Trwa ładowanie...
Przejdź na
Daria Hadzicka
|
aktualizacja

Krystyna z "Rolnik szuka żony" zdradza kulisy lesbijskiego ślubu: "Jesteśmy podekscytowane, rodzina tak samo!"

60
Podziel się:

Choć uroczystość odbędzie się już 20 lutego w Edynburgu, to panie nie mają jeszcze wybranych ślubnych kreacji.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" zdradza kulisy lesbijskiego ślubu: "Jesteśmy podekscytowane, rodzina tak samo!"
Rolnik szuka żony (Instagram, Instagram)
bECYlNrF

Program Rolnik szuka żony okazał się strzałem w dziesiątkę. Za nami już sześć edycji poniekąd randkowego show Telewizji Polskiej, w którym rolnicy zapraszają na swoje gospodarstwa poszukujące miłości singielki. Jak wiadomo, udaje się to raczej w pojedynczych przypadkach. Zazwyczaj bowiem gorące uczucie rodzi się w programie i tam też się kończy.

Nie inaczej było w przypadku Krystyny, która początkowo starała się zdobyć serce Roberta, jednak ten ostatecznie wybrał inną. Krysia się nie poddała i w końcu szczęśliwie odnalazła drugą połówkę. Okazała się nią... Agnieszka, u boku której lada moment stanie na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Marta Manowska: "Miłość w "Sanatorium miłości" jest przyjaźnią"
bECYlNrH

Przygotowania do uroczystości ruszyły pełną parą. Krystyna wyznała, że udało jej się już zrzucić aż 13 kilogramów, by w tym wyjątkowym dniu zachwycić figurą w wymarzonej sukni. Ślub pań odbędzie się już 20 lutego w Szkocji, a konkretnie w Edynburgu. W rozmowie z Faktem Krysia ujawniła nieco więcej szczegółów dotyczących zbliżającej się ceremonii.

Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina tak samo. Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami. Po przysiędze planujemy niedużą uroczystość w gronie najbliższych - mówi przyszła panna młoda.

Jeżeli chodzi natomiast o suknie ślubne, to panie nie są jeszcze zdecydowane.

bECYlNrN

Mamy kilka kreacji do urzędu i na przyjęcie. Jednak ostateczna decyzja wciąż nie zapadła. Jak mawiał klasyk: "Kobieta zmienną jest" - tłumaczy Krystyna.

bECYlNrO
bECYlNsi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
Love is love
2 lata temu
To że tego nie rozumiecie jeszcze nie oznacza że tego nie ma :) Wam nikt nie nakazuje jak macie żyć, więc tego też nie róbcie innym. Dużo szczęścia dla dziewczyn!
Bbc
2 lata temu
Po co ta cała dyskusja, skoro kościół I religia katolicka nie maja nic wspólnego z Bogiem, jak większość religii z reszta. To są instytucje stworzone przez ludzi ,for power and money. Chcecie Boga odnajdźcie go w sobie , chcecie cierpieć chodźcie do kościoła .
Fghd
2 lata temu
Do tych którzy tak plują na Kościół i dla niewierzących ...A gdyby spotkała was albo waszych bliskich jakaś choroba to gdzie biegniemy i prosimy...do Boga.
bECYlNsj
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2 lata temu
Przestańcie ich promować !!!!
Aski rrdft
2 lata temu
Świat zwariował..lesby i ślub..no przepraszam ale nie rozumiem tego.
Najnowsze komentarze (60)
Bobek
rok temu
Dewiacje!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Love-chłop
rok temu
A pałą bym je przegonił. PiS ma rację - nie pozwolić na takie zboczenia, dlatego zagłosuję na normalność, że małżeństwo to chłop i kobieta.
yyy
2 lata temu
U jednej samicy pewnego gatunku raków wystąpiła mutacja i uzyskała trwałe dzieworództwo. Ona i jej potomkinie po uzyskaniu dojrzałości mają co roku młode (też tylko samiczki) bez udziału samców. Są klonami pramatki. Jak to wystąpi u ludzi to... no właśnie co?
Powaga
2 lata temu
A dlaczego ranicie moje uczucia i wciskacie mi odmienność kobieta-kobieta, chyba suczki urodzą im dzieci
SXxs
2 lata temu
Pudelek nie rozumiem określenia "lesbijski ślub" w tytule. Czy śluby par hetero normatywnych określasz "hetero ślubami"?
Wwq
2 lata temu
Gdyby rolnik ją wybrał ,to życie inaczej potoczyłoby sie
Liza
2 lata temu
A może zaczniemy promować pedofilie i gwałty- to przecież też natura człowieka!!!Żenada, że naszym dzieciom wmawia się wszędzie, że homoseksualizmu to coś normalnego.
Fstyt
2 lata temu
Ciekawe która którą omotała sodomiagomoria a ten psiak też ma jakieś takie nienaturalnie wybałuszone wystraszone ślepa brr aż żal patrzeć na to stworzenie udzieliło się biednemu psiakowi
bECYlNsb
łuki
2 lata temu
super, oby miały dużo dzieciaczków
Barbara
2 lata temu
Nic mnie to nie obchodzi.
Nskek
2 lata temu
Najgłupszy program. Ci niby rolnicy sieją masę roślin żeby sprzedać na karmę dla zwierząt hodowlanych żeby potem można było je zamordować i zjeść ... 60 miliarda zwierząt się tak karmi ROŚLINAMI a 9 miliarda ludzi nośnikiem wykarmić roślinami ... dziwne !!!
gosc
2 lata temu
sodoma i gomora
Ania
2 lata temu
Życzę im wszystkiego najlepszego taki związek może być dobry będą się nawzajem szanowały a nie tak jak mężczyzna i kobieta żyją poniżej krytyki ale jest to związek faceta i kobiety więc jest okej to jest dopiero hipokryzja
Agata
2 lata temu
A ja wciąż nie pojmuje, co siedzi w głowach takich osób skoro dwie kobiety biorą ślub.Potem chcą dzieci ale natura ich nie obdarzy potomstwem bo to wbrew niej samej. Wniosek nasuwa się sam:to jest po prostu nienormalne,ohydne i głupie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYlNsU
bECYlNsV
bECYlNsW
bECYlNsX
bECYlNsY
bECYlNsD