Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Maja Staśko pokazuje pismo od prawników Anny Lewandowskiej! (FOTO)

621
Podziel się

Aktywistka została wezwana do usunięcia swoich wpisów w mediach społecznościowych dotyczących trenerki oraz komentarze internautów, a w szczególności jeden, który wyjątkowo nie przypadł żonie Lewego do gustu.

Maja Staśko pokazuje pismo od prawników Anny Lewandowskiej! (FOTO)
Maja Staśko pokazała pismo od prawników Lewandowskiej (East News, Instagram)
bCYYxNJx

Spowodowana feralnym nagraniem afera z udziałem Anny Lewandowskiej trwa w najlepsze. Choć trenerka przebywa obecnie na wakacjach we Włoszech, raczej nie może liczyć na wolny od trosk wypoczynek. Wszystko za sprawą sporu z internetowymi twórczyniami, które skrytykowały jej nieudaną próbę zwrócenia uwagi na temat "ciałopozytywności", a którym Ania w odwecie wysłała pisma od prawników.

Burza po zdjęciu Anny Lewandowskiej. Maja Staśko i Edyta Litwiniuk zabierają głos

bCYYxNJz

Choć z jedną z nich żonie piłkarza udało się dojść do porozumienia, a nawet nawiązać współpracę, z drugą najwyraźniej wciąż się nie "dogadała". W sobotę Maja Staśko udostępniła za pośrednictwem instagramowego profilu skan dokumentu, którym uraczyła ją celebrytka.

Pytacie, jak wyglądało pismo od prawników Anny Lewandowskiej. Dotychczas nie wrzucałam, bo nie wiedziałam, czy mogę (czy za to też nie otrzymam groźby pozwu), ale mój prawnik Adam Kuczyński mówi, że nie, to wrzucam - pisze publicystka i kontynuuje:

Tak to wyglądało u mnie. Wezwanie do skasowania postów dotyczących przebrania się Anny Lewandowskiej w strój grubej osoby. Dlaczego? Przez "insynuowanie braku empatii, chęci naśmiewania się z określonej grupy osób oraz przypisywania kategoryzowania kogokolwiek ze względu na jego cechy indywidualne". Jednym słowem: nie powinnam pisać, że celebrytka popełniła błąd. Bo grozi mi za to 50 tysięcy złotych kary. Nie mam takich pieniędzy. A gdybym miała, wydałabym na terapię dla osób po gwałcie, którym codziennie pomagam. Dlatego nie napiszę tu nic o braku empatii. Nic a nic - czytamy w najnowszym wpisie rozżalonej Staśko.

Dodatkowo z pozwu możemy wyczytać, że Lewa i jej prawnicy żądają usunięcia wpisów, w których Maja odnosi się do jej osoby oraz nieprzychylnych komentarzy internautów, a w szczególności jednego konkretnego, który wyjątkowo nie przypadł gwieździe do gustu.

bCYYxNJF

(...) W szczególności anonimowego wpisu zaczynającego się od słów: "Koleżanka była na obozie Ani..." - wskazują w dokumencie jej przedstawiciele.

Myślicie, że i w tym przypadku jest jeszcze szansa na "porozumienie" z trenerką?

