Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiada o nowej rzeczywistości po stracie męża: "Mamy poczucie, że PAWEŁ TU Z NAMI JEST"

45
Podziel się

Aktorka podczas rozmowy w telewizji śniadaniowej wyznała również, że ma ogromne wsparcie w najstarszym synu: "Antek staje na wysokości zadania".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiada o nowej rzeczywistości po stracie męża: "Mamy poczucie, że PAWEŁ TU Z NAMI JEST"
(Instagram)
bDoceGAB

Kilka miesięcy temu Królikowscy musieli się zmierzyć z rodzinną tragedią. Pod koniec lutego odszedł Paweł Królikowski. Aktor od dłuższego czasu borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ostatnie tygodnie spędzając w szpitalu, gdzie walczył z chorobą neurologiczną. 5 marca 58-latek spoczął na warszawskich Powązkach, gdzie pożegnało go wielu znanych znajomych.

Zarówno żona, jak i dzieci Pawła starają się żyć dalej, spędzając razem każdą wolną chwilę. Instagramowy profil Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej opływa w zdjęcia z pociechami. Wspólny czas z najbliższymi relacjonuje w sieci także Antek Królikowski. W piątek pochwalił się fotografią z rodzinnego spaceru. 31-latek wybrał się do lasu w towarzystwie partnerki i mamy.

bDoceGAD
Zobacz także: Wzruszona Julia Wieniawa wspomina Pawła Królikowskiego: "Nie zasługiwał na taki wyrok"

W sobotę Antek i Małgosia byli gośćmi Dzień Dobry TVN, gdzie w pierwszej kolejności odnieśli się do życia bez ukochanego męża i ojca:

bDoceGAJ

Jest różnie, bo wiadomo, jakie mamy czasy. W tym naszym domu jest oczywiście jakaś pustka, która niedawno powstała, ale jest też pełna chata, bo są dzieciaki i zwierzęta - mówił w rozmowie online Antonii.

Mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest. W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego - dodała od siebie Małgorzata i pochwaliła syna:

Antek bardzo mi pomaga i staje na wysokości zadania. Jestem z niego dumna.

Następnie Marcin Prokop był ciekawy, czy Antek po odejściu Pawła "wszedł w jego buty":

bDoceGAK

Jak zakładam te buty, to myślę sobie, że muszę iść w tych jego butach przez życie. Zresztą mieliśmy taki sam rozmiar - przyznał aktor i odniósł się do zdjęcia z Fiatem 126, które ostatnio pojawiło się na jego instagramowym profilu:

Był problem, bo tata był ogromnym fanem motoryzacji i parę miesięcy przed tym, jak odszedł, kupił nam trzy maluchy. Mamy te samochody i cały czas się zastanawiamy, co z nimi robić - wyjaśnił.

W śniadaniówce Ostrowska- Królikowska poruszyła też temat wnuka Józefa:

Cudowne, to jest nowe życie, daje bardzo dużo radości i poczucia ciągłości. Ja patrzę na tę magnolię, która za mną rośnie. Musimy być pokorni i nie buntować się. W spokoju. My mamy bardzo dobre relacje, współgramy, jest nam ze sobą miło. W relacjach jest cała tajemnica - podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina.

bDoceGAL

Królikowscy zaangażowali się w projekt instanocek, do którego zapraszani są różni artyści, o czym także wspomnieli podczas połączenia ze studiem Dzień Dobry TVN:

Codziennie są czytane nowe bajki i to się sprawdza. To jest super inicjatywa. Staram się odnajdywać w tych nowych czasach, nowej rzeczywistości. Dużo dobrych rzeczy robimy, zbierane są pieniądze na leki do chorej Hani - mówiła aktorka.

Doceniacie ich zaangażowanie?

bDoceGAM
bDoceGBe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(45)
exfanka
7 miesięcy temu
Jedna z normalniejszych rodzin w showbizie. Dobrze, że się wspierają.
Serduszko
7 miesięcy temu
niech moc bedzie z Pania I rodzina , bardzo wspolczuje straty
Gość
7 miesięcy temu
Fajna, kochająca się rodzinka. Spotkałam swego czasu Gosię z Pawłem w jednej z częstochowskich knajpek. Z ich oczu tryskało szczęście.
bDoceGBf
Fox
7 miesięcy temu
Fajna rodzina
Anna
7 miesięcy temu
Super rodzina
Najnowsze komentarze (45)
Ania
7 miesięcy temu
Super rodzina tylko brac przyklad ❤❤
Luj
7 miesięcy temu
Nareszcie doczekała się Ostrowska , że mówia o niej i piszą szkoda tylko, że nie za sprawą dokonań zawodowych a jedynie ze wzgledu na śmierć męża.
Nina
7 miesięcy temu
Super, że mają siebie i że się tak wspierają. Jak widać można żyćbez ustawek, botoksów i promowania się na siłę.
Kiwi
7 miesięcy temu
Rodzina Adamsów
ala
7 miesięcy temu
fajna rodzinka
Gość
7 miesięcy temu
Gdyby Pani Małgorzata nadal grała Grazynke to nie byli by jej w ddtvn 😉 Super, że się wspierają.
Ewa
7 miesięcy temu
Cała rodzina sympatyczna,szkoda pana Pawła.To nie wiek na umieranie.
gosc
7 miesięcy temu
pani Małgorzato ja uwazam ze zalobe przezywa sie w sercu, z rodzina w domu, na spokojnie bez afiszowania. jak widze to towarzystwo to wstydze sie za Was....nie spoczywa w spokoju pani mąż pozwolcie mu na to....załoby sie nie obnosi....w mediach...zenada
bDoceGAX
fred
7 miesięcy temu
Ale bez obrazy ten koleś gruby był - zapasł się i nie wiem czy nie przez tusze jest teraz w lepszym miejscu. Aktor tez słaby jakiś serial z trzeciego garnituru a tu robią wielkie łał.
Zosia
7 miesięcy temu
Nigdy Pani Małgosiu nie będzie sama.Wygrała Pani życie bez względu na rozpacz.Paweł też jest z Wami.A Antoś to cud talentu i serca.♥️🌺♥️
Matka
7 miesięcy temu
Przestańcie już opowiadać o Królikowskich bo to robi się żałosne. Bazują na śmierci.
Fox
7 miesięcy temu
Fajna rodzina
Serduszko
7 miesięcy temu
niech moc bedzie z Pania I rodzina , bardzo wspolczuje straty
Pola
7 miesięcy temu
To trzeba mieć tupet sprzedać TVN operację najbliższego człowieka za marne srebrniki aby tylko kasa grała. A po drugie co ona taka uśmiechnięta nawet jak Paweł żył to tylu wywiadów nie udzielała jak teraz. Grubo podejrzane to jej zachowanie. Pewnie kogoś już ma od dawna dlatego taka zadowolona.
bDoceGBz