Trwa ładowanie...
kot
|
aktualizacja

Kto się skompromitował, a kto błysnął wiedzą? Przypominamy występy gwiazd w "Milionerach" (ZDJĘCIA)

27
Podziel się:
27
Podziel się:

Co jakiś czas na antenie TVN pojawiają się odcinki specjalne programu "Milionerzy" z udziałem gwiazd. O milion walczyli już między innymi: Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Daria Ładocha czy Cezary Pazura. Przypomnijmy, kto szybko pożałował swojego występu, a komu udało się wygrać całkiem niezłą sumę.

1
 / 7
Kto się skompromitował, a kto błysnął wiedzą? Przypominamy występy gwiazd w "Milionerach" (ZDJĘCIA)
Kto się skompromitował, a kto błysnął wiedzą? Przypominamy występy gwiazd w "Milionerach" (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Dygant, Daria Ładocha (East News, TVN)
0
0

W przypadku kiedy w "Milionerach" występują znane osoby, ich wygrana zostaje przekazana na cel charytatywny. Celebryci jednak walczą nie tylko o pieniądze, ale również o swoje dobre imię. Przypomnijmy więc, kto się skompromitował, a komu udało się błysnąć wiedzą i wygrać sporą sumę.

W ostatnim odcinku "Milionerów" udział wzięli Daria Ładocha i Krystian Pesta. Niestety szczególnie się nie popisali. Do historii przeszedł także występ Agnieszki Dygant i Tomasza Karolaka.

Warto przypomnieć też te udane występy gwiazd. Jakiś czas temu w specjalnym odcinku "Milionerów" nagranym z okazji Dnia Kobiet swoich sił spróbowały Agata Kulesza i Agnieszka Suchora oraz Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska. Jednej z par udało się dotrzeć do pytania za pół miliona złotych. Grę Małgorzaty Rozenek-MajdanKrzysztofa Skórzyńskiego również będziemy długo pamiętać, ponieważ udało im się usłyszeć finałowe pytanie o milion.

2
 / 7
Daria Ładocha i Krystian Pesta

Prowadząca "Azja Express" razem z kolegą z programu odpadli już na tym trzecim pytaniu, bo nie wiedzieli, gdzie odbywa się słynny rajd Dakar. Tym sposobem wygrali zaledwie 1000 zł. Warto dodać, że wcześniej wykorzystali wszystkie koła ratunkowe. Zdecydowanie nie popisali się wiedzą.

3
 / 7
Tomasz Karolak i Agnieszka Dygant

Występ Agnieszki Dygant i Tomasza Karolaka, którzy odpadli już na drugim pytaniu, bo nie wiedzieli, co oznacza włoskie określenie "dolce far niente", przeszedł do historii. Celebryci nie wygrali ani złotówki.

4
 / 7
Cezary Pazura z córką Anastazją

Cezary Pazura podjął się wyzwania wygrania miliona wraz ze swoją najstarszą córką Anastazją. Szło im bardzo dobrze, dopóki nie otrzymali pytania za 125 tysięcy złotych. Zdecydowali się zaryzykować i niestety odpowiedzieli błędnie. Ostatecznie wygrali 40 tysięcy złotych.

5
 / 7
Marta Kuligowska i Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska dotarły do pytania za pół miliona złotych. Nie było ono łatwe, ponieważ dotyczyło terminu "facetektomia", które dla celebrytek okazało się nieznane. Panie postanowiły wykorzystać koło ratunkowe i "zadzwonić do przyjaciela". Po drugiej stronie odezwał się Maciej Stuhr, który niestety nie zdążył im podpowiedzieć. Cielecka i Kuligowska postanowiły się wycofać. Wygrały aż 250 tysięcy złotych dla Fundacji TVN.

6
 / 7
Agnieszka Suchora i Agata Kulesza

Agata Kulesza i Agnieszka Suchora szły jak burza, dopóki nie pojawiło się pytanie za 20 tysięcy złotych o twórczość Olgi Tokarczuk. Panie wykorzystały koło ratunkowe. Po odrzuceniu błędnych odpowiedzi wybrały tę właściwą. Ostatecznie wygrały 125 tysięcy złotych.

7
 / 7
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poradzili sobie naprawdę dobrze. Dotarli do pytania za milion złotych, które brzmiało: "Italo Calvino zaprosił do powieści "Jeśli zimową nocą podróżny" Tazia Bazakbala wprost z kart "Pożegnania jesieni". Para usłyszała także cztery warianty odpowiedzi: A. Witkacego, B. Witolda Gombrowicza, C. Sławomira Mrożka, D. Italo Calvino. Skórzyński i Rozenek-Majdan mieli problem z odpowiedzią, dlatego postanowili przerwać grę i tym samym pozostać przy kwocie pół miliona złotych.

