Trwa ładowanie...
Przejdź na

Natchniony Patryk Vega grozi: "Do 2025 roku mam zamiar zrobić 16 filmów"

192
Podziel się

W najnowszym wywiadzie reżyser opowiada m.in. o uzależnieniu od alkoholu, narkotyków i zarabiania pieniędzy. To ostatnie jest jego nałogiem do dziś.

Natchniony Patryk Vega grozi: "Do 2025 roku mam zamiar zrobić 16 filmów"
bDHKbgLF

Patryk Vega jest obecnie najpopularniejszym polskim reżyserem. Jego filmy budzą kontrowersje i mieszane uczucia krytyków, a jednocześnie przyciągają do kin tłumy widzów. Dzięki temu Patryk jest obecnie milionerem i sam przyznaje, że wpadł w "nałóg zarabiania pieniędzy".

Sukces jego najnowszego dzieła pt. Polityka bardzo go cieszy. O produkcji było głośno, zanim jeszcze trafiła do kin. Oburzeni byli nią przede wszystkim przedstawiciele środowiska rządzącego, na których wzorowane są filmowe postaci.

bDHKbgLH

Mam złą wiadomość dla hejterów filmu Polityka. Nie ma znaczenia, ile politycy zapłacą wam za hejtowanie mojego filmu, bo to nic nie zmienia i w ten sposób nie da się go zablokować. Polacy chcą obejrzeć ten film i do niedzieli zobaczyło go już 933 tysiące widzów - pochwalił się na Instagramie.

W najnowszym wywiadzie dla Urody życia Patryk zapowiada, że zamierza być jeszcze bardziej płodny twórczo niż dotychczas.

Do 2025 roku mam zamiar zrobić 16 filmów - ogłasza.

bDHKbgLN

W wywiadzie Patryk Vega poruszył też kwestię dorastania w ubogim domu. To wtedy zaczął uczyć się, jak zdobywać pieniądze.

Mama wychowywała mnie sama (...) w domu nigdy się nie przelewało.(...) kiedyś na klatce spotkałem pijanego glazurnika, który właśnie odebrał wypłatę i ograłem go w karty, wygrywając całą jego pensję, którą od razu zaniosłem mamie - wspomina.

Vega wyjaśnia, że brak pieniędzy w dzieciństwie napędzał go w późniejszym życiu do ich zdobywania.

(...) mam skłonność do obsesyjnego wchodzenia w temat. Byłem alkoholikiem, brałem narkotyki i przez całe życie zarabiałem pieniądze. Teraz to mój jedyny nałóg (...) - zapewnia.

bDHKbgLO

Patryk wspomina uzależnienie od alkoholu jako koszmar.

(...) Doszedłem do momentu, kiedy musiałbym ugryźć krowę w tyłek, żeby coś poczuć w życiu. Kiedyś (...) całe życie podporządkowywałem temu, żeby się napić. Po latach alkoholizm kojarzy mi się z bólem i chorobą. Doszedłem do stanu, kiedy tuż po przebudzeniu musiałem wypić 375 mililitrów wódki, żeby w ogóle móc mówić i funkcjonować. To już nawet nie miało nic wspólnego z upijaniem się - po prostu musiałem odżywiać tego potwora wewnątrz mnie - tłumaczy.

Reżyser odstawił alkohol przed narodzinami córki, bo chciał, żeby miała trzeźwego ojca. Pieniądze zarabia, aby zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę. To dla bliskich zdecydował się też zadbać o zdrowie i schudł aż 55 kilogramów w ciągu roku.

Gdyby mi się coś stało, moja żona nie byłaby w stanie osiągnąć takich dochodów. We mnie do końca życia, niezależnie od tego ile zarobię, będzie tkwił lęk o bezpieczeństwo materialne - dodaje reżyser.

bDHKbgLP

Jesteście ciekawi jego kolejnych filmów?

_

bDHKbgLQ

_

bDHKbgMi
KOMENTARZE
(192)
cbs-sceptyk
rok temu
Przez takie wypowiedzi wychodzi profesjonalizm reżysera .
Gośćnnnn
rok temu
Tylko ludzie z znikomym ilorazem inteligencji idą na jego filmy
Gość
rok temu
Może niech zrobi tylko jeden, ale dobry.
bDHKbgMj
ert
rok temu
Co za kicz ten film polityka poziom żenujący pod każdym względem
Gość
rok temu
Hmm 16 filmów jak będą takie jak ostatni to nie wróżę nic dobrego nie mniej życzę powodzenia
Gość
rok temu
Widać zewnętrznie ze pochodził z biednej rodziny i żyje w kompleksach , na pokaz musi być bardzo dużo , musi widać bogactwo , przesyt który razi w oczy tymi logo , nawet kazachstanscy nowobogaccy maja więcej klasy w ubiorze 🤮
Gość
rok temu
Nawet niech tak nie żartuje
Gość
rok temu
Nawet niech tak nie żartuje
xd
rok temu
Patryk ty to komedie nagrywasz ;) ta polityka to jak 13 posterunek hahaha i przestan sie wzorować wyglądem do Philipa Pleina
gość
rok temu
pan vega nakrecil takiego knota,ze az zal.tego filmu nie mozna ogladac.to nie jest smarzowski niestety...o holland nie wspomne.'polityka'najgorszym filmem roku,jesli nie 100 lecia.
Gość
rok temu
Nie każdy może a nawet nie każdy potrafi nakręcić film ...
Gość
rok temu
Jeden z niewielu polskich reżyserów ktory kręci fajne filmy dla widzów. Ciacho bardzo fajna i zabawna komedia niestety dla ludzi z poczuciem humoru bo Janusze z Grażynami wola tylko beznadziejne komedie romantyczne które produkują hurtowo w Polsce niestety
Gość
rok temu
Film okropny!! Nie ilość ale jakość się liczy🥴
bDHKbgMb
gość
rok temu
daremny facio ! ale dlatego że totalnie totalny to każde jego badziewie ma REKLAMĘ !! a Lemingi łykają wszystko i nabijają mu kieszeń !!!
...
Następna strona
bDHKbgMD