Trwa ładowanie...
kot
|
aktualizacja

Kto się skompromitował, a kto błysnął wiedzą? Przypominamy występy gwiazd w "Milionerach" (ZDJĘCIA)

27
27
Podziel się

Co jakiś czas na antenie TVN pojawiają się odcinki specjalne programu "Milionerzy" z udziałem gwiazd. O milion walczyli już między innymi: Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Daria Ładocha czy Cezary Pazura. Przypomnijmy, kto szybko pożałował swojego występu, a komu udało się wygrać całkiem niezłą sumę.

1
 / 7
Kto się skompromitował, a kto błysnął wiedzą? Przypominamy występy gwiazd w "Milionerach" (ZDJĘCIA)
Kto się skompromitował, a kto błysnął wiedzą? Przypominamy występy gwiazd w "Milionerach" (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Dygant, Daria Ładocha (East News, TVN)
0
0

W przypadku kiedy w "Milionerach" występują znane osoby, ich wygrana zostaje przekazana na cel charytatywny. Celebryci jednak walczą nie tylko o pieniądze, ale również o swoje dobre imię. Przypomnijmy więc, kto się skompromitował, a komu udało się błysnąć wiedzą i wygrać sporą sumę.

W ostatnim odcinku "Milionerów" udział wzięli Daria Ładocha i Krystian Pesta. Niestety szczególnie się nie popisali. Do historii przeszedł także występ Agnieszki Dygant i Tomasza Karolaka.

Warto przypomnieć też te udane występy gwiazd. Jakiś czas temu w specjalnym odcinku "Milionerów" nagranym z okazji Dnia Kobiet swoich sił spróbowały Agata Kulesza i Agnieszka Suchora oraz Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska. Jednej z par udało się dotrzeć do pytania za pół miliona złotych. Grę Małgorzaty Rozenek-MajdanKrzysztofa Skórzyńskiego również będziemy długo pamiętać, ponieważ udało im się usłyszeć finałowe pytanie o milion.

2
 / 7
Daria Ładocha i Krystian Pesta

Prowadząca "Azja Express" razem z kolegą z programu odpadli już na tym trzecim pytaniu, bo nie wiedzieli, gdzie odbywa się słynny rajd Dakar. Tym sposobem wygrali zaledwie 1000 zł. Warto dodać, że wcześniej wykorzystali wszystkie koła ratunkowe. Zdecydowanie nie popisali się wiedzą.

3
 / 7
Tomasz Karolak i Agnieszka Dygant

Występ Agnieszki Dygant i Tomasza Karolaka, którzy odpadli już na drugim pytaniu, bo nie wiedzieli, co oznacza włoskie określenie "dolce far niente", przeszedł do historii. Celebryci nie wygrali ani złotówki.

4
 / 7
Cezary Pazura z córką Anastazją

Cezary Pazura podjął się wyzwania wygrania miliona wraz ze swoją najstarszą córką Anastazją. Szło im bardzo dobrze, dopóki nie otrzymali pytania za 125 tysięcy złotych. Zdecydowali się zaryzykować i niestety odpowiedzieli błędnie. Ostatecznie wygrali 40 tysięcy złotych.

5
 / 7
Marta Kuligowska i Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska dotarły do pytania za pół miliona złotych. Nie było ono łatwe, ponieważ dotyczyło terminu "facetektomia", które dla celebrytek okazało się nieznane. Panie postanowiły wykorzystać koło ratunkowe i "zadzwonić do przyjaciela". Po drugiej stronie odezwał się Maciej Stuhr, który niestety nie zdążył im podpowiedzieć. Cielecka i Kuligowska postanowiły się wycofać. Wygrały aż 250 tysięcy złotych dla Fundacji TVN.

6
 / 7
Agnieszka Suchora i Agata Kulesza

Agata Kulesza i Agnieszka Suchora szły jak burza, dopóki nie pojawiło się pytanie za 20 tysięcy złotych o twórczość Olgi Tokarczuk. Panie wykorzystały koło ratunkowe. Po odrzuceniu błędnych odpowiedzi wybrały tę właściwą. Ostatecznie wygrały 125 tysięcy złotych.

