Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

SUKCES PUDELKA: Modelka plus size NIE DOSTANIE pozwu od prawników Anny Lewandowskiej: "Udało nam się dojść do porozumienia"

388
Podziel się:

"Ewokracja" skrytykowała nagranie przebranej w tzw. "fat-suit" Lewandowskiej. "Gdy rano otworzyłam maila i przeczytałam treść wysłaną przez prawników Anny, byłam w szoku".

SUKCES PUDELKA: Modelka plus size NIE DOSTANIE pozwu od prawników Anny Lewandowskiej: "Udało nam się dojść do porozumienia"
Anna Lewandowska i Ewa Zakrzewska doszły do porozumienia (East News)
bEIMgcad

Na rodzimym podwórku showbiznesowym trudno odnaleźć celebrytę bez skazy. Jedni istnieją w nim w sumie tylko za sprawą licznych wpadek, drudzy zaś robią wszystko, by nie zrazić do siebie ludzi choćby najmniejszym potknięciem. Śmiało można przyznać, że to do tej drugiej grupy zalicza się Anna Lewandowska, o której raczej rzadko mówi się w kontekście celebryckich afer. Taka sielanka nie mogła trwać jednak wieczność.

Burza rozpętała się, gdy ukochana Roberta postanowiła wziąć na tapet problem "body shamingu". Zrobiła to jednak w dość nietypowy sposób, publikując w mediach społecznościowych nagranie, na którym w butach na obcasie i tak zwanym "fat-suit" tańczy w rytm hitu Beyonce, pytając dowcipnie fanów: "Za duża, za chuda - jak teraz się wam podobam?".

bEIMgcaf
Zobacz także: Ania Lewandowska o samopoczuciu po porodzie

Szybko jednak okazało się, że chcąc poruszyć temat "body shamingu" i pokazać "dystans" do samej siebie, Lewandowska znalazła się w ogniu krytyki. Zamysł może miała nawet dobry, ale efekt zawiódł po całości. Jako pierwsza głos zabrała publicznie Maja Staśko - aktywistka, krytyczka i publicystka, która w obszernym wpisie zarzuciła żonie Roberta brak empatii, a nawet pokusiła się o dosadne porównanie, twierdząc, że "żarty z grubych osób są tak samo śmieszne, jak żarty z gwałtów".

bEIMgcal

Choć na wpis Staśko odpowiedziała Lewandowska, przepraszając osoby, które mogły poczuć się urażone jej "żartem", wcale nie oznaczało to, że wojenka dobiegła końca. Wówczas do gry wkroczyły koleżanki Ani - niezawodne Olga Frycz i Maja Bohosiewicz, co oczywiście także spotkało się z kontrą Staśko.

By najwyraźniej nieco odetchnąć od "przytłaczającej" rzeczywistości, Lewandowscy spakowali walizy i wyruszyli na wakacje. Od kilku dni król strzelców i jego małżonka przebywają na słonecznej Sardynii, gdzie raczej nie mogą narzekać na nudę...

Niestety, rajski urlop nieco popsuła im chyba Ewa Zakrzewska, znana też jako Ewokracja. Modelka plus size swoją karierę zaczęła od programu Hell's Kitchen, by niedługo później wziąć na misję promowanie w mediach idei "body positive". Działania Zakrzewskiej zaowocowały nawet propozycją jurorowania w polsatowskim show Supermodelka Plus Size.

bEIMgcam

W środę Ewa postanowiła poruszyć głośny obecnie temat rozumowania "body shamingu" w jednym ze swoich filmów na YouTube. Na warsztat wzięła między innymi ostatni wybryk drwiącej z osób otyłych Dody, a także Ewę Chodakowską, która skrytykowała publicznie rodzinę, która na stacji benzynowej zakupiła hot dogi. Następna w kolejce była Lewandowska.

Umówmy się, teraz "ciałopozytywność" nagle jest na fali. Nagle pojawia się spora dyskusja, co jest bardzo dobre akurat. No i podejrzewam, że doradcy Ani Lewandowskiej też powiedzieli: "Ooo, body positive! To też musimy coś z tym zrobić". No i wsadzili ją w ten kostium. Mam nadzieję, że ktoś ją wsadził. Naprawdę nie wierzę, że ona sama wpadła na ten głupi pomysł - rozprawia w swoim ponad 17-minutowym filmie Zakrzewska.

Jak się okazało, nagranie nie spotkało się z zachwytem ze strony prawników Anny Lewandowskiej. W piątkowy poranek Zakrzewska otrzymała bowiem pismo, z którego dowiedziała się, że musi usunąć film, w przeciwnym razie - będzie musiała liczyć się z zapłatą odszkodowania.

Po tym wpisie Pudelek postanowił skontaktować się z dwiema stronami, by poznać powód wysłanego pisma przez prawników Lewandowskiej oraz uzyskać komentarz Zakrzewskiej. Po rozmowie okazało się, że - zdaniem dwóch stron - doszło do nieporozumienia. Jak wyznała nam Ewa, ona sama nie ma wątpliwości co do tego, że swoim nagraniem Lewandowska nie chciała zrobić nikomu przykrości. Przy tym nie uważa jednak, że postąpiła źle, dlatego otrzymanie pisma od prawników było dla niej ciosem. W rozmowie z nami przyznała, że chciałaby osobiście skontaktować się z drugą stroną, na co chęć wyrazili również przedstawiciele Anny Lewandowskiej. W rezultacie otrzymaliśmy informację, że pismo skierowane do Zakrzewskiej zostanie wycofane, a panie doszły do porozumienia. Co więcej, jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, planowany jest także wspólny projekt obu pań, który dotyczyć ma właśnie problemu "body shamingu".

bEIMgcan

Gdy rano otworzyłam maila i przeczytałam treść wysłaną przez prawników Anny, byłam w szoku. Nie ukrywam, że było mi przykro, ale wsparcie osób, które mnie obserwują, było ogromne. Po kontakcie ze stroną Anny i wysłuchaniu mojego stanowiska, udało nam się dojść do porozumienia. Obie mamy chęć z tej przykrej sytuacji zrobić coś dobrego. I na to liczę - oznajmiła nam Zakrzewska.

