Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Miłość, seks & pandemia". Jest ZWIASTUN nowego filmu Patryka Vegi! (WIDEO)

524
Podziel się

Patryk Vega zamieścił w sieci wideo ukazujące przedsmak odważnych scen z udziałem między innymi Małgorzaty Rozenek, Zofii Zborowskiej czy Anny Muchy. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Będzie hit?

"Miłość, seks & pandemia". Jest ZWIASTUN nowego filmu Patryka Vegi! (WIDEO)
"Miłość, seks & pandemia". Jest ZWIASTUN nowego filmu Patryka Vegi! (YouTube)
bDBjnJNN

Patryk Vega, a właściwie Patryk Krzemieniecki, nie bez powodu nazywany jest najbardziej płodnym polskim reżyserem. 43-latek ewidentnie kieruje się zasadą, że w życiu nie liczy się jakość, a ilość, czego dowodem są pojawiające się co kilka miesięcy w kinach jego kolejne "dzieła".

Vega skrupulatnie wywiązuje się ze swojej zeszłorocznej obietnicy, zgodnie z którą do 2025 roku zamierza wyprodukować 16 filmów. Z intensywną pracą na planie nie zamierzał więc przystopowywać nawet z powodu pandemii, tradycyjnie kręcąc na ulicach Warszawy. Po raz kolejny Patryk zaangażował do swojej produkcji rzeszę znanych twarzy. Szansę wystąpienia w filmie reżysera dostali także niedoświadczeni, lecz nieustraszeni Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

bDBjnJNP

W środę w serwisie YouTube w końcu pojawił się zwiastun filmu Miłość, seks & pandemia.

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. Kochani, życzę Wam, aby nadchodzący rok był czasem pozytywnych zmian oraz ukojenia - czytamy pod ponad 2-minutowym trailerem.

W samym zwiastunie możemy zaś zobaczyć między innymi masturbującą się Zofię Zborowską, ubraną w seksowną bieliznę Annę Muchę w lokach oraz w równie odważnych scenach debiutującą na ekranie Rozenek. Ta ostatnia sprawdziła się także w roli narratorki w zapowiedzi filmu.

bDBjnJNV

Zobaczcie zwiastun Miłość, seks & pandemia z głosem Goni w tle. Nie możecie doczekać się premiery?

bDBjnJNW
bDBjnJNX
bDBjnJOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(524)
W A G A
4 tyg. temu
Coraz niższych lotów ta "twórczość" Patryczka. Profesjonalizm odszedł wraz z wagą.
Oko
4 tyg. temu
Nie trawie jego twórczości, banalne teksty, non stop przekleństwa i ci sami aktorzy. Próbuje dorównać kinu światowemu ale wychodzi tandetnie i kiczowato a wszyscy sie tym jaraja bo ktoś tyłek w filmie pokazał 😫
Asd
4 tyg. temu
Seks bo nic innego do pokazania już nie zostało. Kiedyś erotyczne sceny były uzupełnieniem teraz to już podstawa prawie wszystkich polskich filmów.
bDBjnJOr
Dobra dobra
4 tyg. temu
I tak zerknięcie z ciekawości w większości tutaj piszący - golizna, kontrowersje i wystarczy.
Ordżinall II
4 tyg. temu
Na wyżebranym Sylwestrze, gdzie wyglądająca jak wysuszona samica pelikana jako babcia Doda kiedyś ludziom znana, wpełzła owa ptaszyca na scenę na koślawych nogach i zabeczała swój przebój pod tytułem "Wierzyciele, jestem chora nie tylko na ciele", to grzmot jej 156-ciooktanowego głosu zerwał jej z dyniogłowy berecik i tupecik z doczepami i zaniósł na Gubałówkę, aż hen pod Tatrami. Dopiero za pół roku toprowcy będą go ściągać przy pomocy sprzętu gaśniczego z bratniej Hameryki, więc na nic Wandzine lamenty oraz Dodzi pełne trwogi krzyki. Tak 'wysokich' lotów talent ma ta babcia Doda, narodowa dodiwa z żółtymi zębami i okiem zezującym na księcia w Maroku oraz falującymi z wychudzenia udami i pieluchą w luźnym kroku. Nie chodźcie więc w góry, bo mdły zapach tłuszczu z doczepów i tupecika będzie się utrzymywał aż do października.
Najnowsze komentarze (524)
vegas
2 tyg. temu
to przeciez o dawidzie ozdobie i jego ekipie jest ale pewnie vega namieszał i tyle wie co zje co tak czy nie a ta czarna to edyta herbus ?
Oleg
3 tyg. temu
Amatorzy w filmie 4 liga można olać ten film
Grzegorzx
3 tyg. temu
Ja i mój partner nie możemy doczekać się nowego filmu Patryka, kino nie dla każdego ale mimo wszystko mamy nadzieje, ze zobaczymy go w naszym ulubionym oh kinie we Wrocławiu
Gość
3 tyg. temu
Zofia jak tranzystor
1214
3 tyg. temu
To jest lekcja prostytucji'-nauczycielka, stara Rozenkowa.
Magda
3 tyg. temu
Zofia największa szczęka polskiego kina.
Magda
3 tyg. temu
Rozumiem Gosia sexy , Mucha sexy, ale co tam robi Zofia? Pasuje jak pięść do nosa
do Ordżiny
4 tyg. temu
Z Dody można się smiać ale śpiewać to nie potrafi!!!
bDBjnJOj
Joasia P
4 tyg. temu
Moj stylista spal z Dodonem i twierdzi że Dodon zarazil go klykcinami przyodbytniczymi
Fanka
4 tyg. temu
Gosiu, jesteś boska! Uwielbiam twoje sarkastyczne teksty i ból d. zdradzonej D!
RADEK
4 tyg. temu
KRÓLOWA 👑💎JEST👑 💎TYLKO 💎👑JEDNA I JEST💎 👑💎NIĄ MAŁGORZATA RM 💎👑INTELIGENTNA👑 💎PIĘKNA, 💎👑ZGRABNA, 💎👑PO PROSTU PRZEPIĘKNA 👑💎
Poeta
4 tyg. temu
MRM najpiękniejsza jaką widział polski internet!!!
Kaśka
4 tyg. temu
jestem pod wrażeniem urody Rozenek, widziałam ją w galerii na Moko. Nie dość że piękna, to porusza się z wyjątkową gracją na szpilkach, ma talent do robienia zamieszania
filmolub
4 tyg. temu
Małgonia skandalistka , - chyba będę się musiał wybrać na ten film do Polski. Dla Małgoni i jej biustu, mam nadzieję, że pokazała swoje piersiątka.
...
Następna strona
bDBjnJOL