7
 / 7
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poradzili sobie naprawdę dobrze. Dotarli do pytania za milion złotych, które brzmiało: "Italo Calvino zaprosił do powieści "Jeśli zimową nocą podróżny" Tazia Bazakbala wprost z kart "Pożegnania jesieni". Para usłyszała także cztery warianty odpowiedzi: A. Witkacego, B. Witolda Gombrowicza, C. Sławomira Mrożka, D. Italo Calvino. Skórzyński i Rozenek-Majdan mieli problem z odpowiedzią, dlatego postanowili przerwać grę i tym samym pozostać przy kwocie pół miliona złotych.

KOMENTARZE
(27)
Mel
6 dni temu
Przy pierwszym pytaniu jak zaczęła mówić o stepie na siłowni i śpiewać piosenkę New Kidsów już wiedziałam, że braki w wiedzy będzie chciała przykryć mało śmiesznym poczuciem humoru
Gość
6 dni temu
Jest bardzo pewna siebie i przekonana o swojej z$&@%stości. Dobrze, że utarto jej nosa. Jak widać tupet nie idzie w parze z inteligencją. To, że ktoś zawsze dużo mówi, nie oznacza że mądrze.
Krycha
6 dni temu
Ten program z udziałem celebrytów jest ustawiony, nie róbcie ludziom wody z mózgu, Rozenek to się wykazuje swoją „wiedza” i „elokwencją” w porannym paśmie śniadaniowym. Normalnie boki można zrywać.
Dor
6 dni temu
Najłatwiej jest odpowiadać siedząc na fotelu....
Poeta
6 dni temu
Krzych mądry facet i Gonia mądra kobita!
Najnowsze komentarze (27)
Minerwa
3 dni temu
Wszyscy mądrze tu piszą, że utarto jej nosa, że uważa się za gwiazdę a ma potężne braki... Zgoda. Jedno mnie tylko zastanawia: czemu wszystko się znów skrupiło na babce, skoro ona tam sama nie była? A facet z nią to taki elekwentny? Nic nie wygrali, bo OBOJE wykazali się BRAKIEM elementarnej wiedzy.
SzachiMat
4 dni temu
Może się czepiam, ale dla mnie to osoby udające aktorów, ich poziom to seriale. Przeciętny elektorat tych seriali i ich "gwiazd" ma zapewne podobną wiedzę do swoich idoli. Dlatego unikam oglądania takiego chłamu. W ogóle od kilku lat jestem bez tv i całego tego ścieku. Jaka ulga dla psychiki i ciała
Kola
5 dni temu
Małgosia i Krzysztof super 👏
Adii
6 dni temu
Magda Cielecka nie dosyć, że zjawiskowa, to do tego i mądra - brawo.
Koma
6 dni temu
Gośka z Krzysztofem super mądra para, zaskoczyli mnie swoją wiedzą - brawo.
Jasiek K.
6 dni temu
Ładocha ty to się zakop, znikni, może zapomnimy.
Jol
6 dni temu
Ładocha to totalna masakra. Wiedza i zachowanie na poziomie podstawówki 🤦🏻‍♀️
Seba
6 dni temu
Anastazja Pazura bardzo mnie zaskoczyła. Dużą wiedzą, spokojem i cierpliwością do ojca panikarza
jaa
6 dni temu
czemu nie napisaliście o Wojtku Łozowskim i Paulinie, poszlo im wczoraj swietnie
OCENZUROWANE!
6 dni temu
Komisja tworząca pytania do wszystkich polskich wydań Milionerów miała opracować dwa zestawy do wydania specjalnego: jeden biorący pod uwagę inteligencję, wiedzę, oczytanie, erudycję Małgorzaty Rozenek-Majdanek i jej trzeciego męża, oraz zestaw na ustawkę, gdzie wszyscy znają odpowiedzi PRZED programem. Jak wiemy zwyciężyła wersja ustawki. Wersja „na żywo” była za trudna dla „Gosi” i „Radzia”! Oto pierwsze pytania tego zestawu, obejmującego cztery dziedziny wiedzy: nauki ścisłe, geografia, historia, literatura. 1. Wynik mnożenia 8 x 9 to: A/ 23, B/ 97, C/ 72, D/ 138? Pytanie 2: Najdłuższą rzeką Polski jest A/ Ganges, B/ Mississippi, C/ Orinoko, D/ Wisła? Pytanie 3: Królem, który „zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną” był: A/ Henryk VIII, B/ Kazimierz Wielki, C/ Harald Sinozęby, D/ Ludwik XIV? Pytanie 4: Który polski pisarz zdobył literacką Nagrodę Nobla za rok 1924: A/ Walter Scott, B/ Marcel Proust, C/ Władysław Reymont, D/ Lew Tołstoj?
Wik
6 dni temu
Odpowiadają dotąd dopóki znają pytania
Wstyd!
6 dni temu
Wczorajsza gra była totalną żenadą! Nie wierzyłam własnym oczom i uszom...
Marcin
6 dni temu
Tatuś Rozenek poległ jako „telefon do przyjaciela”.
Krycha
6 dni temu
Ten program z udziałem celebrytów jest ustawiony, nie róbcie ludziom wody z mózgu, Rozenek to się wykazuje swoją „wiedza” i „elokwencją” w porannym paśmie śniadaniowym. Normalnie boki można zrywać.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gotowy na lato Antoni Królikowski relaksuje się na rowerowej randce z płomiennowłosą Izabelą (ZDJĘCIA)