Wzruszająca historia?

Zobacz także: CELEBRYCI DRWIĄ Z OSÓB PLUS SIZE 😱❓
bEIMgcao
bEIMgcaG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(388)
Ewa
rok temu
Kobieta trafila wpunkt. Anka z Lewym maja sztab ludzi ktorzy mowia im co i jak maja robic aby zarobic.
ardO
rok temu
Miłego weekendu wszystkim !
!!!
rok temu
Współczuję tej kobiecie
bEIMgcaH
...
rok temu
Oj, Anka. Straszysz pozwami osoby z innym zdaniem, chociaz będąc osobą publiczną powinnas liczyc sie z tym, ze nie wszyscy będą sie z tobą zgadzać. Kreujesz sie na wyluzowaną a masz kompleksy. W sumie nie dziwie się, tyle lat ćwiczen a figura szału nie robi i bez photoshopu ani rusz.
Admirałka
rok temu
Mam już tak dosyć tej Lewandowskiej. Wymądrza się na wiele tematów, a na niczym się nie zna. Po co komu jej mądrości. A nasyłanie na kogoś prawników, bo ktoś powiedział swoje zdanie, jest mega słabe. Poniżej godności. Ance wolno się wypowiadać o czym chce, ale innym już nie. Klasy nie kupi się za żadne pieniądze i Lewandowska jest tego potwierdzeniem.
Najnowsze komentarze (388)
Minak
9 miesięcy temu
Lewandoewscy już w lodówkach siedzą. Pazerni ludzie.
z neta
rok temu
„wizerunek Lewandowskiej i jej social-media obsługuje firma PR-owa, ponoć jedna z najlepszych na rynku. i ......zagadka, zgadnijcie kto to ?: (wg p. E. Sarneckiej): 1.…..nie tylko kłamie, oszukuje i zwodzi, ale też traktuje drugiego człowieka jako środek do osiągnięcia celu, jako przedmiot, a nie podmiot. W egoistycznych celach (własnych lub grupowych) zataja przed nieświadomymi „ fanami” prawdziwe pobudki swoich czynów. Jest to działanie przynoszące korzyść jedynie osobie, która się jej dopuszcza. 2. nagina bądź przeinacza fakty lub danew celu zdobycia wpływu na czyjeś poglądy, zachowana i nastroje dla osiągnięcia własnych korzyści.- 3. nadrzędnym celem sprawcy …....jest realizacja własnych interesów lub interesów instytucji, którą reprezentuje i z którą się identyfikuje - skłonienie innych, aby zachowali się niezgodnie z własnym dobrem i intencją oraz uruchomienie mechanizmów, które zapoczątkują procesy pozwalające na kontrolowanie myśli, sterowanie emocjami czy działaniami „fanów” 4. celowo kształtując nastroje, poglądy i opinie „fanów” sprawca uzyskuje możliwość kierowania zachowaniem innych tak, aby osiągnąć własne (często nieetyczne) zamierzone cele i korzyści. Dąży również do ukrycia prawdziwych pobudek swych działań. 5. oznacza to, że ... ma celowy i planowy charakter, i wywiera nacisk na „ fanów” w taki sposób, by nie byli oni świadomi tych oddziaływań, ich siły i skutków. Zamiast nakłaniać, wzbudza się zainteresowanie odbiorcy. W miejsce etyki pojawia się estetyka. A „fan”wierzy, ufa, że nabywany produkt spełni pokładane w nim nadzieje (wybielacz wybawi plamy „do czysta”, rozpływający się w ustach wafelek da chwile „niebiańskiej rozkoszy”), a sam dzięki zakupowi danego towaru stanie się młody, piękny, zdrowy i prawdziwie szczęśliwy.
gta
rok temu
Czyli o AL można mówić dobrze, albo w ogóle? Bo inaczej naśle swoich prawników? Żenada.
polka
rok temu
masz kasę piszesz co chcesz a nie masz to cię pozwą ......żałosne
eme
rok temu
z jakiego artykulu chciala ja pozwac ciekawa jestem
kas
rok temu
nudzą się przy kwarantannie
Nnnnn
rok temu
Lewandowska powinna otrzymać pozew zbiorowy o obrażę i nękanie. W jedności siła.
jeju
rok temu
jakby l0cha..
bEIMgcaz
Hanka
rok temu
samozwańcza mądrala od wszystkiego pokazała co potrafi; Lewa - daj nam spokój, zajmij się rodziną
AAAAAA
rok temu
Najgorzej jak ktoś nie ma umiaru i samokrytyki w stosunku do siebie, a pieniądze przewracają w głowie.
elf
rok temu
A.L POWINNA DOSTAC BANA a madzy ludzie nie powinni wchodzic na jej profil wpisywac komentaze
Niekasujgo
rok temu
Żenada by ann...
b b
rok temu
skąd w was tyle zawiści ?
gość
rok temu
Porażką jest, że powstał pozew.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIMgcbs
bEIMgcbt
bEIMgcbu
bEIMgcbv
bEIMgcbw
bEIMgcbb