Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Krytykująca Annę Lewandowską aktywistka też dostała pismo od jej prawników: "Podana jest przeolbrzymia kwota KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY złotych"

760
Podziel się:

"To próba uciszenia, zastraszenia?" - zastanawia się na InstaStories Maja Staśko. Uda się jej porozumieć z dotkniętą krytyką trenerką?

Krytykująca Annę Lewandowską aktywistka też dostała pismo od jej prawników: "Podana jest przeolbrzymia kwota KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY złotych"
Maja Staśko dostała pismo od prawników Anny Lewandowskiej (ONS)

Wciąż nie milkną echa ostatniej afery z udziałem Anny Lewandowskiej. Pod koniec minionego tygodnia na trenerkę niespodziewanie spadła lawina krytyki. Wszystko za sprawą z pozoru niewinnego nagrania, którym Lewa chciała udowodnić, że ma do siebie dystans i zwrócić uwagę na temat "ciałopozytywności". Niestety, skutek był zupełnie inny, a nagranie, na którym ubrana w sztuczną pupę i brzuch 31-latka wygina się w rytm muzyki Beyonce, nie spotkało się z ciepłym odbiorem.

Wybryk Ani postanowiła skomentować między innymi Maja Staśko. Aktywistka zarzuciła jej brak empatii oraz stwierdziła, że "żarty z grubych osób są tak samo śmieszne, jak żarty z gwałtów".

Choć pod krytycznym wpisem publicystki trenerka postanowiła przeprosić, a nawet usunęła nieszczęsny filmik, najwyraźniej nie do końca przekonana jest co do tego, że był niestosowny.

W piątek prawnicy żony Roberta skontaktowali się z niejaką Ewą Zakrzewską, która w jednym ze swoich filmów w serwisie YouTube także odniosła się do nagrania Ani, żądając jego usunięcia. Inaczej Ewokracja musiałaby liczyć się z zapłatą odszkodowania. Ostatecznie, poniekąd za sprawą Pudelka, paniom udało się dojść do porozumienia, a nawet nawiązać współpracę.

Zobacz także: Burza po zdjęciu Anny Lewandowskiej. Maja Staśko i Edyta Litwiniuk zabierają głos

Po tym jak Zakrzewska poinformowała o pomyślnym zakończeniu sprawy, głos postanowiła zabrać Staśko, która jak się okazuje, również miała "przyjemność" otrzymać pismo od prawników trenerki.

Nie mówiłam o tym wcześniej, bo po prostu się bałam. Bałam się, że przegram w starciu z gigantem. Z celebrytką - zaczyna publicystka i oznajmia: Dostałam groźbę pozwu od prawnika Anny Lewandowskiej.

Maja nie ukrywa, że według niej działanie wysportowanej mamy Klary i Laury jest bezpodstawne.

Przyznam szczerze, że trochę mnie to zaskakuje, bo w poście nie było nic obraźliwego względem pani Anny Lewandowskiej. Napisałam same fakty: że jest to szczupła, bogata osoba, która przez to może nie znać pewnych problemów. I tyle - mówi łamiącym się głosem Staśko i kontynuuje:

A to, że w zamian dostałam groźbę pozwu, to próba uciszenia, zastraszenia? Taki straszak? Nie wiem - zastanawia się na InstaStories aktywistka. Ale trochę się to udało, skoro nie mówiłam o tym wcześniej i skoro zaczęłam zastanawiać się, czy powinnam pisać o fatfobii, czy w ogóle lepiej dać temu spokój. Ale ja nie chcę dawać temu spokoju, chcę, żeby grube osoby czuły, że mają wsparcie.

Kobieta zdradza, że w razie przegranego procesu musiałaby zapłacić Lewandowskiej niemałą sumę:

W wezwaniu jest podana przeolbrzymia kwota kilkudziesięciu tysięcy złotych, które miałabym zapłacić, jeśli przegrałabym sprawę z Anną Lewandowską. Dla mnie to są pieniądze, których nie mam, po prostu - ubolewa, wskazując na to, o czym mówiła już wcześniej:

I tu wychodzi ta nierówność, o której cały czas mówię. Dla celebrytek kilkadziesiąt tysięcy złotych to nie jest jakaś kosmiczna kwota. Dla mnie jak najbardziej. Celebrytka ma opłacanego prawnika, który wysyła tego typu pisma. Ja mam, owszem, wsparcie prawne, ale to prawnik pro bono, który wspiera moje działania na rzecz kobiet po przemocy.

Na koniec Maja wspomina, że przed wypowiadaniem się na temat żony piłkarza przestrzegała ją jej rodzicielka:

Mama mi odradzała, żebym cokolwiek mówiła: "Usuń natychmiast ten post i już nic nie mów o tych grubych osobach, bo nie stać cię na to" - wspomina.