Jak widać, nawet gdy zewsząd sypią się na jego głowę same problemy, Antoni Królikowski wciąż nie zapomina, aby w miarę możliwości cieszyć się życiem. Niedawno zabrał swoją lubą Izabelę na wycieczkę rowerową po najbardziej zatłoczonych ulicach Warszawy. Romantycznie?
9.

Katarzyna Cichopek cała na biało opuszcza studio TVP i posyła uśmiechy paparazzi (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek chętnie prezentuje na Instagramie swoje kolorowe stylizacje, nierzadko będące efektem współpracy z różnymi markami. Tym razem ukochana Macieja Kurzajewskiego zaprezentowała się w białym komplecie, co uchwycili na zdjęciach paparazzi.
8.

Ewelina Lisowska wygina się w bikini, relacjonując włoskie wakacje. Przy okazji żali się, że NIE ZDĄŻYŁA wypocząć... (ZDJĘCIA)

Ewelina Lisowska wygrzewa się na włoskich plażach i prezentuje ciało w trzech różnych kostiumach kąpielowych. Który najlepszy?
7.

Przygnębiona Kinga Rusin spaceruje z mamą i markotnym Czarkiem. Na Powiśle przyjechała porsche za 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin jest aktualnie w Warszawie. Ostatnio sfotografowano ją podczas wyprawy do ulubionej restauracji i delikatesów. Towarzystwa dotrzymywali jej rodzicielka i ukochany pupil.
6.

18-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela przykuwa spojrzenia podczas sesji na Schodach Hiszpańskich (ZDJĘCIA)

Mimo młodego wieku pociecha Moniki Bellucci i Vincenta Cassela ma już niemałe doświadczenie w branży. Nie ulega wątpliwości, że muzie włoskiej mody marzy się kariera z prawdziwego zdarzenia. Ma w sobie "to coś"?
5.

Córka Romana Polańskiego przyleciała do Polski! Gra główną rolę w filmie o słynnej agentce wywiadu (ZDJĘCIA)

Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, Morgane Polański, przebywa obecnie w Polsce. 30-latka pracuje na planie nowego filmu, w którym wciela się w rolę słynnej, polskiej agentki i legendy brytyjskiego wywiadu, Krystyny Skarbek.
4.

Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz pałaszuje przekąskę i prezentuje WACHLARZ MIN w samochodzie (ZDJĘCIA)

Paulina Smaszcz w ostatnich miesiącach obecna jest w mediach głównie za sprawą swoich wypowiedzi pod adresem byłego męża i jego obecnej partnerki. Tym razem "kobieta petarda" ruszyła w miasto, co uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Fajnie się prezentuje?
3.

Tak mieszka Marcin Mroczek z rodziną: jasna kuchnia, łazienka w szarościach i oryginalna tapeta w salonie (ZDJĘCIA)

Aktor Marcin Mroczek mieszka ze swoją rodziną w przestronnym domu na warszawskim Wawrze. Aktor regularnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami ze swoich czterech ścian. Zobaczcie, jak urządził swój dom.
2.

Piotr Stramowski i jego ukochana jedzą śniadanie otuleni kocami. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Aktor oraz jego nowa ukochana zostali "przyłapani", gdy zmarznięci pałaszowali śniadanie i spacerowali warszawskimi ulicami. Ładna z nich para?
1.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "przyłapani" na plaży. Nadmorskie swawole przerwało im wtargnięcie DZIKA (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mogli oderwać od siebie wzroku podczas weekendu w Sopocie. Ich sportowym wyczynom na jednej z plaż postanowił przyjrzeć się nawet... dzik. To mogło skończyć się tragicznie!