Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Znany youtuber przekazał pieniądze zarobione z reklam opłaconych przez sztab Andrzeja Dudy na... ORGANIZACJĘ LGBT

133
Podziel się:

Krzysztof Gonciarz przeznaczył na stowarzyszenie "Miłość Nie Wyklucza" prawie tysiąc złotych. "Dobrze wydane pieniądze" - dodał pod postem.

Znany youtuber przekazał pieniądze zarobione z reklam opłaconych przez sztab Andrzeja Dudy na... ORGANIZACJĘ LGBT
Popularny youtuber "dopiekł" Andrzejowi Dudzie (ONS)

Mogłoby się wydawać, że w obliczu globalnej pandemii koronawirusa końcówka kampanii wyborczej skupi się raczej na służbie zdrowia i wzmacnianiu polskiej gospodarki. Nic bardziej mylnego. Obecny prezydent Polski, Andrzej Duda wolał skupić się na zwalczaniu "ideologii LGBT", podpisując tzw. Kartę Rodziny, która w założeniu ma bronić tradycyjnych rodzinnych wartości i chronić przed "szkodliwą" działalnością osób nieheteronormatywnych.

Na szczucie wyselekcjonowanych grup społecznych przez najwyższych urzędników w państwie prędko zareagowało wiele osób publicznych, które nie zamierzały odwracać wzroku od tak poważnego problemu. Na otwarte skrytykowanie skandalicznych słów Dudy zdecydowali się między innymi Anja Rubik, Maffashion czy Matylda Damięcka.

Zobacz także: Gwiazdy mają dość. Protestują po słowach Andrzeja Dudy o LGBT

Aktualnie w całej Polsce trwają kampanie prezydenckie i walka o ostatnie głosy przed wyborami, które mają odbyć się 28 czerwca. W tym wyjątkowo trudnym pod wieloma względami czasie na wyjątkowo szlachetny gest zdecydował się właśnie popularny youtuber, Krzysztof Gonciarz. Tydzień temu mieszkający na co dzień w Japonii Gonciarz opublikował na swoim kanale film pod tytułem Szanowny Panie Prezydencie, w którym spróbował wyjaśnić parze prezydenckiej, czemu słowa Dudy pod adresem osób LGBT były tak szkodliwe społecznie.

Ku uciesze tysięcy fanów youtubera, w poniedziałek na jego profilu facebookowym pojawił się taki oto komunikat:

Mój film z przekazem dla Prezydenta RP zarobił dość dużo na... reklamach displayowych opłaconych przez kampanię wyborczą Prezydenta. Uznałem więc, że przekażę tę ich kasę na rzecz stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza, które zajmuje się pomaganiem osobom LGBT w Polsce - napisał, publikując dowód wpłaty w wysokości 917 złotych.

Dobrze wydane pieniądze - dodał pod swoim postem.

Inicjatywa Gonciarza bardzo spodobała się internautom, którzy wyrazili swój podziw w licznych komentarzach.

"Tak się właśnie powinno żyć, gratuluję Krzysiu", "Szanuję!", "Brawo! Sam Orwell by tego nie wymyślił" - pisali.

Dobrze zrobił?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(133)
Dobryjest
2 lata temu
Hahah bardzo dobrze
Hhhh
2 lata temu
Super!
Gość
2 lata temu
LGBT temat zastępczy... wyborów, dajcie już spokój zjeść spokojnie obiady niemożna po ciężkim dniu pracy .
Majka
2 lata temu
Piszcie wolniej, bo pudel nie nadąża kasowac!!!
we tam
2 lata temu
No i na co pójdą te pieniądze? Na ulotki? Transparenty? Tęczowe flagi? W jaki sposób "poomaga się" osobom LGBT w Polsce. Dostają jakiś zasiłek socjalny - bo nie bardzo ograniam czemu ma ta finansowa pomoc służyć. To są jakieś totalne bzdury i wyrzucenie pieniędzy w błoto. Juz lepiej przekazać na jakieś hospicjum czy dom dziecka.
Najnowsze komentarze (133)
qwert
2 lata temu
Gonciarz dziś zrobi wszystko w biegu o milion subskrypcji. Cel szczytny, utarcie nosa długopisowi zawsze spoko, ale co jeszcze? Ogolił się na łyso, założył konto na pornhubie. Oglądałem go, ze 2-3 lata temu i przestałem. Ostatnio znów na niego trafiłem i widać, że coś mu się w głowie odkleiło.
misia
2 lata temu
Brawo Gonciu
ann
2 lata temu
Świetne zagranie! Brawo. Inteligencja i spryt to najlepsza droga do walki z ciemnotą i zacofaniem.
dit
2 lata temu
brawo Gonciarz, wspaniale !!!!
megaloman
2 lata temu
Kaznodzieja Gonciarz hahaha Nawet już tacę zbiera. Dać mu sutannę i na ambonę bo widać, że chłopaczyna żyje pokutnie i lubi słuchać swojego głosu. Wygląda mizernie i chyba uwierzył, że jego głos dla kogokolwiek coś znaczy.
Tymek
2 lata temu
Tak wszyscy przejdzmy na LGBT, tak bedzie najlepiej !!!! Jakby natura chciala zeby facet z facetem mial dzieci to pewnie by tak było ale tak nie jest!!! To nie jest normalne i nigdy nie bedzie , wbijcie to sobie do głowy wreszcie!!!!
Bi znes
2 lata temu
Czyli wystarczy dać pieniądze organizacjom LGBT+, by "pomóc ludziom LGBT+"? Jak takie organizacje dostaną kasę, to skończą się dramaty, samobójstw, wykluczenie, obrażanie się aktywistów???
filomens
2 lata temu
spokko starczy na pęczek kondomów...
vvv
2 lata temu
dziekujemy prezydencie
igor
2 lata temu
bardzo dobrze, stop homofobom
Adam
2 lata temu
PO=PIS
Konstan
2 lata temu
Kwota zwala z nóg ha ha ha to jest kwota która jednorazowa wydaje w barze na Manhattanie W Polsce za ta kwotę zostaje się celebryta ha ha ha później TVN stoi otworem
Kww
2 lata temu
Podobno Tusk tak samo powiedział o 19mld z ofe.
Lgbt
2 lata temu
Super!! Zrobię to samo! Miłość ponad nienawiść.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie