Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Lil Masti marzy: "Pragnę żyć w kraju, który jest bardziej tolerancyjny "

135
Podziel się

Aniela liczy, że jej fani są w stanie zmienić sytuację w Polsce. "Młode pokolenie jest największą potęgą i siłą tego kraju!" - ocenia w rozmowie z Pudelkiem.

Lil Masti marzy: "Pragnę żyć w kraju, który jest bardziej tolerancyjny "
Lil Masti: "Pragnę żyć w kraju, który jest bardziej tolerancyjny " (pudelek)
bDJVwmvF

Aniela Bogusz to bez wątpienia mistrzyni kreowania wizerunku w sieci. Żądna sławy i rozgłosu celebrytka początkowo próbowała się wybić w Internecie jako jedna z sióstr FitDeVangel i zostać "fitnesiarą". Szybko zauważyła, że duet z siostrą nie przyniesie jej popularności, o której marzy i postanowiła rozpocząć karierę na własną rękę. Przez ostatnie lata Aniela wymyślała kolejne alter ego, którym starała się podbić Instagram. Obecnie kreuje się jako Lil Masti próbuje swoich sił w sporcie oraz muzyce.

Zobacz także: Lil Masti: "Pragnę żyć w kraju, który jest bardziej tolerancyjny"
bDJVwmvH

Aniela to jedna z idolek młodego pokolenia, które wspiera w licznych protestach. Bogusz aktywnie brała udział w Strajku Kobiet i podkreśla, że wolność człowieka jest największą wartością. Celebrytka w rozmowie z Michałem Dziedzicem ubolewa nad sytuacją w Polsce.

Pragnę żyć w kraju, który jest bardziej tolerancyjny, silny i otwarty. Pragnę, żeby był taki dla moich dzieci. Żeby ten kraj był prowadzony przez mądrych ludzi. Nowe pokolenie zmieni ten kraj. Młode pokolenie jest największą potęgą i siłą tego kraju. To już całkowicie inne pokolenie, bardziej nowoczesne - ocenia.

bDJVwmvN
bDJVwmwi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Wiktoria
2 tyg. temu
A ja to bym chciała żyć w Polce, gdzie każdy pilnuje swojego życia, nie wpierdziela się w życie innych, nie komentuje kogoś... Bo ludzie jak widać umieją teraz tylko wszystko i wszystkich komentować.
MójNick
2 tyg. temu
Pragnę żyć w kraju gdzie taki margines będzie żył na ... marginesie
minii
2 tyg. temu
czy ona jest wedlug was ladna ? pytam serio
bDJVwmwj
Suchadecha
2 tyg. temu
Chodziłam z nią do tej samej szkoły. Zawsze lubiala lody najlepiej te śmietankowe i kręcone włoskie. Lubiła tez na ostro..... jeść. Nigdy nie miała koleżanek. Nie była lubiana ogólnie. Czym skorupka za młodu.... tym na starość trąci.
:)
2 tyg. temu
"Poka sowę" i wszystko jasne haha ten dziwny stwor próbował iMac się każdego zajęcia, gwiazda fit..., sexmasterka, piosenkarka... Czego to jeszcze ona nie wymysli... :p
🤮🤮🤮
2 tyg. temu
Szukałam info kto to jest i w odmętach sieci znalazłam jej hit "poka sowę" Niestety nikt mnie nie powstrzymał i obejrzałam to... Są rzeczy, których nie da się odzobaczyć.
Lol
2 tyg. temu
Kobieto nikogo nie obchodzi jak żyjesz tylko żebyś nie dyktowała innym jak mają żyć Niech żyje Polska👍👍👍👍
Smd
2 tyg. temu
Nie jest tania, ale ma opinie jednej z lepszych lodziar w mieście.
Rrr
2 tyg. temu
Niech wyjedzie do Kalifatu, tam jest prawdziwa wolność, zarówno słowa jak i obyczajów.
Dobre
2 tyg. temu
Ja też pragnę żyć w kraju gdzie ratownicy medyczni lekarze tolerowali chore,słabe osoby A nie ustawiali opieprzali.
Do lahy
2 tyg. temu
Nie będzie mi ta jakaś östytütka z otempialym spojrzeniem morałów prawic!
Andzela
2 tyg. temu
Polska zawsze była i jest tolerancyjna w granicach rozsądku. A kraje Europy Zachodniej i USA mordowali, tortuowali także dzieci a teraz chcą zamydlić historie swoich zbrodni psełdo tolerancją.
bogusia
2 tyg. temu
to się wyprowadź, nie jesteś w Polsce autorytetem a więc nikt nic nie straci, potrzebujemy w tym kraju mądrych ludzi :)
bDJVwmwb
BADYL
2 tyg. temu
DROGA ANIELO ,POLSKA JEST BARDZO TOLERANCYJNYM KRAJEM ,U NAS NIGDY NIE BYŁO KAR ZA ZWIĄZKI HOMOSEKSUALNE ,A CO BYŁO W NIEMCZECH ANGLII ?????
...
Następna strona
bDJVwmwD