Myślicie, że do sporu ze Staśko Lewa podejdzie równie pokojowo, jak miało to miejsce w przypadku Zakrzewskiej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(760)
Gogo
3 lata temu
Jak coś nie po jej myśli to zaraz straszy pozwami. Litości!!!
Prawda
3 lata temu
Za co niby chciała ją pozwać? Za słuszną i wyważoną krytykę? Wycofała się tylko dlatego, że sprawa stała się publiczna! Lewa na 100% przegrałaby w sądzie. Ona chce zastraszać ludzi. To jest dopiero skandal!!!
Babyface
3 lata temu
Prawdziwa twarz lewej, skrytykuj to zapłacisz. No i co taka spoko jest..? Co za człowiek.
gość
3 lata temu
Ale za co ten pozew? Widziałam posty Mai i tam nie ma nic co podchodzi pod kodeks. Wizerunkowo to kolejny strzał w koleno AL
Ghshe
3 lata temu
Wszystkie gwiazdki są nietykalne. Nie można ich krytykować, tylko trzeba wielbić i lechtac ich ego
Najnowsze komentarze (760)
gość
3 lata temu
iluminatów się nie obraża....potrafią nawet ugryźć
ancia
3 lata temu
wszystkich was pozwe i zabronie wam pisac bo tylko jaj mam prawo do opinii
Torak
3 lata temu
"W moim poście nie bylo nic obraźliwego względem pani Anny..." To już szczyt wszystkiego! Zasugerowała' że Lewa zrobiła film po to,aby wyśmiać grubych. Czyli przypisała jej złe intencje, to że chciala obśmiać/upokorzyć/zdezawuować/ wyszydzić/ osoby z nadwagą. A to już jest pomówienie i jest karalne, bo narusza dobra osobiste Lewej. I ta "aktywistka"(nikt nie wie czego) uwaza, ze nic zlego nie napisała? No to nie powinna brać się za komentowanie czegokolwiek.
Bamira
3 lata temu
Przestańcie się nią interesować, nie jest tego warta bo to tylko nazwisko męża działa. Pieniądze które mają są w stanie zrobić wiele. A teraz pokazała swoją prawdziwą twarz ta cała celebrytka
Marycha
3 lata temu
Nareszcie , nareszcie publiczność zaczyna dostrzegać mizerię, głupotę, butę, prostactwo, chamstwo i to piętnuje. Straszne są system, środowisko, w których promuje się i wynagradza gladiatorów z licencjatem zamiast zwycięzców olimpiad matematycznych czy lekarzy ratujących życie. Brzydzi mnie zachowanie takich paniuś fikołkowych, lecz jeszcze bardziej fakt, że są tacy którzy sa takimi postaciami zachwycone
Ja
3 lata temu
Otworzcie oczy- AL tak urosła w piórka ze jest nietykalna. I jak tu się nią zachwycać? Czyżby ideał sięgnął bruku? Może w końcu spadną klapki z oczu i zobaczycie jaka jest naprawdę... a zwłaszcza zafascynowani nią inni mężowie...
Kda
3 lata temu
Z tego co wiem to chyba nie pierwszy raz jak straszy komentujących sądem. Teraz już wiadomo skąd u niej taki majątek.. skarbówkę na nią nasłać
Kik
3 lata temu
Oby Lewa straciła kontrakty i żeby nikt nie chciał z nią pracowac. To ona powinna wpłacić te pieniądze na jakiś cel
Rooooo
3 lata temu
O nie wieśniaczki nie wolno krytykować. Ona ma teraz pieniądze i chce pokazać wladze
I juz
3 lata temu
żony piłkarzy znają aię na wszystkim i koniecznie muszą się z tą wiedzą dzielić z pospolitymi Polakami. Ilu z nas wie na przykład jak wygląda żona pana Zbigniewa Bońka, jak ma na imię? Garstska.Czy przez to, my jako naród jesteśmy mniej nieszczęśliwi, że Pani Wiesława Boniek nas nie bombardowała swoim życiem i swoimi radami, że nie pokazywała nam swojego brzucha poporodowego? Czy przez to Pani Wiesława była bardziej nieszczęśliwa?Wątpie.Nie rozumię ludzi poszukujących szczęścia i porady u znanej celebrytki czy celebryty.Ktoś ma problemy z nadwagą i chce się jej pozbyć niech idzie przede wszystkim do lekarza albo dietetetyka jeżeli sam nie potrafi.Reszta to ściema.
mjr
3 lata temu
...nie ważne co piszą , ważne że o mnie! Żenada!
Jaś
3 lata temu
Majka nie bój się! T nie prawnicy lewej decydują o tym, jaki byłby ewentualny wyrok sądu!
jasiek
3 lata temu
Niech dziewczyna zgłosi sprawę zastraszania na policję, policja ma obowiązek zająć się taką sprawą
Jim
3 lata temu
A ja się pytam kim jest Maja Staśko? Co robi, co osiągnęła? Czy to kolejna internetowa panna NIKT?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie