Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Królowa Elżbieta składa świąteczne życzenia z USUNIĘTYM Z BIURKA PORTRETEM Meghan i Harry'ego! (FOTO)

96
Podziel się:

Królowa po raz pierwszy od lat w swojej przemowie Bożonarodzeniowej ma odnieść się do problemów w rodzinie królewskiej.

Królowa Elżbieta składa świąteczne życzenia z USUNIĘTYM Z BIURKA PORTRETEM Meghan i Harry'ego! (FOTO)
(East News, East News)
bECfmhDV

Nie da się ukryć, że mijający rok nie był najłatwiejszy w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. To, że Meghan Markle ma problemy z odnalezieniem się wśród royalsów, przestało być tylko medialnymi spekulacjami - księżna w dokumencie BBC wyznała, że nie jest jej łatwo żyć na świeczniku, zwłaszcza od kiedy została mamą. W tym samym materiale Harry potwierdził plotki o tym, że jego drogi z bratem, księciem Williamem, w ostatnich latach zaczęły się rozchodzić.

Najgłośniejszym echem odbił się jednak skandal z udziałem księcia Andrzeja, przyjaciela oskarżonego o pedofilię Jeffreya Epsteina. Syn królowej Elżbiety próbował ratować wizerunek w wywiadzie telewizyjnym, który okazał się kolejną PR-ową katastrofą. Skończyło się odsunięciem czarnej owcy rodziny od pełnienia oficjalnych obowiązków rodziny królewskiej.

bECfmhDX

Jak donoszą brytyjskie media, królowa Elżbieta ma odnieść się do rodzinnych problemów w tradycyjnej przemowie do narodu, która zostanie wyemitowana w pierwszy dzień świąt. W nagranej już mowie monarchini wspomni o "trudnym czasie" dla swojej rodziny.

"Małe kroki czynione w wierze i nadziei pomogą przezwyciężyć długo trzymane urazy i głęboko zakorzenione podziały, by doprowadzić do harmoniI i wzajemnego zrozumienia. Ta droga, rzecz jasna, nie zawsze jest prosta, w tym roku bywała wyboista, ale małe kroki mogą zmienić świat na lepszy" - ma powiedzieć Elżbieta w swojej przemowie.

bECfmhEd

Do mediów przedostały się już zdjęcia z nagrania i ogromne emocje wzbudził fakt, że tym razem, w przeciwieństwie do zeszłego roku, w kadrze nie widać portretu Meghan i Harry'ego. Myślicie, że to "kara" za to, że Sussexowie zdecydowali się spędził święta w Kanadzie z matką księżnej?

bECfmhEy
KOMENTARZE
(96)
Kamil
2 lata temu
Może Elka trzyma na biurku tylko zdjęcia następców tronu.
Kasia
2 lata temu
Z dzieci królowej na zdjęciu jest jedynie Karol, wiec skoro pozostałych swoich dzieci nie pokazuje tylko kandydata na tron to tak samo nie pokazuje harrego
mur
2 lata temu
Resztę wnucząt i prawnucząt też brak. Już przestańcie z tym nakręcaniem nienawiści do Harry'ego i jego rodziny.
bECfmhEz
Gość
2 lata temu
Dobrych, pełnych miłości Świat dla osób które spędzają je w pojedynkę
Lola
2 lata temu
Brytyjskie podejscie do tematu...ewidentnie Harry jej podpadł, bo stanął po stronie żony,za co można to jedynie szanować.
Najnowsze komentarze (96)
Nick
2 lata temu
Meghan miała parcie na szkło i bycie księżniczka co było widać od początku. Jednak jak okazało, że nie jest mile widziana to robi z siebie ofiarę. Szkoda mi Harry'ego, szczerze się zakochał, a ona go wykorzystuje. Typowe dla amerykańskiego "gwiazdorstwa"
Marta
2 lata temu
Przecież tam są, zgodnie z protokołem, zdjęcia sukcesorów...
Mała
2 lata temu
Ta babcia jest gorsza niż niejedna teściowa. Jej wzrok przeszywa jek miliony szpilek. Życie jest niesprawiedliwe gdyby Diana żyła miałyby teściową anioła. Ona najlepiej wiedziała co to znaczy "wejść" do tej rodziny.
lils
2 lata temu
Jest ona, jej ojciec, syn, wnuk i prawnuk- królowie lub następcy tronu- co miałaby tu robić Meghan?
Takuwazam
2 lata temu
Tytuł artykułu to poważne nieporozumienie.
Mia
2 lata temu
Kolejne napedzanie sztucznej dramy,co roku na biurku krolowej stoja inne zdjecia.
Gość
2 lata temu
Tu jest Polska guzik nas obchodzi angielska rodzinka niedługo będziecie pisać które dziecko zrobiło większą kupę.
MD
2 lata temu
Niestety , często się zdarza ,że po wejściu nowej osoby do rodziny ,psują się stosunki międzyludzkie ! Przykre ,że jedna osoba potrafi spowodować taką zła atmosferę !
bECfmhEr
Wera
2 lata temu
Po co się pchała do tej rodziny !!!to teraz niech się zachowuje
Miau
2 lata temu
A może to zdjęcie jest tylko ktoś je perfidnie ukrył lub nie ujął w kadrze. Przecież królowa tam przyszła na gotowe i wydała oświadczenie.
gość
2 lata temu
nie, nie jest to żadna kara, zdjęcia na tym biurku zmieniają się co rok.
Daniel
2 lata temu
Na biurku znajduje się były monarcha, mąż królowej i przyszło monarchowie. Co w tym szokujacego? Innych wnuków tez nie ma...
Brawo Megan
2 lata temu
Bardzo dobrze ze olali to stara faszystowska prukwe!
Stophate
2 lata temu
Lubie ich najbardziej tzn Harrego i Meghan
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfmhFk
bECfmhFl
bECfmhFm
bECfmhFn
bECfmhFo
bECfmhET