Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Małgorzata Rozenek ujawnia szczegóły budowy NOWEGO DOMU: "Nie będzie wielką posiadłością"

309
Podziel się

W najnowszym wywiadzie Małgorzata Rozenek opowiedziała nieco o tym, jak postępują prace na budowie wymarzonego gniazdka państwa Majdanów. Jesteście ciekawi?

Małgorzata Rozenek ujawnia szczegóły budowy NOWEGO DOMU: "Nie będzie wielką posiadłością"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują budowę domu (Pudelek Exclusive)
bDSApQnF

Małgorzata Rozenek nie może raczej narzekać na nadmiar wolnego czasu. Celebrytka nieustannie angażuje się w kolejne projekty - jedynie w ciągu ostatnich kilku miesięcy zadebiutowała jako aktorka i wystartowała z własną marką odzieżową. W międzyczasie niestrudzenie walczyła także o wymarzoną sylwetkę na łamach Rozenek cudnie chudnie.

Prywatnie Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana i matką trzech synów: Stasia, Tadzia i Henia. Na co dzień cała rodzina rezyduje w stolicy. Od jakiegoś czasu Małgosia i Radek szykują się na poważne życiowe zmiany. Na początku stycznia małżonkowie w towarzystwie pociech oglądali wartą ok. 1,5 mln złotych działkę pod Warszawą. Para planuje bowiem budowę wymarzonego domu.

bDSApQnH

O kulisach pracy nad nowym gniazdkiem Rozenek opowiedziała magazynowi Party. W wywiadzie Perfekcyjna zdradziła, że obecnie wraz z Radziem zajmują się gromadzeniem niezbędnych dokumentów i pozwoleń. Choć pandemia skutecznie opóźnia cały proces, Małgorzata ma nadzieję rozpocząć budowę w przyszłym roku. Rozenek zamierza ponoć osobiście zadbać o wygląd domowych wnętrz - korzystając przy tym z pomocy fachowców.

Nie będzie wielką posiadłością, bo jesteśmy mobilną rodziną, która bardzo dużo podróżuje. Projekt domu według naszych wytycznych już powstaje. Czeka nas dużo pracy i podejmowanie wielu decyzji - oceniła Perfekcyjna.

bDSApQnN

W rozmowie z magazynem Małgorzata opowiedziała też nieco o życiu po narodzinach najmłodszego potomka. Celebrytka przyznała, że ojcostwo wyzwoliło w Radosławie "jeszcze większe pokłady miłości i ciepła" - przy okazji zapewniając, iż ich życie jest obecnie prawdziwą sielanką.

Odkąd zostaliśmy rodzicami, zakochałam się w moim mężu na nowo. Radosław jest wybitnie opiekuńczym facetem – i w stosunku do mnie, i do chłopców. Bycie matką trojga dzieci nie zawsze jest łatwe. Zwłaszcza gdy dwoje z nich jest nastolatkami z własnym zdaniem. Kiedy jesteśmy w pięcioro, jestem najszczęśliwsza, bo wtedy czuję, że wszystko, co najważniejsze, już mam. Reszta jest tylko przyjemnym dodatkiem - stwierdziła.

Gosia nie mogła także przemilczeć aktorskiego debiutu w filmie Patryka Vegi, Miłość, seks & pandemia.

Moja rola, jeśli chodzi o sceny i język, wcale nie jest tak kontrowersyjna, jak może się wydawać. Nora to fotografka, która straciła wiarę w miłość. Ma za sobą ciężką chorobę nowotworową, wielokrotnie zawiodła się na facetach. Wygląda niekonwencjonalnie, ale nie jest seksowna, chociaż Patryk ma na ten temat inne zdanie - zdradziła.

bDSApQnO

Myślicie, że Rozenek już nie może doczekać się seansu swojego filmu w nowym domu?

