Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kuba Wojewódzki KOMENTUJE "rozstanie" z TVN: "PRZEGINANIE PAŁY uważam za prawo obywatelskie"

127
Podziel się:

Kuba Wojewódzki w końcu zabrał głos w sprawie wpisu o rzekomym końcu jego programu na antenie TVN. Dziennikarz udostępnił w sieci własny cytat, chcąc najwidoczniej przypomnieć światu, że jest skandalistą.

Kuba Wojewódzki KOMENTUJE "rozstanie" z TVN: "PRZEGINANIE PAŁY uważam za prawo obywatelskie"
Kuba Wojewódzki komentuje "koniec" swojego programu w TVN (AKPA, Baranowski)
bEUWEuth

W czwartek Kuba Wojewódzki zamieścił na Instagramie wpis, który błyskawicznie odbił się w mediach szerokim echem. Dziennikarz zasugerował w nim bowiem, że jego program znika z anteny TVN.

Szybko okazało się jednak, że "pożegnalny wpis" Kuby Wojewódzkiego był jedynie chwytem marketingowym. Wysoko postawiona osoba z TVN w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że w rzeczywistości ten nigdzie się nie wybiera. Instagramowy post miał natomiast być jedynie "żartobliwą" reakcją na doniesienia, jakoby Kuba wylądował na dywaniku u Edwarda Miszczaka po ostatnich popisach w "Dzień Dobry TVN".

bEUWEutj

Dyrektor programowy stacji zdążył już skomentować wpis "króla TVN", otwarcie twierdząc, że ogłoszenie rzekomego końca show Wojewódzkiego było jedynie kolejną z jego prowokacji. Sam Kuba po opublikowaniu głośnego wpisu dość długo milczał, chcąc najwyraźniej nacieszyć się medialnym zamieszaniem wokół własnej osoby. W czwartkowe popołudnie na jego InstaStories pojawił się jednak dość osobliwy komentarz.

Otóż Wojewódzki udostępnił w instagramowej relacji grafikę z własnym cytatem. Zdaje się, że postanowił w ten sposób przypomnieć światu, że skandale i przekraczanie granic to dla niego codzienność.

bEUWEutp

Przeginanie pały uważam za takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach - ogłosił.

Czekaliście, aż zabierze głos?

