Unicorn
|

Królowa Elżbieta II zwołuje specjalne spotkanie w Pałacu Buckingham. Meghan Markle ma nieco inne plany...

176 reakcji
0
0
176
Podziel się

Królowa chce osobiście porozmawiać z Harrym i jego żoną, by poznać powód ich kontrowersyjnej decyzji. Wiele wskazuje na to, że Amerykanka nie ma zamiaru się tłumaczyć się królowej.

Królowa Elżbieta II zwołuje specjalne spotkanie w Pałacu Buckingham. Meghan Markle ma nieco inne plany...
(East News)

Początek 2020 roku z pewnością na długo pozostanie w pamięci członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Zaledwie kilka dni temu książę Harry i Meghan Markle ogłosili światu, że nie są już dłużej zainteresowani pełnieniem oficjalnych obowiązków. Sussexowie postanowili zrezygnować z życia na koszt podatników i wychowywać 8-miesięcznego Archiego z dala od murów Pałacu Buckingham.

Niestety Harry i Meghan zapomnieli uprzedzić o swoich zamiarach pozostałych członków rodziny królewskiej. Na ich wyjaśnienia nie zasłużyła nawet sama Elżbieta II. Nic więc dziwnego, że decyzja syna księcia Karola i matki jego dziecka wywołała w mediach prawdziwą burzę. Wielu mieszkańców Zjednoczonego Królestwa uważa bowiem, że para w zasadzie postawiła resztę royalsów przed faktem dokonanym i przy okazji ośmieszyła brytyjską koronę.

Chociaż królowa w ramach świątecznego urlopu przebywa obecnie w swojej wiejskiej posiadłości Sandringham House w hrabstwie Norfolk, wciąż starannie monitoruje przebieg zdarzeń. Tuż po szokującym ogłoszeniu swojego wnuka i jego żony, 93-letnia monarchini zwołała specjalne posiedzenie rodziny królewskiej, aby ustalić strategię działania w najbliższych dniach.

Okazuje się również, że Elżbieta II chciałaby osobiście spotkać się z Harrym i Meghan i porozmawiać z nimi na temat ich decyzji. Królowa zaplanowała audiencję Sussexów na 13 stycznia. Wszystko wskazuje jednak na to, że Markle wcale nie zamierza zwierzać się monarchini ze swoich przemyśleń. Tuż po ogłoszeniu wycofania się z pełnienia oficjalnych obowiązków wsiadła na pokład samolotu i wróciła do Kanady, gdzie pod opieką niani czekał na nią Archie. Cały ciężar rozmów spoczął więc na barkach księcia Harry'ego.

Mówi się, że Meghan skontaktuje się z królową telefonicznie, jednak wciąż nie jest to nic pewnego.

176
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(176)
Lol
2 tyg. temu
Ta mulatka jeszcze bokiem wyjdzie anglikom i temu r udemu
antyMeg
2 tyg. temu
a tak sie zarzekala, ze W KONCU MA RODZINE O KTOREJ ZAWSZE MARZYLA, pyk i rodziny nie ma, swoja rozwalila a teraz zrobila to samo z meza rodzina
Szlachcic
2 tyg. temu
Z wróbla orła nie zrobisz, a z gów.... bata nie ukręcisz.
Gość
2 tyg. temu
Meghan pokazała że nie ma szacunku do królowej Elżbiety.Fakt że wróciła do synka nie jest żadnym usprawiedliwieniem bo mogli go wziąć ze sobą do Angli.Poza tym daje to ogląd jakie zasady panują między Nią a Harrym.Zostawila Go w trudnej chwili kiedy został wezwany na dywanik zamiast wspierać na miejscu no i pokazała by że bierze odpowiedzialność za to co całe zamieszanie a nie ogranicza się tylko do bycia inicjatorem.Harremu powinno to dać do myślenia na przyszłość bo to że czeka go niejeden życiowy kryzys jest pewne patrząc jaki bieg przybierają sprawy.A Meghan widać wspiera go slowem a nie czynem.Jak dla mnie to jest początek końca tego małżeństwa.Tylko że Harry zapłaci wyższą cenę. A Meghan otrzepie piórka i wróci do Ameryki robić karierę jako była księżna.
Elka
2 tyg. temu
Z miernej aktorki księżnej nie zrobisz.Grace Kelly to nie jest.
Najnowsze komentarze (176)
gosc
2 tyg. temu
czarna celebrytka ktorej nic nie pasuje woli lans niz dostosowywanie sie w anglii
alka
2 tyg. temu
rudego myslacego kutem powinnni cofnac do zera
......
2 tyg. temu
takich $wirow przekonanych o swojej urojonej "wielkosci" jest pełno w Tworkach: Napoleony, Merylin Monroe i inne
marti
2 tyg. temu
celowo ja poznano z gloopim rudym, zeby zobila tam krecia robote
anna
2 tyg. temu
Fakt, że nie przyjechała na wezwanie królowej świadczy o tym w jak "głębokim poważaniu" ma rodzinę męża, a tym samym jego samego. Ale czego się spodziewać po Afroamerykance.
Siabadaba
2 tyg. temu
No i bardzo dobrze. To w końcu ich życie i niech robią co chcą. Tak poza tym ile czasu można się stosować do kategorycznych i rygorystycznych zasad. Co nie pasuje królowej już jest źle odbierane. Bez przesady, wszyscy jesteśmy ludźmi i nikt nie lubi jak mu ktoś dyryguje..
oburzony
2 tyg. temu
Królowa powinna ich wyrzucić na zbity pysk za takie zachowanie ! Głupia baba z tej amerykanki i tyle
Dcd
2 tyg. temu
Król Edward VIII musiał abdykowac na rzecz ojca Elżbiety bo zamierzał poślubić amerykańską rozwodke, aktorkę. Został wygnany z Wielkiej Brytanii i pozbawiony tytułów. Jak już Elżbieta została królową to prosił ją aby pozwoliła mu wrócić do UK, ale ta olała wujka. Owa aktoreczka nie kochała byłego króla, liczyła na tytuł i pieniądze, zdradzała go. Widzę że historia zatoczy koło.
Tum
2 tyg. temu
Co za bicz. Nabruździła i zwiała. Wiedziałam że tak bedzie
Ola
2 tyg. temu
Bym go pozbawiła wszystkiego i wykreśiła z rodziny na wieki wieków amen!
Aaa
2 tyg. temu
Wyjechała pilnować małego, bo to jest przecież dziecko Korony...
Aaa
2 tyg. temu
Nie ma czegoś takiego, jak fakt dokonany ... 🤦🏻‍♀️
Anna
2 tyg. temu
Ciekawe co zrobią jak króla zabierze im pieniążki.
Royal baby
2 tyg. temu
A czego mozna sie spodziewac od trailer trash , ktorej matka nawet kolczyka z nosa nie wyciagnela na slub. Harry jest tak glupi ze na dobre rodzinie to wyjdzie
...
Następna strona