bCYYxNJG
bCYYxNJH
bCYYxNKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(621)
Ada
3 tyg. temu
Uwaga , uwaga Pudelkowicze liczcie się że słowami bo dostaniemy pozew zbiorowy od Lewandowskiej , jej się wydaje że jak ma pieniądze to wszystko może !!!!!
nick
3 tyg. temu
To jeszcze nic. Ja jestem notorycznie w moim własnym domu podsłuchiwana przez sąsiadkę z góry, która to co mówię, podkreślam w swoim własnym domu, chce wykorzystywać przeciwko mnie. Jak tu żyć skoro człowiek nie może mówić tego co myśli we własnym domu.
Bliźniak
3 tyg. temu
Przebrała się dziewczyna żeby Robkowi urozmaicić sex i zrobiło się Wielkie Halo. Równie dobrze mogła założyć strój pielęgniarki. Czy wtedy by obraziła służbę zdrowia??? 😂 Moja bratowa wysmarowała się brązową pastą do butów bo mąż marzył o seksie z mulatką. Potem nie mogła się domyć ale to iż inna historia 😃😃😃 Więcej luzu dziewczyny 🤗
bCYYxNKb
Cytryna
3 tyg. temu
Kobiety. Umówcie się na kawę i pogadajcie o tym incydencie zamiast nasyłać na siebie prawników i wylewać żale i rozgoryczenie w sieci. Obie nie przemyślałyście swoich zachowań, bierze się to na klatę, przeprasza i żyje dalej. Naprawdę szkoda życia na pielęgnowanie niechęci do siebie.
Felek
3 tyg. temu
Tym posunięciem Ann pokazała jaki ma na prawdę "dystans" do mediów I jaka z niej tak na prawdę niedoswidcznona atencjuszka. Skompromitowała nie tylko siebie ale też ta śmieszna kancelarie, która za odpowiednią kwotę posuwa się do nieuzasadnionego prawnie szantazu. Gratulacje dla dziewczyny że sobie nie dała się zastraszyć!
Najnowsze komentarze (621)
z neta
1 tyg. temu
i dalej manipulacja !!! - teraz PRowcy publikują pochlebne artykuły w inter/mediach ale tylko takich gdzie nie można !!! komentować. Za to te bałwochwalcze laurki można.... "przekazywać " np - fb . Ktos napisał, że celebryctwo to współczesny złoty cielec....
Karo
2 tyg. temu
Anka nikt Cię nie lubi. Nie zrozumiałaś tego jeszcze?
555
2 tyg. temu
anka wyluzuj wiecej dystansu do siebie,babo
moj nick
2 tyg. temu
Lewandowska chciała być dowcipna z tą "ciałopozytywnością"...a wyszło jak zwykle
asa
2 tyg. temu
Noi bardzo dobrze, niech sie laska zajmie swoim życiem, Ann nic złego nikomu nie robi.
Autor
2 tyg. temu
***** Lewandowska
Monia
3 tyg. temu
„Bogaci mogą więcej”. No tak jest! Ale każdy sobie zapracował na to. A ta dziewczyna jest bardzo roszczeniowa i widać ze zwyczajnie zazdrości. Okropny jad. Gdybym była na miejscu lewej to chyba postąpiłabym podobnie.
Marycha
3 tyg. temu
"Używanie finansowej przewagi do uciszania krytycznego głosu, stającego w obronie osób, które na okrągło doświadczają różnych form przemocy z powodu wyglądu, jest wyższościowym nadużyciem" - zwraca uwagę Młynarska. Nic dodać nic ująć
bCYYxNJT
Krysti
3 tyg. temu
Lewandowska jest dla mnie nie ważna ponieważ nigdy się nią nie interesowałam, ciężką pracą człowiek osiąga swe sukcesy i wiarą a nie tym że jej mąż jest piłkarzem.
W. T.
3 tyg. temu
To przez pieniadze ludzie głupieją i myślą że są wyjatkowi!!!???
moj nick.
3 tyg. temu
Pani Lewandowskiej sie w.glowie poprzewracalo. A poniewaz zyje z wmawiania kobietom ze powinny wygladac jak ona i wszystkie je "naprawia" swoimi trningami... taka ocena jej zachowania jest jej nie po drodze. Prostackie zachowanie. Prosci ludzie. Kasa musi sie zgadzac. Olac ja. I niczego nie usuwac. Ma Pani prawo pisac co Pani mysli o takim zachowaniu. Jesli pani Lewandowska nie zyczy sobie komentarzy online na temat swoich wybrykow niech sie nimi online nie dzieli.
1954
3 tyg. temu
Czemu niektóre moje wypowiedzi są kasowane wolność słowa druku i wyznania czyż nie tak mamy w Polsce
1954
3 tyg. temu
Pani Aniu to co ludzie piszą to nie zazdrość a naga prawda
anna
3 tyg. temu
brawo Aniu aktywistka za ladę do roboty jestem po twojej stronie Anka
...
Następna strona
bCYYxNKv