bEUWEutq
bEUWEutK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(127)
Raskolec
3 miesiące temu
ale jakie ludzie sobie z niego jaja robią z żadnego faceta w tym wieku nikt się tak nie wyśmiewa czy on tego nie widzi znajomi mu nie mówią nie wierzę ..... biedny Kuba taki już staruszek
Gosia
3 miesiące temu
Jakieś starcze plamy pojawiły się Kubie na twarzy. Peruka mu się zmechaciła.
beczy Kuba
3 miesiące temu
...tak cię zaszczuli biedaku i nawet twojego biednego ojca Bogusława Wojewódzkiego nie potrafili uszanować! A przecież zarówno my, mieszkańcy okolic Końskich jak i ty Kubo wiemy, że Bogusław - twój ojciec to był dusza człowiek, potwierdzi to każdy, kto go znał! Oddał życie ratując Kazika Drabiołkę spod kół furmanki. A to, że Bogusław Wojewódzki dorabiał jako stróż na cmentarzu w Proćwinie, wcale nie jest powodem do żartów, lecz do proktologicznej zadumy nad jesienią średniowiecza. Ileż ten dobry, poczciwy człowiek napocieszał się strapionych pogrzebników! Szczerze szlochał razem z nimi, a nawet bardziej przejmująco! Tak samo jak równie poczciwy Kuba, gdy wspomina zmarłych rodziców. Bardzo mi go żal.
bEUWEutL
królika dać
3 miesiące temu
Wojewódzki ma brzydki kształt ust, ale to akurat mu pasuje bo całą twarz ma brzydką.. Wygląda jakby nie miał zębów i chyba tak jest, bo nigdy nie widziałam , aby śmiał się pełną gębą. Oprócz oczywiście momentów, gdy założy protezę, ale wtedy też czasem się zapomina i kuli usta jak przy kupci.
NOKAUT
3 miesiące temu
Jak donosi GALA, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ZNOKAUTOWALI Kubę Wojewódzkiego! Proces, który zapowiedzieli mu w 2016 r. na Instagramie, został sfinalizowany już w marcu 2017 r., ale dopiero teraz znamy jego oficjalny wynik. Wojewódzki PRZEGRAŁ z Majdanami! Wojewódzki, kiedyś pokazujący się na okładce Party z Małgorzatą jako jej nowy przyjaciel - ,, długie telefony, obiady, porady...'', poczuł się osobiście dotknięty jej wypowiedzią w pewnym programie i z goryczą wywnętrzył się na temat pary małżeńskiej Rozenek - Majdan na łamach serwisu playboy. Po tym jak wywiad z Kubą Wojewódzkim, w którym zarzucił on m.in. Małgorzacie Rozenek rozbicie małżeństwa Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko zaczęły cytować media, Rozenek i Majdan zapowiedzieli Wojewódzkiemu PROCES ROKU. I nie poprzestali na pustych słowach. Poszli ze sprawą do sądu i... WYGRALI. Jakiś czas po wygranej adwokat Majdanów powiedział: ,,Do dzisiaj, pomimo stosownego wezwania, pan Wojewódzki nie wykonał zobowiązania sądu w postaci publikacji przeprosin. Wystąpimy do sądu celem publikacji tego ogłoszenia na jego koszt''... Sprawa jest więc jasna... i tylko Kuby żal, bo BANKRUCTWO to nic przyjemnego, a w obliczu tego, jak zabolała go tym razem wypowiedź Latkowskiego po filmie o ZATOCE, to podwójny NOKAUT. Zrozpaczony Kuba teraz zaliczył trzeci NOKAUT... jak ten najśmieszniejszy dziadziuś w województwie odnajdzie się schwytany w sieci, gdzie tyle re-Kinów czyha na jego wysłużoną perukę i sztuczną szczękę?
Najnowsze komentarze (127)
Qps koń
2 miesiące temu
na każdy komentarz dziadek Kuba odpowiada jak mały Kazio, którego oblali piwem. a tak przy okazji czym to oblano dziadka Kubę?
sarnina z par...
2 miesiące temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Peruczkę podobno nawet zdejmuje, gdy upojne chwile zmącą mu zmysły i instynkt samozachowawczy.
Lambo
2 miesiące temu
Niewinny szarodziadek Jakub W. na pewno wygląda na 70 lat. Tak z 7 lat temu widziałem go z bliska na stacji benzynowej na autostradzie, płacił w kasie obok. Nie jestem jego fanem... brrr...., ale, że to jakaś znana osoba, to rzuciłem okiem - włosy na głowie z daleka widać było, że peruka, ciało wysuszone, chód i ruchy starszego pana ( było lato i akurat był w krótkich kalesonach w brązowe kleksy w newralgicznych miejscach). Z fragmentów pomarszczonej twarzy, które było widać spod daszka perukoczapki i okularów, to też już wyłonił się dziadzio (worki XXL pod smutnymi oczami, czoło frasobliwe jakby cierpiał na ból żylaków odbXytu). Nie jestem na siłę złośliwy, po prostu stwierdzam fakt, na 58 lat to na pewno nie wyglądał już wtedy, tylko dużo starzej. Jego show lata temu przestałem oglądać, bo to po prostu nuda i sztampa, ale ten dziadek mi obojętny, nie lubię po prostu jak ktoś pieje z udawanego zachwytu, bo zapłacono mu za komentarz, a fakty gołym okiem są widoczne. To mocno starszy już facet, nieatrakcyjny, wręcz brzydki i żadne młodzieżowe fatałaszki, peruka, sztuczna szczęka, pożyczony samochód, nastoletnia kontraktowa dziewoja tego nie zmienią, a raczej smutno to podkreślają i budzą obrzydzenie dla jego podrygów.
Strach Kóby
3 miesiące temu
