Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Mała" Ania z "Warsaw Shore" jednak NIE ROZPUŚCI UST: "Wolę się czuć dobrze"

112
Podziel się

Celebrytka jest chyba przekonana, że z wielkimi wargami wygląda lepiej. Faktycznie?

"Mała" Ania z "Warsaw Shore" jednak NIE ROZPUŚCI UST: "Wolę się czuć dobrze"
"Mała" Ania z "Warsaw Shore" (Instagram)
bCYVLAHp

Anna Aleksandrzak znana lepiej jako "Mała Ania" zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore promującym regularne upijanie się, bójki i stosunki płciowe z przypadkowymi osobami. Na przestrzeni siedmiu lat dziewczyna przeszła wielką wizualną metamorfozę. Obecnie w ogóle nie przypomina już siebie z pierwszej edycji.

Aktualnie Ania jest "influencerką" promującą na Instagramie rozmaite produkty od sponsorów. Reklamuje między innymi ubrania, kosmetyki, dmuchane materace, sztuczne rzęsy oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Z pewnością na tym zna się jak mało kto.

Cechą charakterystyczną "nowej twarzy" Ani są gigantyczne, napompowane usta.

bCYVLAHr

Ania "Mała": "Ludzie łapią ze mną kontakt bo myślą, że będą mieli z tego korzyści"

Ania regularnie ostrzykuje sobie wargi kwasem hialuronowym, aby przypadkiem nie zmalały. Ostatnio jednak, ku zaskoczeniu wszystkich, zapowiedziała, że planuje przerwę od zastrzyków. Ta nagła zmiana miała być spowodowana radością z nowych zębów.

Teraz kiedy mam tak piękne zęby, nie ma potrzeby zasłaniać ich tak dużymi ustami - mówiła.

bCYVLAHx

Niestety Mała dość szybko zmieniła zdanie.

Po rozpuszczeniu ust dwa tygodnie będę chodziła z małymi ustami. Na ten moment nie mogę sobie na to pozwolić. Mam trochę zajęć i wyjazdów. Wolę się czuć dobrze - tłumaczy w jednej z najnowszych relacji na InstaStories.

Przy okazji Ania pochwaliła się, że "poprawiła" sobie już nie tylko usta i zęby, ale też policzki, żuchwę, brodę i uszy.

Jesteś piękna - skomentował jeden z fanów.

bCYVLAHy

Dziękuję, trochę czasu mi to zajęło - stwierdziła Ania.

Wielkie wargi dodają jej urody?

bCYVLAHz
bCYVLAHA

.

bCYVLAHS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(112)
Twój nick
3 miesiące temu
jak może twierdzić, że czuje się dobrze sama ze sobą skoro ciągle poprawia więcej, bardziej. Uważam, że to już nałóg i tacy ludzie powinni iść na terapię, bo nie czują się dobrze sami ze sobą, a szkoda - wszyscy jesteśmy piękni :)
Ania
3 miesiące temu
No cóż niestety to przykre ale wyglada lepiej nawet z tymi warami
Gola
3 miesiące temu
dlaczego nad napompowaną górną wargą u wszystkich utrzymuje się taki cień który sprawia wrażenie wąsów nastolatka ?
bCYVLAHT
Iga
3 miesiące temu
Wygląda jak Monika Pietrasińska , ona nie ma poprawionej urody , jest cała przerobiona, nie jest juz sobą, jest produktem i to masowym. Nie sądzę żeby ktokolwiek ją rozpoznał po wyglądzie. Jest jak świadek koronny - zmieniona twarz w 100%, bardzo musiała nienawidzieć swojego naturalnego wizerunku skoro zmieniła absolutnie wszystko. Mimo wydanych tak dużych pieniędzy i cierpień nie nazwałabym ją piękną. Piękna kobieta musi mieć coś co ją wyróżnia z tłumu, coś charakterystycznego dla niej , nie może być maską według konkretnego wzorca, powielaną masowo. To trochę przerażające...
Olo
3 miesiące temu
A ja myślałam ze to Roxy Gaska.... jakie one wszystkie są do siebie podobne
Najnowsze komentarze (112)
Kangur
3 miesiące temu
Anka daj nam spokoj
Uuuuuu
3 miesiące temu
Nigdy nie skonczy poprawiania bo ma zbyt duze kompleksy. Wspolczuje wszystkim klonom kompleksów, braku akceptacji samej/ samego siebie.
fsj
3 miesiące temu
delikatny lifting w pierwszym sezonie i bylaby super laska, a tak brak umiaru spowodowal stworzenie plastikowego straszydla!
Err
3 miesiące temu
Na przed ostatnim zdjęciu wygląda jak Karolina gilon xD
Frania
3 miesiące temu
Specjalnie pokazali ja w naturalnym wydaniu tak niekorzystnie aby podkreślić że po zabiegach wygląda lepiej ale te wary?! okropne. Czy są jeszcze naturalne kobiety A nie twory? Produkty gabinetów medycyny nieestetycznej
Aga
3 miesiące temu
Naturalnie wyglądała ładniej teraz wygląda jak glonojad tak samo wygląda w tej chwili też Ewelina
Nickt
3 miesiące temu
Program powinien nazywać się Warsaw Whore.
Michap
3 miesiące temu
Plastico fantastico🤣
bCYVLAHL
Aneta
3 miesiące temu
Nie chce się kłócić,bo nie oglądałam tego "serialu",ale...gdy ta osoba się uśmiecha jest w miarę estetycznie..w poważnej minie nie koniecznie ,dlatego jednak uważam że lepiej ten kwas hialuronowy wypośrodkować,a nie popadać że skrajności w skrajność,kto myśli ten wie o co mi chodzi
antonia
3 miesiące temu
matko... ona już nic swojego nie ma, wszystko sztuczne, poprawione, ponaciągane... gdzie jej naturalne rysy twarzy? jak można wszystko w sobie poprawiać?! przecież to choroba! wygląda odstraszająco... jak monstrum
Aaa
3 miesiące temu
Jak to mówią. Nie ma brzydkich kobiet, są tylko biedne.
123
3 miesiące temu
Piękna kobieta,sliczne ma oczy... ,ale podobna bardzo do innych dziewczyn z instagrama! Teraz taki kanon urody, niektóre dziewczyny biorą za wzór... Wszystkiego dobrego!
Wharever
3 miesiące temu
Ale kogo to? Niby co to za różnica dla kogokolwiek co ona ma zamiar ze sobą zrobić czy nie zrobić?
666
3 miesiące temu
CHYBA "WARSAW WHORE" XDDD
...
Następna strona
bCYVLAIn