bDSApQnP
bDSApQnQ
bDSApQoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(309)
Gosc
2 tyg. temu
Nie rozumiem fenomenu Majdanow ...kim Oni są ? On się wylansował na Dodzie, ona na Rozenku...nic po za tym !!!
Kris
2 tyg. temu
Sztuczne rzęsy, sztuczne piersi, sztuczne zęby, sztuczne włosy, sztuczne zapłodnienie, sztuczny poród, Radziu, sztuczne włosy, sztuczne zęby, biedna sztuczna rodzina. Małgonia do niani. Nianiu przynieście do zdjęcia to ostatnie dziecko, jak mu tam.
123
2 tyg. temu
Rany. Oni nigdy nie są sobą, swobodni. Wszystko jest zaplanowane, ustawione, wyreżyserowane. Biedi ludzi żyjący w jakiejś bańce. Ja im współczuję, że w taki sposób muszą się błaznować, żeby zarobić forsę. Pieniądze z niektórych ludzi robią pajaców.
bDSApQoj
RÓŻNICA
2 tyg. temu
Głupie programy dla ludzi ubogich intelektualnie ma w swojej ofercie wiele telewizji na świecie. Największym problemem tego typu produkcji w TVN jest prowadząca telewizyjne gnioty Małgorzata Majdanek (wcześniej Rozenek, z domu Kostrzewska). To starszawa pani, koszmarnie przerobiona dziesiątkami operacji plastycznych i zabiegów kosmetycznych, kobieta prostacka, wulgarna, agresywna i zarazem minoderyjna, udająca nastolatkę, mówiąca okropną polszczyzną - z nieustannymi przerwami na „eeeee” albo „mmmmm” - mająca okropny, chrapliwy głos, maniakalnie trzęsąca głową podczas swoich wystąpień, machająca łapami jak przy delirium. W oryginalnych zachodnich formatach/produkcjach telewizyjnych (RFN, Holandia, USA, UK itd.) prowadzącymi są najbardziej lubiani w kraju i zarazem inteligentni aktorzy, celebryci, piosenkarze/ aktorki, celebrytki, piosenkarki. TVN od wielu lat usilnie wpycha nam do licencyjnych kopii tychże programów NAJBARDZIEJ NIELUBIANĄ w Polsce, najbardziej pogardzaną, mało zdolną i mało bystrą celebrytkę, jaką jest Małgorzata Majdanek. W licznej ekipie gwiazdeczek TVN jest kilka, nawet kilkanaście lubianych przez Polki/ Polaków osób, które mogłyby z sukcesem zastąpić Majdankową. Dlaczego TVN kontynuuje samobójcze lansowanie owej kobiety – wiedzą tylko szefowie tej stacji telewizyjnej…
lalka43
2 tyg. temu
radzio zawodowki nie skonczyl ale arystokrate gra - zalosne
Najnowsze komentarze (309)
@Jawa
2 tyg. temu
Nie zasłaniaj się wyliniały *homiku gminny troską o jakąś kontraktową Renatę, przyznaj się, że zazdrość o Kamila, którego sprzątnęła ci sprzed nosa Lady w białych rękawiczkach rozmiękczyła ci nie tylko płaty, ale i chusteczki wielorazowego podtarcia.
Marek 75
2 tyg. temu
Jestem pod ogromnym wrażeniem Szanowna Pani Małgorzato Małgorzata Gosia Gonia dla Pani Ślicznej Urody Śliczna
duncan
2 tyg. temu
Gosia jest taka piękna, że zasługuje na dużo lepszy dom niż ten na zdjęciach, nie wierzę, że będzie mieszkać w tej nędznej chatce, to napewno zmyłka przed oszalałą z zazdrości babciOM DodziOM, Gosia musi chronić swoje dzieci. Na szczęście Majdan jako bodyguard jeszcze uciąga, ale stary już jest, wygląda jak Gosi ojciec, no, może rok młodziej.
Milkowe love
2 tyg. temu
Małgosia niezbyt często pokazuje zdjęcia z dzieciństwa ze starszym o 5 lat bratem (jak to zrobiła w programie TVN-u, na których wyrażnie widać, że mała Gosia jest młodsza od Michała), ale być może bawi ją podsycanie wątpliwości co do swojego wieku (42 lat), bo skoro jej ojciec urodził się w 1949r. , matka Zofia rok później, a Małgosia ma starszego o 5 lat brata Michała - Mishę (na zdjęciach z dzieciństwa wyraźnie widać sporą różnicę wieku między nimi), a Stanisław Kostrzewski poznał swą przyszłą żonę Zofię w 1965r. w liceum do którego uczęszczał, to gdyby Małgosia urodziła się w 1969r, jej starszy brat musiałby urodzić się w 1964 r., a nie w 1973, co jest bzdurą. Małgosia więc nie kłamie w kwestii swojego wieku... i na temat tego, że uwielbia kąpać się w ptasim mleku. A Radek dużego ma ptaka.
Radnymarkotek
2 tyg. temu