KOMENTARZE
(27)
Mel
12 miesięcy temu
Przy pierwszym pytaniu jak zaczęła mówić o stepie na siłowni i śpiewać piosenkę New Kidsów już wiedziałam, że braki w wiedzy będzie chciała przykryć mało śmiesznym poczuciem humoru
Gość
12 miesięcy temu
Jest bardzo pewna siebie i przekonana o swojej z$&@%stości. Dobrze, że utarto jej nosa. Jak widać tupet nie idzie w parze z inteligencją. To, że ktoś zawsze dużo mówi, nie oznacza że mądrze.
Krycha
12 miesięcy temu
Ten program z udziałem celebrytów jest ustawiony, nie róbcie ludziom wody z mózgu, Rozenek to się wykazuje swoją „wiedza” i „elokwencją” w porannym paśmie śniadaniowym. Normalnie boki można zrywać.
Dor
12 miesięcy temu
Najłatwiej jest odpowiadać siedząc na fotelu....
Poeta
12 miesięcy temu
Krzych mądry facet i Gonia mądra kobita!
Najnowsze komentarze (27)
Minerwa
12 miesięcy temu
Wszyscy mądrze tu piszą, że utarto jej nosa, że uważa się za gwiazdę a ma potężne braki... Zgoda. Jedno mnie tylko zastanawia: czemu wszystko się znów skrupiło na babce, skoro ona tam sama nie była? A facet z nią to taki elekwentny? Nic nie wygrali, bo OBOJE wykazali się BRAKIEM elementarnej wiedzy.
SzachiMat
12 miesięcy temu
Może się czepiam, ale dla mnie to osoby udające aktorów, ich poziom to seriale. Przeciętny elektorat tych seriali i ich "gwiazd" ma zapewne podobną wiedzę do swoich idoli. Dlatego unikam oglądania takiego chłamu. W ogóle od kilku lat jestem bez tv i całego tego ścieku. Jaka ulga dla psychiki i ciała
Kola
12 miesięcy temu
Małgosia i Krzysztof super 👏
Adii
12 miesięcy temu
Magda Cielecka nie dosyć, że zjawiskowa, to do tego i mądra - brawo.
Koma
12 miesięcy temu
Gośka z Krzysztofem super mądra para, zaskoczyli mnie swoją wiedzą - brawo.
Jasiek K.
12 miesięcy temu
Ładocha ty to się zakop, znikni, może zapomnimy.
Jol
12 miesięcy temu
Ładocha to totalna masakra. Wiedza i zachowanie na poziomie podstawówki 🤦🏻‍♀️
Seba
12 miesięcy temu
Anastazja Pazura bardzo mnie zaskoczyła. Dużą wiedzą, spokojem i cierpliwością do ojca panikarza
jaa
12 miesięcy temu
czemu nie napisaliście o Wojtku Łozowskim i Paulinie, poszlo im wczoraj swietnie
OCENZUROWANE!
12 miesięcy temu
Komisja tworząca pytania do wszystkich polskich wydań Milionerów miała opracować dwa zestawy do wydania specjalnego: jeden biorący pod uwagę inteligencję, wiedzę, oczytanie, erudycję Małgorzaty Rozenek-Majdanek i jej trzeciego męża, oraz zestaw na ustawkę, gdzie wszyscy znają odpowiedzi PRZED programem. Jak wiemy zwyciężyła wersja ustawki. Wersja „na żywo” była za trudna dla „Gosi” i „Radzia”! Oto pierwsze pytania tego zestawu, obejmującego cztery dziedziny wiedzy: nauki ścisłe, geografia, historia, literatura. 1. Wynik mnożenia 8 x 9 to: A/ 23, B/ 97, C/ 72, D/ 138? Pytanie 2: Najdłuższą rzeką Polski jest A/ Ganges, B/ Mississippi, C/ Orinoko, D/ Wisła? Pytanie 3: Królem, który „zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną” był: A/ Henryk VIII, B/ Kazimierz Wielki, C/ Harald Sinozęby, D/ Ludwik XIV? Pytanie 4: Który polski pisarz zdobył literacką Nagrodę Nobla za rok 1924: A/ Walter Scott, B/ Marcel Proust, C/ Władysław Reymont, D/ Lew Tołstoj?
Wik
12 miesięcy temu
Odpowiadają dotąd dopóki znają pytania
Wstyd!
12 miesięcy temu
Wczorajsza gra była totalną żenadą! Nie wierzyłam własnym oczom i uszom...
Marcin
12 miesięcy temu
Tatuś Rozenek poległ jako „telefon do przyjaciela”.
Krycha
12 miesięcy temu
Ten program z udziałem celebrytów jest ustawiony, nie róbcie ludziom wody z mózgu, Rozenek to się wykazuje swoją „wiedza” i „elokwencją” w porannym paśmie śniadaniowym. Normalnie boki można zrywać.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Garstka celebrytów na wernisażu: Olivier Janiak, Renata Gabryjelska, Edward Miszczak, Rafał Zawierucha... (ZDJĘCIA)

We wtorek miał miejsce wernisaż otwierający międzynarodowy projekt artystyczny "Jeźdźcy". Na wydarzeniu pojawili się nieliczni. Zobaczcie, kto wypadł najlepiej.
9.

