Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Edyta Górniak rozpływa się w zachwytach nad Ewą Krawczyk: "Była przy nim ZAWSZE"

399
Podziel się:

Edyta Górniak jasno staje po stronie Ewy Krawczyk w konflikcie z jedynym synem Krzysztofa Krawczyka, który nie został uwzględniony w testamencie. Rozumiecie, skąd ta sympatia Edzi do wdowy po artyście?

Edyta Górniak rozpływa się w zachwytach nad Ewą Krawczyk: "Była przy nim ZAWSZE"
Edyta Górniak rozpływa się w zachwytach nad Ewą Krawczyk (East News)
bEUbvfsR

Na początku kwietnia Polską wstrząsnęła informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Legendarny artysta zmarł na choroby współistniejące po tym, jak zachorował na COVID.

Niedługo potem zrobiło się głośno o jedynym synu zmarłego muzyka, który zmaga się z problemami zdrowotnymi i finansowymi. Krzysztof Krawczyk Junior cierpi na padaczkę i utrzymuje się głównie z renty inwalidzkiej. Przez pandemię jego sytuacja jeszcze się pogorszyła.

Tymczasem trzecia żona zmarłego artysty odziedziczyła po nim cały majątek, a syn nie dostał nic.

bEUbvfsT
Zobacz także: Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Gdy o sprawie zrobiło się głośno w mediach, głos zabrała Edyta Górniak. Zdaniem piosenkarki, skoro "syn Krzysztofa nie miał dobrych relacji z ojcem i nie był obecny w jego życiu, a teraz jest w gotowości przejąć część majątku", to niby dlaczego coś miałoby mu się należeć?

bEUbvfsZ

Edzia wyraźnie opowiedziała się po stronie Ewy Krawczyk.

Teraz Górniak postanowiła powspominać Krawczyka na łamach "Na Żywo".

Mogłam obcować z nim jedynie w zakresie współpracy. Był bardzo ciepłą osobą. Zawsze uprzejmy, spokojny, łagodny. Podczas prób i przygotowań do naszego wystąpienia, zaskoczona byłam tym, jak panuje nad stresem. Jakby radość bycia z publicznością w żadnym stopniu go nie paraliżowała - opowiada diwa.

bEUbvfta

Edyta po raz kolejny wystawiła "laurkę" Ewie Krawczyk.

Bardzo charakterystyczne dwie rzeczy, które zapamiętam, to jego wielka skromność i to, jak zawsze z zaufaniem i miłością był wpatrzony w swoją żonę, panią Ewę. W jakiś magiczny sposób wpływała na jego komfort artystyczny. Była na każdej próbie. Była przy nim zawsze (...) - rozpływa się w zachwytach celebrytka.