'Markotny' Radek? buhahha Babcia Dodzia od 15 lat z zazdrości dostaje rozwolnienia, tzn. od kiedy odkryła z kim Radek ją zdradza (wiemy, wiemy) i zanosi modły do pudla, pisząc modlitewne komentarze, żeby Radek zostawił swoją ukochaną Małgonię... i wreszcie się doczekała! Pudel napisał 'markotny Radek', miało być radosny 'nocny Marek' upojony nocnym seksem z żoną, ale modlitewna żebranina przyniosła Dodzi ukojenie - markotny Radek, markotny Radek - Dodzia powtarza jak zdrowaśki. Markotny Radek, markotny Radek, to nie może być przypadek - łudzi się Dodzia przykładając sobie ziemniaka do łona. To prawie jak kiwi, to prawie jak zbliżenie z Radkiem. Babcia Dodzia z podniecenia puściła wiatry w pieluchę, zawinęła w żagle nositorbety i zamroczona czeka na powrót Radka, żeby zaszedł ją od tyłu i wypuścił ze słoika stado much, bo muchy bzzzykają w stadzie, niekoniecznie w sadzie, w klopie też. Są chętne, są wstrętne.
Lady Perfect
2 tyg. temu
Perfekcyjna Małgorzata Rozenek twierdzi, że między 10-tym a 19-tym rokiem życia uczęszczała do szkoły baletowej, co miało wpływ na jej późniejsze trudności z zajsciem w ciążę (codzienne co najmniej sześciogodzinne wyczerpujące treningi w wieku dojrzewania). Googluję absolwentów ogólnokształcącej szkoły baletowej w Warszawie, wszystkie roczniki - nie ma wśród nich Małgorzaty Kostrzewskiej, w ogólnokształcących szkołach baletowych w Gdańsku, Bytomiu, Poznaniu - tez jej nie ma. Została już tylko szkoła baletowa w Łodzi. Tak samo sprawdzam wszystkie roczniki i wśród absolwentów tej szkoły jest tylko jedna Małgorzata Kostrzewska, dokładnie z rocznika 1996/1997. Wykonuję ''skomplikowane'' działanie matematyczne: od liczby 1997 odejmuję liczbę 19 (po tyle lat mają absolwenci) i otrzymuję zamiast miliona zł (wy też go nie dostaniecie :D) liczbę 1978. Jest to rok urodzenia Małgorzaty Kostrzewskiej. Tej Małgorzaty Kostrzewskiej! No, co tam, emerytki - wierne komentatorki życia 42 - letniej obecnie Małgorzaty R. M., macie wzmożoną perystaltykę ze zgrozy?
Gość
2 tyg. temu
Świetne zdjęcia! I tak wolę patrzeć na piękną Małgonię i jej rodzinę, niż na brzydotę hejtujacych ją tutaj bab... Co wam innego zostało poza wylewaniem gorzkich żali... Portfel pusty, za to brzuchy pełne i otyłe... Pozdrawiam środkowym paluszkiem wszystkie komentatorki tryskające zazdrością i nienawiścią - czyli sypiące się babcie i pokraki 🤮
beka z Dody
2 tyg. temu
Ustępieniowa opłakuje zniewagi o sobie i o swojej rodzinie, załamuje ją to, im bardziej jest wyśmiewana i opluwana, tym jest bardziej załamana - beznadziejny przypadek, ale beka z niej!
bDSApQob
K. Walerka
2 tyg. temu
Te bidulki, które pocieszają się, że Majdanowa wygląda tak jak na zdjęciach paparazzi... paparazzi specjalnie przerabiają celebrytom zdjęcia pobrzydzającymi filtrami i wybierają najgorsze ujęcia - pamiętne zdjęcia Anny Popek czy Marylki brr... żeby potem celebryci sami ich zamawiali i im płacili za podrasowane zdjęcia. Gośka tego nie robi. Takie to proste. Teraz reklamuje aplikację postarzającą i ma z was bekę, bo zarobiła na tej reklamie tyle, że jesteście dla niej zerami do tej kwoty z waszymi komentarzami.
Midas
2 tyg. temu
Ja trzymam kciuki , żeby wybitnie uzdolniona aktorsko Małgosia otrzymała Oskara, bo wreszcie ktoś z Polski zaistnieje w świecie. A jak nie ona to kto? nikogo nie ma na widoku, tylko ona piękna i doskonała pod każdym względem
Marianna
2 tyg. temu
ta kobieta zawsze sobie poradzi, moja inspiracja, pięknie wygląda w tym ustawionym bałaganie
marka
2 tyg. temu
Jak Rozenek zaklada markowe buty/ciuchy, jezdzi autem za gruby hajs, którego przecież nie ukradła jest raban na pół Polski!! Na tym zarabia ogromny hajs, a Majdan jest tu nieistotny i o tym wie, dlatego ciągle taki markotny.
Osi
2 tyg. temu
No i spoko, płacą jej górę hajsu za zwyklą fotkę, myślę że większość z nas by skorzystała. Dziwne czasy, ale nie każdy musi się tak tanio sprzedawać jak polskie małżeństwa 500 plus, Majdanowie są bardziej wymagający.
rodacy
2 tyg. temu
A tymczasem Radek jest ostatnio markotny bo jest ,,bez grosza'', ma prawie 50 lat, nikt go nie przygarnie jak Malgoniu się nim znudzisz, co chyba już nastąpiło, bo chodzą słuchy o tym Kamilu. To jest dramat, obawiam się, że Radzio tego nie wytrzyma, dlatego Malgoniu, prosimy Cię, nie zostawiaj Radzia, on cię kocha, a ten Kamil który tak o ciebie zabiega to dostał dużo pieniędzy za swoją działalność na rzecz kultury, ale po co ci jego kasa jak masz swoją.. A Radzio ma tylko ciebie. Nie wygaszaj uczuć do niego.
...
Następna strona
bDSApQoD