Dawno niewidziana Małgorzata Lewińska POWRÓCIŁA na salony i pojawiła się na premierze spektaklu. Tak dziś wygląda gwiazda "Lokatorów" (ZDJĘCIA)

We wtorek wieczorem na Scenie Relax odbyła się premiera spektaklu "Miłość i polityka". Swoją obecnością na wydarzeniu zaszczyciła dawno niewidziana Małgorzata Lewińska. Jak dziś wygląda gwiazda "Lokatorów"?
8.

Krystian Wieczorek z MŁODSZĄ o 17 lat żoną uśmiechają się do obiektywów na premierze spektaklu. Ładna z nich para? (ZDJĘCIA)

Krystian Wieczorek i jego młodsza o 17 lat żona Maria zagościli na ściance z okazji premiery spektaklu "Miłość i polityka". Tym razem gwiazdorska para nie stroniła od wspólnych zdjęć na ściance.
7.

Andrzej i Agata Dudowie w ASYŚCIE OCHRONIARZY spędzają rodzinne popołudnie. Prezydent skusił się na mały spacerek (ZDJĘCIA)

Para prezydencka znalazła chwilę przerwy od zawodowych aktywności. Niedzielne popołudnie upłynęło im na obiedzie w rodzinnym domu głowy państwa. Małżonkowie zaprezentowali się w eleganckich, wiosennych stylizacjach.
6.

Bella Hadid w KUSYM BIKINI paraduje w okolicy pięciogwiazdkowego hotelu we Francji. Miłe wakacje? (ZDJĘCIA)

Bella Hadid wciąż wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu. Paparazzi po raz kolejny przyłapali ją na zabawach nad wodą. Tym razem 27-letnia modelka dokazywała w skąpym różowym bikini.
5.

Elegancka Jennifer Lopez posyła ZALOTNE spojrzenia na premierze filmu. U jej boku próżno było szukać Bena Afflecka. Wymownie? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez i Ben Affleck rzekomo zmagają się z kryzysem małżeńskim. W poniedziałek 54-letnia gwiazda pokazała się na uroczystej premierze swojego nowego filmu. Na grafitowym dywanie pozowała jednak sama...
4.

Joanna Racewicz wyrzuca śmieci z zaparkowanego na zakazie auta, po czym drepcze do parkomatu (ZDJĘCIA)

Joanna Racewicz po raz kolejny została przyłapana na gorącym uczynku. Zdaje się jednak, że zupełnie nie zdawała sobie sprawy z popełnionego wykroczenia. Po zaparkowaniu swojego kompaktowego SUV-a w niewłaściwym miejscu... pospiesznie udała się po bilecik.
3.

Natalia Janoszek podbija czerwony dywan w Cannes u boku Kevina Costnera. Zaliczyła też imprezę, na której występował Tyga (ZDJĘCIA)

Natalia Janoszek nie ustaje w próbach udowodnienia swojej wysokiej pozycji na rynku filmowym. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes prezentowała się niczym najjaśniejsza gwiazda kina. Złakniona celebryckich wrażeń aktorka obskoczyła kilka eventów z udziałem ikon amerykańskiej popkultury.
2.

Hailey Bieber eksponuje CIĄŻOWE KRĄGŁOŚCI na koncercie Billie Eilish (ZDJĘCIA)

Odkąd Hailey Bieber ogłosiła, że oczekuje pierwszego dziecka, to z dumą zaczęła odsłaniać swój ciążowy brzuszek. Ostatnio modelka wybrała się w towarzystwie Justina Biebera na koncert Billie Elish, gdzie zaprezentowała swoje krągłości.
1.

Sienna Miller promienieje na czerwonym dywanie w Cannes. Towarzyszył jej młodszy o 15 LAT partner i dorastająca córka (ZDJĘCIA)

Sienna Miller powraca na wielkie ekrany w głównej roli w nowym filmie Kevina Costnera. Aktorka olśniewała urodą w zwiewnej kreacji zaprezentowanej na święcie kina w Cannes. W dniu premiery wspierał ją znacznie młodszy ukochany oraz debiutująca u jej boku nastoletnia latorośl.