Maja Bohosiewicz przekazała wynagrodzenie za drugi odcinek "TzG" na cel charytatywny. Padła dokładna kwota. Mniejsza niż za poprzedni
Maja Bohosiewicz pochwaliła się kolejną wypłatą za "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka zgodnie z zapowiedzią, przekazała środki na cele charytatywne.
Trwa 17. edycja "Tańca z Gwiazdami". Tym razem w zmaganiach o Kryształową Kulę możemy oglądać między innymi Maję Bohosiewicz, która swoje umiejętności na parkiecie rozwija u boku Alberta Kosińskiego. Para ma już za sobą trzy odcinki i chętnie dzieli się relacjami zza kulis programu w mediach społecznościowych.
Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem przygody w show Polsatu, celebrytka zapowiedziała, że wszystkie zarobione pieniądze przeznaczy na cele charytatywne. Maja Bohosiewicz po pierwszym odcinku przekazała czek o wartości 18 tys. zł na Fundację Herosi, która wspiera dzieci w powrocie do zdrowia. Teraz pokazała kolejny czek.
Zobacz: Maja Bohosiewicz ocenia swój taniec w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami": "DRAMAT, NOTY ZAWYŻONE"
Maja Bohosiewicz o łzach przed odcinkiem "TzG", stresie i wpadce na parkiecie: "Tak się przestraszyłam, że hej"
Maja Bohosiewicz przekazała pieniądze na dom dziecka
Na Instagramie Mai Bohosiewicz ukazała się nowa rolka zza kulis "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka w garderobie podpisywała czek, tym razem o nieco mniejszej wartości. Na dom dziecka w Darłowie przekazała 14 tys. zł. Dodatkowo jego mieszkańcy oraz podopieczni mieli okazję dopingować ją z publiczności.
Moje kochane miejsce - rodzinny dom dziecka w Darłowie. Byli tak kochani i dopingowali mnie w zeszłym tygodniu na widowni! Dziękuję - pisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.
Ma gest?