Dziadek Kubuś Wojewódzki boi się zaprosić Małgosi Rozenek do 'swojego' programiku. I nic dziwnego, uważam, że ona by go zgniotła w tym programie.
Paradne
3 miesiące temu
Najbardziej żenującym momentem w karierce dziadka Kubusia Panikarza w peruce było to, ze miał odejść z TVNu, o czym sam poinformował pisemnie, bo piśmienny jest, a nie odszedł i trzyma się balkonika jak tęczowej flagi.... Czy pisanie o odejściu, a potem zapominanie, co się pisało świadczy już w jego przypadku o Alzheimerze, czy o nietrzymaniu stolca?
w kalendarz
3 miesiące temu
Niebawem w cztery litery Kubusia Gminnego kopnie nawet Hellena i to będzie dopiero dramat weryfikowalny u źródła z bąbelkami:))
Hahahaha
3 miesiące temu
Dziennikarz to weryfikuje źródła WARTOŚCIOWYCH treści, a nie tego, czy podstarzały Kubuś Panikarz, błagający by nazywać go Piotrusiem Panem zostaje w tv ze swoim nudnym i powtarzalnym programem. Dodatkowo, jeśli sam zainteresowany pisze, że odchodzi, to oznacza, że odchodzi - on sam traktowany jest jako źródło. Przecież żaden szanujący się dziennikarz nie będzie robił śledztwa, czy dziadzio Kubuś spada z anteny czy nie, bo spanikował po wezwaniu na dywanik i ukrył się pod biurkiem EDWARDA.
HELLA O'PAŁA
3 miesiące temu
TYM ZAGRANIEM Z 'ODCHODZĘ I WRACAM, PO BUTLI HELLENY CZĘSTO SIĘ PRZEWRACAM' WOJEWÓDZKI PRZYPOMNIAŁ MI TEGO NIESZCZĘSNEGO JAKUBIAKA, CO NIBY SPOTKAŁ SIĘ Z ELLEN … SŁABE TO JAK JEGO OSTATNIE ŻARTY
bEUWEutD
DR DRAMA
3 miesiące temu
Parę dni temu pokazał się tutaj komentarz o kompletnie pijanym Kubusiu Powiatowym podczas niedawnego, sopockiego festiwalu Top Of The Top. Narobił wielkiego bałaganu, bo jak wiadomo cierpi on na nietrzymanie stolca no i ludzie z ekipy TVN biegali, kupowali, kasowali te fotki, które zostały zrobione przez świadków jego żenującego zachowania. Komentarz szybciutko został usunięty, a wydarzenie było podobno ostatnim gwoździem do medialnej trumny „Kubusia” w TVN. To nie Miszczak (!) chciał, ale kierownictwo koncernu Discovery miało zażądać po tym skandalu natychmiastowego usunięcia POWIATOWEGO z jakiejkolwiek obecności w TVN. Niezaproszenie na ślub Edwarda Miszczaka (podobno jednak Powiatowy był tam duchem, coś jak Ellen D. w kawalerce 20 km2) oraz odsunięcie tego biednego ,,Kubusia'' od obecności w tiwi zdają się potwierdzać prawdziwość owego komentarza i opisywanych zdarzeń. TVN też milczy, czemu trudno się dziwić, chociaż Miszczak ostatnie wyczyny ,,Kubusia'' nazwał ,,totalną glupotą'' …
Małgorzata
3 miesiące temu
Otóż ja lubię różne typy męskiej urody, co jakiś czas mężczyzn sobie porównuję i uważam, że Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki, patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 1/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałby z nim się ustawić, bo chodzą słuchy, że płaci całkiem nieźle za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości, ale to nie jest ktoś w kim można się zakochać, czy o kim można fantazjować. Jakby jakaś go brała, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby nie był gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć koło jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '30 mm' to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
zakocha Qndel
3 miesiące temu
śmieszne te końskie zaloty wiekowej wojewódzkiej cio..., żeby Małgosia zwróciła na niego uwagę. I osiągnął cel - Małgosia zwróciła na niego ... śniadanie
Niekocio
3 miesiące temu
Kubuś Wojewódzki syn woźnego często płacze za tatusiem na wysypisku Pochwacie w Jastrzębiu – Zdroju. Znana sprawa.
papa razzi
3 miesiące temu
Lepsze były wypowiedzi nieodżałowanego Kubuni Wojewódzkiego na temat Dodzi... ale Dochę opluł i poniżył, wręcz sponiewierał! Nasz nieodżałowany Kubunio Wojewódzki o Dodzi: 'Mamy przykład Doroty Robaczewskiej, jak się z niej zdejmie buty za 15 tys., skórę za 12 tys., zabierze jej komórkę za 6 tys., t-shirt to zostaje jakaś bezbronna panna z Tczewa z dużymi kompleksami i trądzikiem.' Te ceny to chyba z kosmosu wziął. Kolejne cytaty Kubuni o Dodzi są niecenzuralne, a szkoda. Ciekawe, co jeszcze Kubunia ujawni, żeby ją zniszczyć... a tfu!
Lonek
3 miesiące temu
Wszyscy nabijają się z tego biedaka Kuby, a to taki dobry człowiek . Może i jest brzydki ale jest ciepły , empatyczny, a nawet jak wypowie się krytycznie o jakimś celebrycie, to po to żeby ktoś wyciągnął wnioski na przyszłość albo po prostu kocha się w tym celebrycie, tak jak to ma miejsce w przypadku gwiazdy Małgosi Rozenek, tylko wstydzi się przed nią do tego prznać. A starość dodaje jego słowom wiarygodności.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWEuuw
bEUWEuux
bEUWEuuy
bEUWEuuz
bEUWEuuA
bEUWEuuf