Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Książę William WRÓCIŁ do pełnienia publicznych obowiązków. Wspomniał o nieobecnej księżnej Kate!

51
Podziel się:

Publika wciąż niepokoi się o stan zdrowia uwielbianej przez miliony księżnej Kate Middleton. Jej małżonek właśnie wrócił do pełnienia publicznych obowiązków po niewyjaśnionej nieobecności. Jest nadzieja na poprawę sytuacji?

Książę William WRÓCIŁ do pełnienia publicznych obowiązków. Wspomniał o nieobecnej księżnej Kate!
Książę William wrócił do pracy. Wspomniał o księżnej Kate (fot. Getty)

Sytuacja w rodzinie królewskiej niepokoi obserwatorów życia publicznego na całym świecie już od dobrych paru miesięcy. Szczególnie przedłużająca się nieobecność Kate Middleton pozostawiła po sobie więcej pytań niż odpowiedzi. Na domiar złego książę William opuścił co najmniej kilka publicznych wystąpień w ostatnim czasie, włącznie z uroczystością żałobną na cześć jego ojca chrzestnego, Konstantyna II. Mimo zapewnień Pałacu, że stan Kate się polepsza, publika wciąż pozostaje sceptyczna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Boże, chroń Króla". Najważniejszy moment koronacji Karola III

Książę William wraca do publicznych obowiązków

Wreszcie jednak pojawiło się światełko w tunelu. W ten czwartek książę William wrócił już do pracy. Spotkał się z mniejszością żydowską w synagodze przy Marble Arch w samym centrum Londynu, aby przedyskutować niepokojący wzrost antysemickich tendencji, który zauważono w ostatnich miesiącach. Przy okazji wspomniał o swojej małżonce. Spotkanie miało pierwotnie odbyć się ponad miesiąc temu w ramach Dnia Pamięci, jednak przesunięto je ze względu na operację Kate.

Nie ma miejsca na brak tolerancji w naszym społeczeństwie. Mówiłem to wcześniej i powtórzę to raz jeszcze. Chcecie, abyście wiedzieli, że powinniście głośno mówić o swoich doświadczeniach. Zarówno Catherine jak i ja jesteśmy bardzo zaniepokojeni wzrostem antysemickich tendencji, o których wspomnieliście dzisiejszego poranka. Jest mi bardzo przykro, że musieliście tego doświadczyć - mówił William podczas spotkania.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(51)
Kryska
3 miesiące temu
Gdyby to była zwykła operacja to by jej nie pozwolili tyle na chorobowym siedzieć. Przecież ona jako nieliczna robi im dobry PR
Szok
3 miesiące temu
Wystarczy powiedzieć prawdę ludziom którzy Was utrzymują.
Gość
3 miesiące temu
Może być tak, że Kate naprawdę nabiera sił przed wysiłkiem, który ją czeka. I nic więcej. Światowe spekulacje i teorie nie zmuszą jej do odpowiedzi w sieci. Ma to gdzieś.
Kot
3 miesiące temu
Najpierw był najazd na Meghan, a teraz dziwne zniknięcie Kate
Gość
3 miesiące temu
Chyba śmierć kolegi jest usprawiedliwieniem dla nieobecności na mszy ku czci?
Najnowsze komentarze (51)
123
3 miesiące temu
A ja to trochę współczuje zarówno Karolowi jak i Williamowi .. królowa EII zostawiła im w spadków niezłego strupa w postaci 2-ch swoich ulubionych "zapasowych", Andrzejka i Harusia, którym przez całe życie dogadzała, przymykała oko na skandale i tak naprawdę to nie pozwoliła im dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.
Jas
3 miesiące temu
Hipokryta!
Hmmm
3 miesiące temu
Teraz rodzina królewska szykuje sobie bunkry, a tak wszyscy głosili że Ruskie w starych hełmach i w laczkach w okopach siedzą i pralki, lodówki wynoszą. I teraz wszyscy boją się tych wojaków w laczkach z pralkami że mogą wygrać i iść dalej? Hmmm, ktoś tu chyba kłamał. Komu wierzyć?
Ada
3 miesiące temu
Proszę wpłać choć 1 zł, Fundacja się pomaga, Zygmunt Serówka człowiek bardzo doświadczony przez życie
Lol
3 miesiące temu
Jak tam Rose William?
Się dzieje
3 miesiące temu
On ma od zawsze sztuczny, przyklejony uśmiech. Potrafi udawać, że wszystko gra. Ale mam wrażenie, że wygląda gorzej. Schudł i coś niepokojącego jest w nim. Ponoć marzec jest kluczowy. Zobaczymy.
Karo
3 miesiące temu
Pudelkowicze pomóżmy Proszę wpłać choć 1zl zł, fundacja się pomaga, Zygmunt Serówka człowiek bardzo doświadczony przez życie
Karo
3 miesiące temu
Proszę wpłać choć 1zl zł, fundacja się pomaga, Zygmunt Serówka człowiek bardzo doświadczony przez życie
Dkdnr
3 miesiące temu
No chodzą słuchy że on straszny toksyk i jest bardzo wybuchowy - nie tylko słownie ale też fizycznie. Ale ponoć wszystko zamiatane jest pod dywan. Ten jego romans z tą Rose ponoć doprowadził ta cała Kate do załamania.
Polonista
3 miesiące temu
Chcecie, abyście wiedzieli?
anonim_pl
3 miesiące temu
Zygmunt Serówka Siepomaga zbiórka dzisiaj się kończy, a dużo brakuje. Pan z poparzeniami III stopnia, w dzieciństwie stracił rękę, jakiś czas temu żonę. Łzy się cisną jakie cierpienia przechodzi. Wpłaciłam na rehabilitacje i proszę o wpłaty, zróbmy cos dobrego dzisiaj.
Julia
3 miesiące temu
Jednak ponadczasowy, klasyczny garnitur zawsze w modzie. Musimy z mężem znowu wybrać się do Vratelli, bo zawsze tam kupujemy świetnej jakości garnitury. Przyda się jakaś nowość wraz z nadchodzącą wiosną.
Ada
3 miesiące temu
Proszę wpłać choć 1 zł, fundacja się pomaga , Zygmunt Serówka człowiek bardzo doświadczony przez życie
Jatoja
3 miesiące temu
A jakiez to on ma "obowiazki"? Zabawa w księcia? Chodzenie na wystawne przyjęcia i ściskanie spoconych rąk?