Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Magda Gessler rozprawia o otwieraniu restauracji w dobie obostrzeń: "Ludzie muszą coś zrobić, żeby rząd ZACZĄŁ O NICH MYŚLEĆ"

72
Podziel się:

Przy okazji Magda Gessler kolejny raz wróciła do sprawy firmowanego jej nazwiskiem Schroniska Smaków. "Samowola pod przykrywką mojego nazwiska jest naganna" - zaznaczyła.

Magda Gessler rozprawia o otwieraniu restauracji w dobie obostrzeń: "Ludzie muszą coś zrobić, żeby rząd ZACZĄŁ O NICH MYŚLEĆ"
Magda Gessler rozprawia o otwieraniu restauracji w dobie pandemii (Instagram.com, AKPA)
bETmeoUR

Pandemia koronawirusa od miesięcy nie oszczędza nikogo. Ucierpiała przy tym większość branż, w tym gastronomia, przez co wielu restauratorów musiało pogodzić się z utratą dorobku życia. Nie brakuje jednak osób, które nie chcą trwać w bezczynności i od kilku dni niektóre lokale ponownie otwierają się - mimo rządowych obostrzeń.

Jedną z restauracji, które zdecydowały się na taki krok, jest Schronisko Smaków firmowane nazwiskiem Magdy Gessler. Sama "królowa smaku i stylu" zapewniła jednak, że odbyło się to poza jej kontrolą i nie podpisuje się pod samowolą swojego franczyzobiorcy. Jak sama wyjaśniła, otwieranie dużych punktów w dobie koronawirusa jest nieodpowiedzialne.

bETmeoUT
Zobacz także: Restauracja Magdy Gessler otwarta. Sama Gessler pisze: odcinam się. Pojechaliśmy na miejsce

Rozbieżność między deklaracjami Schroniska Smaków i samej Magdy Gessler wywołała w mediach niemałe zamieszanie. W końcu restauratorka postanowiła odnieść się do sprawy w oświadczeniu wygłoszonym na antenie TVN24. Jednocześnie Magda udostępniła jego fragment na swoim koncie na Instagramie, w którym stwierdza, że rozumie bunt w branży.

bETmeoUZ

Obecna sytuacja jest tak dramatyczna dla restauratorów, tak niewyjaśniona, tak nieklarowna, osierocona przez państwo, że ja absolutnie rozumiem, że ludzie muszą coś zrobić, żeby rząd zaczął myśleć o ludziach - powiedziała, po czym odeszła od mikrofonu.

Jednocześnie w komentarzach wiele osób wciąż odnosiło się do sytuacji w Schronisku Smaków, a sama Magda odpowiedziała na kilka z nich. W odpowiedziach do fanów restauratorka przyznaje, że rozumie rozgoryczenie przedsiębiorców, jednak, jako jej franczyzobiorcy, powinni byli skonsultować z nią decyzję o ponownym otwarciu w dobie obostrzeń.

Państwo mnie nie zrozumieli... Nie można podejmować decyzji bez mojego udziału. Muszę wiedzieć, za co odpowiadam, a nie wysługiwać się moim autorytetem bez powiadamiania mnie o tych manipulacjach. (...) Samowola pod przykrywką mojego nazwiska jest naganna - broniła się.

Jedna z komentujących podkreśliła, że cieszy ją zmiana w podejściu Magdy do tej sprawy. Sama celebrytka zdecydowanie jednak temu zaprzeczyła i twierdzi, że nigdy nie zmieniła zdania.

bETmeoVa

Ja tylko uważam, iż restauracje, które ja firmuję, muszą konsultować ze mną tak odpowiedzialne decyzje. Rozumiem restauratorów, ich dezorientację i innych małych przedsiębiorców zostawionych, opuszczonych przez brak konkretnych decyzji i pomocy tego rządu - grzmiała.

