Witek
|

Książę Andrzej skończył 60 lat. Fani oburzeni życzeniami na instagramowym profilu royalsów: "Powinien zostać pozbawiony tytułu i wysłany do lochów"

51
Podziel się

Internautów nie zdołało urzec nawet słodkie zdjęcie księcia Yorku z dzieciństwa.

Książę Andrzej skończył 60 lat. Fani oburzeni życzeniami na instagramowym profilu royalsów: "Powinien zostać pozbawiony tytułu i wysłany do lochów"
(East News)

Ostatnie poczynania Meghan Markle i księcia Harry’ego nieco przyćmiły innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Decyzja Sussexów o odcięciu się od reszty royalsów i przeniesieniu się do Kanady spowodowała, że przycichły doniesienia dotyczące księcia Andrzeja. Syn królowej Elżbiety już kilka lat temu został posądzony o intymną relację z Virginią Roberts, która miała wówczas zaledwie 17 lat. Kobieta miała być "seksualną niewolnicą" Jeffreya Epsteina, który był bliskim przyjacielem brata księcia Karola.

W udzielonym jakiś czas temu wywiadzie, mimo wspólnych zdjęć z Roberts, syn monarchini wszystkiemu zaprzeczył, twierdząc, że "nie pamięta tej pani", dodatkowo jeszcze pogarszając swoją sytuację w oczach opinii publicznej.

Choć doszło nawet do tego, że Elżbieta II zdecydowała się odsunąć od pełnienia oficjalnych obowiązków zamieszanego w aferę seksualną syna, Brytyjczycy wciąż żywią urazę względem Andrzeja. Zamieszanie wokół jego osoby nie ucichło nawet przy okazji jego 60. urodzin. Z tej okazji na oficjalnym instagramowym profilu rodziny królewskiej pojawił się wpis poświęcony właśnie jubilatowi. Opublikowano zarówno jego teraźniejsze zdjęcie, jak i te z dzieciństwa. Niestety, fotografia słodkiego bobasa nie rozczuliła serc internautów. Pod postem błyskawicznie zaczęły pojawiać się negatywne komentarze wymierzone w rodzinę królewską:

Uwielbiam rodzinę królewską, ale on powinien zostać pozbawiony tytułu i wysłany do lochów, Ten post nie był dobrym pomysłem, Nie jestem pewien, czy ten post jest odpowiedni, biorąc pod uwagę to, co się ostatnio działo…, Skasujcie to - czytamy.

O życzenia urodzinowe dla taty pokusiła się również księżniczka Eugenia. Pod opublikowanym przez nią ich wspólnym zdjęciem internauci byli jednak bardziej przychylni:

Nieważne, co się dzieje, to wciąż Twój ojciec, Piękne zdjęcie, Wszystkiego Najlepszego dla taty! - pisali bardziej wyrozumiali obserwatorzy wnuczki królowej.

KOMENTARZE
(51)
Magda
miesiąc temu
kto wie może dlatego Harry i Meghan odsunęli się od tej rodzinki, oni najlepiej a szczególnie on wie, co tam się dzieje w zamkniętych czterech ścianach, nie każdy chce przystawać z innymi, którzy tolerują pedofila w rodzinie...
klak
miesiąc temu
Zwykły ,bogaty zbokol.
Sandra
miesiąc temu
Banda protegowanych nierobow pasozytujaca na podatkach
Fafik
miesiąc temu
On jest bez wątpienia obleśny ale powinien być odpowiedzialny za stosunki z 17 latka a jego kolega o stręczycielstwo. Nie róbcie z niego pedofila.
Monika
miesiąc temu
CZASY SIĘ ZMIENIŁY...NA DOBRE, PAMIĘTAM Jak W LATACH 90 był jego w gazetach zdjęcia z Tajlandii z nieletnimi i NIKT z tego problemu nie robił ! Media mają te foto to niech pokażą młodemu pokoleniu !
Najnowsze komentarze (51)
Ada
miesiąc temu
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
real..
miesiąc temu
Andrzej nejwiekszy bufon po ojcu z tej rodziny Wiecej bylo afer z udziale Andrzeja ale wszystko bylo pozamiatane pod dywan Zreszta ojciec maz krolowej tez nie byl lepszy mial afery sexualne ale nie pisano bo nie bylo internetu a prasa nie mogla bo krolowa ma wszystko pod kontrola ..
Ewa
miesiąc temu
Nie bronię go, ale znam 17 latki a nawet młodsze które wyglądają na dużo starsze i chętnie wskakują do łóżka starszych panów wiadomo kasa rządzi swiatem
Lolo
miesiąc temu
Nie rozumiem nagonki na Andrzeja. Laska miała 17 lat, wyglądała dojrzałej. Na potwierdzenie swych słów ma jakąś fotkę gdzie stoi obok Andrzeja. Czy on widział jej metryke albo znał historię jej życia? Wierzę że jej nie pamięta. Podsunęli mu prostytutkę przed laty i on ma to pamiętać? Jedyny zarzut, to że korzysta z prostytutek, nie jest to etyczne, ale robią to i królowie i plebs od lat
ola
miesiąc temu
powinien przyjechać do polski tu celebryci ludzie którzy chcą się zwać inteligencją bronią pedofili i korników
fds
miesiąc temu
jak można lubić jakiegokolwiek członka rodziny królewskich, to tak jakby lubić samego diabła
Mel
miesiąc temu
Meghan i Harry nie mogą używać słowa „royal”. Obleśny Andrew może. Rozumiem decyzję tych pierwszych.
Kamila
miesiąc temu
Prośby jak tatuś 😊
Gość
miesiąc temu
A Polański ?
gosc
miesiąc temu
meghan gonia a tego chronia ! ot moralnosc brytyjska, royalsowa
....
miesiąc temu
Kasa władza równa się bezkarność... Czyli Najwyższa Kasta. Tak jak w Indiach lub polskich sądach
Zmiana
miesiąc temu
To ostanie lata tej rodziny . Kończy się ich czas
Sułtan
miesiąc temu
Podoby do matki bardzo.
Sułtan
miesiąc temu
Podobny do Elki najbardziej z rodzeństwa.