Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Loni Willison STRACIŁA ZĘBY. Była modelka żebrze na ulicach Hollywood (ZDJĘCIA)

587
Podziel się:

Eksmałżonka gwiazdora "Słonecznego Patrolu", Jeremy'ego Jacksona, już od kilku lat żyje na ulicy, na którą trafiła przez uzależnienie od twardych narkotyków. Myślicie, że jeszcze wyjdzie na prostą?

Loni Willison STRACIŁA ZĘBY. Była modelka żebrze na ulicach Hollywood (ZDJĘCIA)
Loni Willison straciła zęby (fot. Facebook, fot. Forum)

Dramat Loni Willison już do kilku lat rozgrywa się na oczach całego świata. Odnosząca niegdyś sukcesy modelka fitness wylądowała na ulicy po tym, jak rozwiodła się z gwiazdorem Słonecznego Patrolu, Jeremym Jacksonem. Aktor miał znęcać się nad swoją małżonką zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Para również ponoć nadużywała wszelkiej maści substancji psychoaktywnych. To właśnie uzależnienie od narkotyków uważa się za bezpośrednią przyczynę bezdomności Willison, która z dnia na dzień coraz bardziej ją wyniszcza.

Loni Willison notorycznie odmawia jakiejkolwiek pomocy i nie chce kontaktować się ze znajomymi ze swego "poprzedniego życia". Tym ciężej obserwuje się więc najnowsze zdjęcia paparazzi wykonane jej na ulicach Hollywood. Widać na nich, że była modelka jest coraz bardziej wyniszczona.

Zobacz także: Poruszająca historia 75-latki. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk interweniuje

W przerwie od przeczesywania śmietników w poszukiwaniu plastikowych butelek, Loni zaparkowała swoim objuczonym kołdrami wózkiem sklepowym na chodniku, po czym sama się na nim rozłożyła. Jeden z przechodniów postanowił pomóc kobiecie, wręczając jej pełnowartościowy posiłek. Loni przyjęła ten życzliwy gest z uśmiechem na ustach, demonstrując jednocześnie, że straciła już niemal wszystkie górne zęby.

Wierzycie, że uda się ją jeszcze uratować?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(587)
Straszne
rok temu
Nie wierzę że to ta sama osoba
Alena
rok temu
To przykre :(
Toma
rok temu
Najgorsze, że każdy z nas może znaleźć się na jej miejscu. Wystarczy jedno załamie nerwowe, utrata pracy i można wylądować na ulicy. Widziałem takie upadki ludzi mądrych, wykształconych, ale samotnych.
!!!!!
rok temu
Taka ładna kobieta była......
Abc
rok temu
Jak dwie inne osoby
Najnowsze komentarze (587)
Just
5 dni temu
Uważam że piwinno się jej pomóż . Psycholodzy ośrodki terapia . Rozmowy Bez tego nie ma nic . Myślę że bez względu na to co ją spotkało Jeszcze jak by się jej dało szansę wyszła by na prostą. Ale od tego również zależy zaangażowanie. I walka o lepsze życie. Nie powinna marnie skończyć na ulicy Pkwino się jej podać rękę. I tak długo wspierać Aż poczucie znów radość życia że jest kochana za to jaka jest . Bez względu na wszystko
Włodzimierz ...
miesiąc temu
Figurkę ma dalej niezłą....
andrju
miesiąc temu
ale nie musi płacić rachunków...a my co ? ile przelewów i wpłat robicie w miesiącu?
xxl
miesiąc temu
ktoś zaczął ją częstować prochami więc inny celebryta pokazał jej jak mażyć to ta osoba powinna się czuć winna a i przestrogą powinno być dla młodych pięknych pań że też możecie tak skończyć jeden zły skręt
mc191869
rok temu
Zastanawiają mnie pomalowane paznokcie.
Olivka1210
rok temu
Może dzięki tym zdjęciom wiele młodych kobiet zrezygnuje z narkotyków.... bardzo przykry widok
emma
rok temu
A może jest na swój sposób szczęśliwa, skoro nie chce pomocy w wyjściu z tej sytuacji.
Lool
rok temu
Modeling widać jest zatem dla jak najtwardszych?
Lik
rok temu
Ona nie chce pomocy. Uciekła z kliniki odwykowej na ulicę, wielokrotnie gdy rozmawiała z dziennikarzami to tłumaczyła że na ulicy ma wszystko czego potrzebuje i żeby jej dali spokój. Alkohol i narkotyki wywołały zaburzenia, a na siłę sie jej nie uratuje.
Nana
rok temu
Jej trzeba pomóc :( Mam nadzieję, że ktoś dobry wyciągnie do niej pomocną dłoń, a ona pozwoli sobie na przyjęcie tej pomocy.
111
rok temu
Nie ona pierwsza i nie ostatnia tak kończy. To dopiero początek takich upadków.
asik
rok temu
DRAMAT
TYLEwTEMACIE
rok temu
SZKODA ŻE TAK UPADŁA I NIE MOŻE SIĘ PODNIEŚĆ, WSZYSTKO ZALEŻY OD NIEJ SAMEJ ŻEBY DAŁA SOBIE POMÓC, ŻYCZĘ JEJ ABY SIĘ PODNIOSŁA Z TEJ PORAŻKI ŻYCIOWEJ JAKIM SĄ NARKOTYKI CZY ALKOHOL
TYLEwTEMACIE
rok temu
SZKODA ŻE TAK UPADŁA I NIE MOŻE SIĘ PODNIEŚĆ, WSZYSTKO ZALEŻY OD NIEJ SAMEJ ŻEBY DAŁA SOBIE POMÓC, ŻYCZĘ JEJ ABY SIĘ PODNIOSŁA Z TEJ PORAŻKI ŻYCIOWEJ JAKIM SĄ NARKOTYKI CZY ALKOHOL
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie