmarłemu artyście. To było naprawdę coś, nie słuchałam Pana Krawczyka, żałuję że dopiero teraz poznałam takie piękne piosenki.
Prawda j
5 miesięcy temu
Brawo,Tomasz Kamel,że wspomniałeś o ciężkim wypadku i pozdrowiłeś Krzysztofa Juniora,którego telewizja Polska powinna zaprosić.Junior to następca seniora z krwi i kości i powinien być tam najważniejszy.
anna
5 miesięcy temu
Świetny Tomasz Kammel jako prowadzący!
Mama
5 miesięcy temu
Jeżeli telewizja Polska i prezes Kurski szanował Krzysztofa Krawczyka seniora,to senior pozostawił nam po sobie cząstkę siebie,w postaci utalentowanego syna juniora Krzysztofa, który może nam teraz śpiewać i dawać koncerty.
Pamiętam
5 miesięcy temu
Co ty Edzia za głupoty wygadywalaś na koncercie,że Dzięki Ewie spiewał.On już spiewał od 1963 roku,a Ewa miała wtedy 4 lata.
guci
5 miesięcy temu
No ok. Niech odpoczywa w spokoju . Lubiłem go , ale wielu innych świetnych artystów zmarło i nie pisali az tak duzo , w kółko w kółko .Np.Wodecki, Dajcie mu odejść .przestancie juz pisac o zmarłym .Nie pokazujcie juz tej żony.
Kati
5 miesięcy temu
Dno....Dno szamba. Krótko przed śmiercią Krawczyk wziął udział w filmie, który widziało pół Polski. Mówił w nim, że sprawiedliwie podzielił majątek, który po jego śmierci zostanie podzielony pomiędzy żonę i jego jedynego syna. A już Ewa wiedziała że jest nowy testament. To świadczy o tym, że Krawczyk już nie był w pełni władz umysłowych i podpisał to co mu żona podsunęła. Nawet tego nie zapamiętał. Ta jego żona skończy marnie....karma wróci.
bEKskPhD
Asia
5 miesięcy temu
Górniakową poniosło.Chce to niech współczuje Ewie,ja całym sercem jestem za Juniorem.Nie ma nic gorszego jak rodzic krzywdzi a potem odrzuca swoje dziecko w imię swojego szczęścia.Wstyd i hańba dla KK i jego zony,oni w luksusie żyli a Junior w tragicznych warunkach pozostawiony sam sobie.
Janek Skiba
5 miesięcy temu
Proszki nie pomagały, torsje trwały 20 godzin, w końcu wyrzygałem obu Krawczyków i wdowę.
Haha
5 miesięcy temu
Macocha spala w tyle a n’a przednim siedzeniu posadzili dziecko
Amen
5 miesięcy temu
Szkoda że Juniora nie zaproszono na koncert
Ola
5 miesięcy temu
A gdzie K junior, Trubadurzy i Edyta Bartosiewicz? Najważniejsze osoby które powinny zaśpiewać na tym koncercie
mega
5 miesięcy temu
A ja spokojnie czekam aż TVN zorganizuje drugi koncert poświecony Krawczykowi z synem i Trubadurami z utworami z ich czasów i Krawczyka przed zaczadzeniem (przeciez Ewka nie przepisała wszystkich praw autorskich na siebie) w końcu go kiedyś w Tvn lubili, a to że poszedł za rządną kasy i lansu Lalunę do Kurskiego, to już chyba wtedy bardzo nie kojarzył co robi!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKskPiw
bEKskPix
bEKskPiy
bEKskPiz
bEKskPiA
bEKskPif