Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Krzysztof Stanowski do Antka Królikowskiego: "Ciebie naprawdę POPIE**OLIŁO. Jesteś jednym z największych BENEFICJENTÓW PATOLOGII"

134
Podziel się:

Krzysztof Stanowski też przygląda się temu, co robi Antek Królikowski i postanowił skomentować to w nowym odcinku "Dziennikarskiego Zera". Krytykuje go, ale utrzymuje też, że jest dobrym aktorem...

Krzysztof Stanowski do Antka Królikowskiego: "Ciebie naprawdę POPIE**OLIŁO. Jesteś jednym z największych BENEFICJENTÓW PATOLOGII"
Krzysztof Stanowski podsumował Antka Królikowskiego (Instagram, YouTube)

Antek Królikowski od dwóch dni udowadnia, że jednak można pogłębić wizerunkowe dno, na którym się jest, gdy zostawi się ciężarną żonę i pójdzie lepić pulpety z ochroniarzem "oszusta z Tindera". Walka sobowtórów Putina i Zełenskiego pogrążyła "karierę" Antka, która - umówmy się - właściwie od początku bazowała na żenadzie. Królikowski, dumny syn aktorskiego rodu, w najnowszym oświadczeniu wycofał się z pomysłu walki, ale jednocześnie zapewnił, że do spotkania fejkowych polityków i tak dojdzie, i to już w sobotę...

Głos w sprawie zabrał też Krzysztof Stanowski, znany z tego, że ostatnimi czasy bardzo lubi komentować nie tylko sportowe wydarzenia. Stanowski już raz bronił innego ojca roku, więc w nowym odcinku "Dziennikarskiego Zera" pochylił się nad Antkiem. Dziennikarz, jak to ma w zwyczaju, tonem pełnym szyderstwa podsunął mu nowe pomysły na podobnie "kontrowersyjne" walki.

Zobacz także: Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera

Mam dla Ciebie pomysł na całą galę. Bo nie sprzedasz całej gali walką Putina z Zełenskim. No nie, ile oni się będą bić, dwie godziny? No nie będą. Więc mam dla ciebie pomysł na galę. Aktor ucharakteryzowany za Mariusza Trynkiewicza walczy z Mini Majkiem, który udaje małe dziecko. Czy pedofil pokona małe dziecko?! Starcie po latach, dość patologii mamy, dość patologii, nie chcemy patologii, fejkowych ludzi, więc już dzisiaj starcie na naszej gali Royal Division, Trynkiewicz kontra dziecko, Jan Paweł II kontra Ali Agca, też dobre nie? - peroruje Stanowski i dodaje, że w federacji Antka równie dobrze mogłyby wystąpić takie duety jak "Kajetan Poznański kontra nauczycielka języka angielskiego i kominek w tle", "Iwona Wieczorek uciekająca na ringu przed zamaskowanym mordercą" oraz "Josef Fritzl próbujący zgwałcić swoją córkę w piwnicy"...

Stanowski idzie za ciosem i wytyka Antkowi to, że sprzeciwia się patologii, chociaż sam grywa w filmach o niej - Królikowski w końcu doczekał się renesansu "kariery" głównie dzięki Patrykowi Vedze. Chyba nie musimy przypominać, jaki rodzaj kina produkuje Vega.

Antek, ten twój cały podnoszony sprzeciw wobec patologii. Ja nie wiem, ty się obudziłeś jako nowy człowiek. Przecież cała twoja ostatnia działalność to jest jedna wielka patologia. Przecież ty jesteś jednym z największych beneficjentów patologii. Przecież te filmy, w których grasz, są o patologii - dodaje dziennikarz, który do nagrania dorzucił jeszcze fragment "Pętli", w którym widzimy, jak Antek bierze udział w scenie seksu oralnego... Cóż, jednocześnie Stanowski wciąż utrzymuje, że Antek jest dobrym aktorem. To będzie creepy, ale istnieje podejrzenie, że Antonii Królikowski uwierzył, że jest tymi postaciami, które gra w filmach.

Stanowski zaapelował jeszcze do Królikowskiego, że równie dobrze mógłby pójść na warszawski Dworzec Wschodni i z "fejkowym Putinem" pójść pomagać uchodźcom.