Zgadzacie się z Magdą?

bETmeoVb
bETmeoVc
bETmeoVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
Kasia
11 miesięcy temu
Czyli trochę jestem a tak a trochę na nie. Takie pitu pitu żeby nikt się nie obraził
Kasia
11 miesięcy temu
Jestem za a nawet przeciw ~Magda G. XD
Prawda
11 miesięcy temu
Tak. Bardzo się zgadzam. Całym sercem z przedsiębiorcami (to nie ich wina, a zasługa ze nie są elektoratem pisu)
bETmeoVv
Kuba
11 miesięcy temu
Onama juz tyle kasy.Reklamuje niemal wszystko.Za swoje wyroby rzada grubej kasy.Nie rozumie drobnych przedsiebiorcow,ktorzy padaja nie majac pomocy od rzadu
Meggy
11 miesięcy temu
Chorągiewka widzę
Najnowsze komentarze (72)
Aaaaaaa
11 miesięcy temu
Ludzie muszą cos zrobić.... to gessler tez zyska.... biedna owca sie odezwala. Ile zarobilas w tv???
kasia
11 miesięcy temu
Czy ta Gesler skończyła chociaż podstawówkę, że pisze "zakarżeń"?
@@@
11 miesięcy temu
Tylko sie potem nie skarzcie, ze zarazonymi przez was rodzicami i dziadkami sie zaden szpital nie zajal.
!!OtwieraMy
11 miesięcy temu
!!!Lockdown jest nielegalny! Gdzie badania ze w silowni wiecej zarazen niz w kosciele czy Biedrze?Rzad zlamal prawo, Konstytucje RP najwazniejsze prawo jakie od wiekow funkcjonuje w Polsce, po zmianie wladzy trybunal Stanu i 3/4 wiekszosci w sejmie powinno zaostrzyc kary dla politykow ktorzy zlamali Konstytucjie do najostrzejszej krzesla elektrycznego wlacznie by nikt sie nie powazyl wiecej zlamac Demokracji! #RzadPodSad
OtwieraMy
11 miesięcy temu
Lockdown jest nielegalny! Gdzie badania ze w silowni wiecej zarazen niz w kosciele czy Biedrze?Rzad zlamal prawo, Konstytucje RP najwazniejsze prawo jakie od wiekow funkcjonuje w Polsce, po zmianie wladzy trybunal Stanu i 3/4 wiekszosci w sejmie powinno zaostrzyc kary dla politykow ktorzy zlamali Konstytucjie do najostrzejszej krzesla elektrycznego wlacznie by nikt sie nie powazyl wiecej zlamac Demokracji! #RzadPodSad
lara
11 miesięcy temu
a ja nie rozumiem tego buntu restauratorów - owszem lokale są zamknięte ale po klatce w bloku i po ulicach widzę ciągle widzę dostawców jedzenia i ludzi z pojemnikami na wynos więc chyba nie jest źle
zychfryda
11 miesięcy temu
Pani Magda coraz bardziej podobna do Violetty Willas ;)
Dziek
11 miesięcy temu
Za co ta kobieta zarabia moliony
bETmeoVn
Dziej
11 miesięcy temu
Ta kobieta to koszmar
cyrkMadzia
11 miesięcy temu
Nie wiem, co ona pisze. Zawsze jest błąd na błędzie. Od meritum sprawy odciąga mnie "cudna" kokardka na wielkiej peruce.
Agata
11 miesięcy temu
Skrzyżowanie Violetty Willas z przepychem Cyganów.
fikcja
11 miesięcy temu
Nie mogę uwierzyć, że to ta sama osoba, co reklamuje produkty w Biedronce. Tutaj jakby z 50 kg cięższa jest. Tylko doczepy wyglądają podobnie.
Jejrj
11 miesięcy temu
„Właścicielka kilkunastu restauracji” tak jasne teraz wychodzi jaka to ona właścicielka ...
Gość
11 miesięcy temu
Boszsze jak ta kobieta wygląda z tymi doczepami i kokardą w tym wieku. To już jest niesmaczne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETmeoWg
bETmeoWh
bETmeoWi
bETmeoWj
bETmeoWk
bETmeoVP