Rozumiecie, skąd taka sympatia Edzi do żony Krzysztofa Krawczyka, a niechęć do jego jedynego syna?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUbvftb
bEUbvftc
bEUbvftu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(399)
Uuu
6 miesięcy temu
Milczenie jest złotem
Olo
6 miesięcy temu
Ewa to wyrachowana kobieta
Cóż
6 miesięcy temu
Po śmierci Krzysztofa wyszło na prawdę jaka ta Ewa jest
bEUbvftv
Wiola
6 miesięcy temu
Była przy nim na okrągło, bo go pilnowała jak lwica. Wiedziała, że poleci w bok jak będzie okazja, bo sama z niej skorzystała zresztą. To raz. Poza tym jest zaborcza i czuła, że jak go na chwilę spuści z oczu, to coś się może nawinąć. Kontrolowała też kasę w ten sposób. A Edzia jak taka mądra to niech Alanka też wydziedziczy. Co za gęś. A dlaczego syn nie miał dobrych relacji z ojcem? Rzucali nim jak piłką w tej rodzinie, nikomu na nim nie zależało. On jest i tak za łagodny po tym wszystkim co go spotkało. Inny to by poszedł na twardą batalię z klanem tych czarnych czarownic, które okradły go nie tylko z ojcowskiej miłości, ale i należnego mu majątku. Także Edzia idź na wino i pogadaj o niczym. To możesz.
Madzix
6 miesięcy temu
Edzia zaszczep się lepiej!
Najnowsze komentarze (399)
aaaaaaa
6 miesięcy temu
Ona nie wygląda na zupełnie normalną jeszcze trochę a zacznie się kleić do juniora niech on tylko wejdzie na scenę
jaro
6 miesięcy temu
ale rynek przekup.... a nikt Krzysztofowi krawczykowi nie zabraniał kontaktować się z synem więc po co te dywagacje?
Mama
6 miesięcy temu
A czemu ty Edzia nie dałaś Darkowi takiego szczęścia i miłości jak macocha Krawczykowi.Jsteś tak zafascynowana Krawczyka życiem i tą ich osaczającą miłością jak jasnowidz.Mówiłaś kiedyś że się czujesz przez Darka osaczona i musisz się rozwieść.
Lalusia
6 miesięcy temu
Edzia ale głupoty gadałaś na koncercie,podlizywałaś się macosze.mówiłaś,że on był taki szczęśliwy z Ewą,tylko zapomniałaś,że mieli rozwód tak jak ty.Widać,że masz prostackie zachowanie bo takich głupot nikt nie mówił,tylko Ty.
MACIUŚ
6 miesięcy temu
edyta czy naprawdę była molestowana i krzywdzona w dzieciństwie? raczej nie bo nie rozumie bólu strapionego...solidaryzuje się z cyganką, złą macochą ..szuka upodobania we władzach PIS-KLE.( stara się odzyskać względy władz) .... przygasła gwiazda szuka zaistnienia .dziś koncert ku czci .... --dla człowieka bez czci -- ja nie oglądam i nie słucham -- kto się do mnie przyłącza?........................
Sylwka
6 miesięcy temu
Matuchno kochana przeżłam teraz horror pokazali Kk w Tv i dopiero sobie uzmysłowiłam jak on starsznie wygladał przez ostatnie lata. Na jego twarzy i ciele pomimo, zż ubrany było widać, że go trapiło na raz kilka chorób, bardzo źle wygladał a jeszcze musiał dorabiać. Nie obejrzę koncertu pomysłu kurskiego bo nie dałabym rady jako ojciec dno.
matka
6 miesięcy temu
jest się kim zachwycac. Pani Ewa pokazała klasę,podczas rozmowy z pasierbem.Ciekawa jestem czy to wulgaryzmy tak urzekły panią Gorniak
Katolik
6 miesięcy temu
Tylko EDYTA GÓRNIAK i BISKUP trzymają stronę macochy.Najgorsze jest to,że nie dostrzegają krzywdy, jaką wyrządziła mu macocha.
bEUbvftn
Zofia
6 miesięcy temu
Edyta jest taka jak ona dlatego ją popiera
RDRDRD
6 miesięcy temu
Edka no właśnie niech Krupa też swój majątek przepisze na laleczki co zawsze przy nim były a twojemu Alladynkowi nic.
Olel😎😎🤔
6 miesięcy temu
Widać że Krawczyk był szczęśliwy z Panią Ewą a resztę to życie zweryfikuje
😂😂😂ola
6 miesięcy temu
Bez przyczyny nic się nie dzieje, widocznie musiał być jakiś powód że Pan Krawczyk postąpił tak jak postąpił i nie ma co szkalować kogo kolwiek
Krynia
6 miesięcy temu
Pasujecie do siebie dalej nie skomentuje szkoda mi czasu
Hmm
6 miesięcy temu
Krzysio junior, ciagle gada jak mu brakowalo taty. To co z jego wlasnym synem ??? Sam jest nieobecnym ojcem a ma zal do swojego ze go olewal.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUbvfug
bEUbvfuh
bEUbvfui
bEUbvfuj
bEUbvfuk
bEUbvftP