Antek, ciebie naprawdę popier*oliło - mówi Stanowski. Cały świat ogląda zdjęcia, gdzie rozstrzelani zostali cywile. Widzimy zwłoki leżące na ulicy, a ty uznałeś, że zrobisz z tego maskaradę. Show. Super! Naprawdę gratuluje ci. Niesamowity pomysł biznesowy. Weź może tego swojego fejkowego Putina i idźcie sobie na Dworzec Wschodni. Zróbcie taką zajawkę main eventu. To będzie takie zabawne. Super to będzie. Albo weź fejkowych żołnierzy rosyjskich, niech wpadną z fejkowymi karabinami. Wszyscy się posikają, może nawet ze śmiechu.

Myślicie, że Antek zagra jeszcze kiedykolwiek w jakimkolwiek filmie? Nawet tym Vegi?

Zobacz także: DZIENNIKARSKIE ZERO #39 - ANTEK KRÓLIKOWSKI, FEJKOWY PUTIN I KAMIL GLIK
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(134)
Solve
2 lata temu
On nie jest aktorem. On jest synem aktorów. Od tego zacznijmy.
Damian
2 lata temu
Glik lepiej powiedział Szacun Glik
Kate
2 lata temu
Coś w tym jest. Moim zdaniem, jak grasz ciągle jakaś patologie plus zdradzisz żonę leżąca w domu lub szpitalu w zagrożonej ciąży z jakąś typiara z tego samego bloku, to już nie masz takiego radaru w sobie, co jest dobre, a co zle, przestajesz być przyzwoitym czlowiekiem. Dlatego właśnie Antek nie rozumie, co zlego robi. Ma zniszczone sumienie, a ono się jednak w życiu przydaje, niezależnie od kwestii religijnych.
Yyy
2 lata temu
On przescignął na podium Rzeźniczaka
Patoceleb
2 lata temu
Wiesz ilu jest dobrych aktorow na peczki ! siedza sfrustrowani bo takie cos ma role po ukladach i ukladzikach
Najnowsze komentarze (134)
WielkaRP
2 lata temu
Dobrym aktorem to jest Al Pacino, Clint Eastwood i kilku innych a ten to co najwyżej mierną aktorzyną jest i nic więcej.
Życie
2 lata temu
Film z rzeczywistością mu się pomylił
Gniewko07
2 lata temu
Takiego miał fajnego ojca, a on taki jakiś.
hłehłe!
2 lata temu
Chcesz spaść na samo dno? Idź do Tefałenu! Oni ci w tym pomogą!
orka
2 lata temu
Następna ofiara TVN-u.......? Po Durczoku, Kuźniarze , POpychanke , Majdanach i wielu, wielu innych dziennikarzach, celebrytach którym nie udało się stamtąd uciec, bo chciwość była silniejsza od człowieczeństwa?
Obłok Oorta
2 lata temu
Przecież różnych patocelebrytów wypromowaliśmy my, sami? Obserwujemy jak wyginają się na ściankach, robiąc idiotyczne miny , patrzymy na seetfocia na ich kochanym fejsbućku, instagramku, imponuje nam ,że chlają, ćpają, uciekają od odpowiedzialności za rodzinę, popisują się swą mizerotą intelektualną przed gawiedzią... A gdy spadają na dno- pierwsi wymierzamy im symboliczny kopniak w dpę, aby spadali szybciej i głębiej ? Doprawdy... Godne to i sprawiedliwe...
Ada
2 lata temu
Miejmy nadzieję, że nikt nie dopuści do tej głupoty .Chce zrobić coś, żeby zrobić .To nie czas na takie rzeczy .Oby ktoś to powstrzymał .
Nol
2 lata temu
Ciekawe co bierze oprócz trawy
Alina
2 lata temu
Dla mnie ten koleś nie różni sie od tych patologicznych postaci ktore gra ja sobie wyobrażam ze on jest po prostu taki sam
Julka
2 lata temu
Trudno nie zgodzić się z K.Stanowskim..........trafił w sedno sprawy....
Jhhjkf
2 lata temu
Ja dużo lepszych na jego miejsce. I nie, nie jest dobry, a widząc jego zdjęcia z młodości jest jasne skąd tak wielkie kompleksy i dlaczego musi zaliczać każdą kobietę, bo był po prostu bardzo źle wyglądający, do tego maminsynek. Teraz tylko trochę to ukrył bo to nie jest męska szczęka ani męskie zachowanie. To wyjaśnia skąd te kompleksy u niego są tak ogromne.
Oxy
2 lata temu
Ciekawe co on bierze
???
2 lata temu
CZY ON SKONCZYŁ STUDIA AKTORSKIE LUB INNE ?
Ania
2 lata temu
Wszyscy się muszą wypowiedzieć widzę ..
...
Następna strona