Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Królowa Elżbieta II zwołuje specjalne spotkanie w Pałacu Buckingham. Meghan Markle ma nieco inne plany...

169
Podziel się

Królowa chce osobiście porozmawiać z Harrym i jego żoną, by poznać powód ich kontrowersyjnej decyzji. Wiele wskazuje na to, że Amerykanka nie ma zamiaru się tłumaczyć się królowej.

Królowa Elżbieta II zwołuje specjalne spotkanie w Pałacu Buckingham. Meghan Markle ma nieco inne plany...
(East News)
bCzLVjIl

Początek 2020 roku z pewnością na długo pozostanie w pamięci członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Zaledwie kilka dni temu książę Harry i Meghan Markle ogłosili światu, że nie są już dłużej zainteresowani pełnieniem oficjalnych obowiązków. Sussexowie postanowili zrezygnować z życia na koszt podatników i wychowywać 8-miesięcznego Archiego z dala od murów Pałacu Buckingham.

Niestety Harry i Meghan zapomnieli uprzedzić o swoich zamiarach pozostałych członków rodziny królewskiej. Na ich wyjaśnienia nie zasłużyła nawet sama Elżbieta II. Nic więc dziwnego, że decyzja syna księcia Karola i matki jego dziecka wywołała w mediach prawdziwą burzę. Wielu mieszkańców Zjednoczonego Królestwa uważa bowiem, że para w zasadzie postawiła resztę royalsów przed faktem dokonanym i przy okazji ośmieszyła brytyjską koronę.

bCzLVjIn

Chociaż królowa w ramach świątecznego urlopu przebywa obecnie w swojej wiejskiej posiadłości Sandringham House w hrabstwie Norfolk, wciąż starannie monitoruje przebieg zdarzeń. Tuż po szokującym ogłoszeniu swojego wnuka i jego żony, 93-letnia monarchini zwołała specjalne posiedzenie rodziny królewskiej, aby ustalić strategię działania w najbliższych dniach.

bCzLVjIt

Okazuje się również, że Elżbieta II chciałaby osobiście spotkać się z Harrym i Meghan i porozmawiać z nimi na temat ich decyzji. Królowa zaplanowała audiencję Sussexów na 13 stycznia. Wszystko wskazuje jednak na to, że Markle wcale nie zamierza zwierzać się monarchini ze swoich przemyśleń. Tuż po ogłoszeniu wycofania się z pełnienia oficjalnych obowiązków wsiadła na pokład samolotu i wróciła do Kanady, gdzie pod opieką niani czekał na nią Archie. Cały ciężar rozmów spoczął więc na barkach księcia Harry'ego.

Mówi się, że Meghan skontaktuje się z królową telefonicznie, jednak wciąż nie jest to nic pewnego.

bCzLVjIu
bCzLVjIv
bCzLVjIO
KOMENTARZE
(169)
Lol
5 miesięcy temu
Ta mulatka jeszcze bokiem wyjdzie anglikom i temu r udemu
antyMeg
5 miesięcy temu
a tak sie zarzekala, ze W KONCU MA RODZINE O KTOREJ ZAWSZE MARZYLA, pyk i rodziny nie ma, swoja rozwalila a teraz zrobila to samo z meza rodzina
Szlachcic
5 miesięcy temu
Z wróbla orła nie zrobisz, a z gów.... bata nie ukręcisz.
bCzLVjIP
Gość
5 miesięcy temu
Meghan pokazała że nie ma szacunku do królowej Elżbiety.Fakt że wróciła do synka nie jest żadnym usprawiedliwieniem bo mogli go wziąć ze sobą do Angli.Poza tym daje to ogląd jakie zasady panują między Nią a Harrym.Zostawila Go w trudnej chwili kiedy został wezwany na dywanik zamiast wspierać na miejscu no i pokazała by że bierze odpowiedzialność za to co całe zamieszanie a nie ogranicza się tylko do bycia inicjatorem.Harremu powinno to dać do myślenia na przyszłość bo to że czeka go niejeden życiowy kryzys jest pewne patrząc jaki bieg przybierają sprawy.A Meghan widać wspiera go slowem a nie czynem.Jak dla mnie to jest początek końca tego małżeństwa.Tylko że Harry zapłaci wyższą cenę. A Meghan otrzepie piórka i wróci do Ameryki robić karierę jako była księżna.
Elka
5 miesięcy temu
Z miernej aktorki księżnej nie zrobisz.Grace Kelly to nie jest.
Najnowsze komentarze (169)
gosc
5 miesięcy temu
czarna celebrytka ktorej nic nie pasuje woli lans niz dostosowywanie sie w anglii
alka
5 miesięcy temu
rudego myslacego kutem powinnni cofnac do zera
......
5 miesięcy temu
takich $wirow przekonanych o swojej urojonej "wielkosci" jest pełno w Tworkach: Napoleony, Merylin Monroe i inne
marti
5 miesięcy temu
celowo ja poznano z gloopim rudym, zeby zobila tam krecia robote
anna
5 miesięcy temu
Fakt, że nie przyjechała na wezwanie królowej świadczy o tym w jak "głębokim poważaniu" ma rodzinę męża, a tym samym jego samego. Ale czego się spodziewać po Afroamerykance.
Siabadaba
5 miesięcy temu
No i bardzo dobrze. To w końcu ich życie i niech robią co chcą. Tak poza tym ile czasu można się stosować do kategorycznych i rygorystycznych zasad. Co nie pasuje królowej już jest źle odbierane. Bez przesady, wszyscy jesteśmy ludźmi i nikt nie lubi jak mu ktoś dyryguje..
Dcd
5 miesięcy temu
Król Edward VIII musiał abdykowac na rzecz ojca Elżbiety bo zamierzał poślubić amerykańską rozwodke, aktorkę. Został wygnany z Wielkiej Brytanii i pozbawiony tytułów. Jak już Elżbieta została królową to prosił ją aby pozwoliła mu wrócić do UK, ale ta olała wujka. Owa aktoreczka nie kochała byłego króla, liczyła na tytuł i pieniądze, zdradzała go. Widzę że historia zatoczy koło.
Tum
5 miesięcy temu
Co za bicz. Nabruździła i zwiała. Wiedziałam że tak bedzie
bCzLVjIH
Ola
5 miesięcy temu
Bym go pozbawiła wszystkiego i wykreśiła z rodziny na wieki wieków amen!
Aaa
5 miesięcy temu
Wyjechała pilnować małego, bo to jest przecież dziecko Korony...
Aaa
5 miesięcy temu
Nie ma czegoś takiego, jak fakt dokonany ... 🤦🏻‍♀️
Anna
5 miesięcy temu
Ciekawe co zrobią jak króla zabierze im pieniążki.
Gość
5 miesięcy temu
Co by ta biedna Meghan nie zrobiła zawsze źle... hejtezy na okrągło pisali, zeby zrzekli się tytułów i zaczęli na siebie zarabiać. Dokładnie to zrobili, i dalej źle.
Ewa
5 miesięcy temu
Spryciula z Meggie. Jak by doszło do rozwodu to Elka zabrałaby jej dziecko. Ma być w WB, a tak jak by kiedyś coś nie wyszło to Elka nic jej nie zrobi. Tak się o to bała, że nawet nie zabrali dzieciaka do WB jak przyjechali po świętach. Elka wygląda tylko na taką nieszkodliwą staruszkę.
...
Następna strona
bCzLVjJj