Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Małgorzata Rozenek świętuje 49. urodziny Radosława Majdana: "OSTATNIE Z CZWÓRKĄ Z PRZODU" (ZDJĘCIA)

271
Podziel się:

Małgorzata Rozenek postanowiła uczcić 49. urodziny Radosława Majdana instagramowymi życzeniami. Perfekcyjna udostępniła też szereg ich wspólnych fotografii. Słodko?

Małgorzata Rozenek świętuje 49. urodziny Radosława Majdana: "OSTATNIE Z CZWÓRKĄ Z PRZODU" (ZDJĘCIA)
Radosław Majdan skończył 49 lat! (Instagram @m_rozenek)

Gdy w 2013 roku na jaw wyszedł związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, w mediach zawrzało. Wielu nie wróżyło byłemu piłkarzowi i "Perfekcyjnej Pan Domu" szczęśliwego zakończenia. Zakochani szybko udowodnili, że są dla siebie stworzeni i w 2016 roku powiedzieli sobie "tak" podczas bajkowej ceremonii w Konstancinie.

Dziś Małgorzata RozenekRadosław Majdan są jedną z najpopularniejszych polskich "power couples". W ubiegłym roku para przywitała na świecie pierwszego wspólnego potomka, syna Henryka. Już we wrześniu Majdany będą natomiast świętować 5. rocznicę ślubu. Zanim Pączek i Pysiula uczczą kolejny rok małżeństwa, czeka na nich jednak jeszcze wiele okazji do rodzinnego świętowania.

10 maja Radosław Majdan skończył 49 lat. W obliczu urodzin męża Małgorzata nie mogła odmówić sobie zamieszczenia na Instagramie specjalnego wpisu z życzeniami, który opatrzyła pokaźną liczbą wspólnych zdjęć.

Król ma dziś urodziny. Ostatnie z czwórką z przodu. Tyle się w tym czasie wydarzyło, a jeszcze więcej przed nami. @r_majdan KOCHAM CIĘ - napisała Gonia.

Wśród udostępnionych przez Małgorzatę zdjęć nie zabrakło ujęć śnieżnobiałego uśmiechu Radzia oraz fotografii dokumentujących rodzinną sielankę Majdanów. Rozenek przypomniała także światu o czasach wspólnych szaleństw w Iron Majdan oraz podzieliła się romantycznym zdjęciem, na którym Majdan łapie ją za biust. Perfekcyjna pokazała również zdjęcia Radosława trzymającego jej dłoń na porodówce oraz pierwsze chwile męża po narodzinach Henryczka.

Instagramowi fani Rozenek postanowili przyłączyć się do świętowania urodzin Radzia i w komentarzach nie szczędzili mu życzeń.

Szczęścia i miłości. Wsparcia w pięknej i mądrej żonie/Sto lat dla jubilata/Wszystkiego najpiękniejszego/Sto lat królu/Pięknego urodzinowego świętowania/Samych radości i zero trosk dla pana Radosława - pisali internauci.

Zobaczcie, jak Małgorzata Rozenek uczciła 49. urodziny męża. Czego życzycie Radosławowi?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(271)
Gosc
rok temu
Radzio wygral los na loterii malzenstwem z Gośką, taka prawda. Inaczej byłby 3 ligowym celebryta blakajacym sie po bankietach, ktory wdaje sie w dziwne relacje (Orzechowska, Anna co cpala itd)
Emilia
rok temu
Małgosia jak na te 26 lat, to wygląda zbyt frywolnie. Kobieta 25 letnia to już jest droga do starości, Gosia wygląda jak nastolatka i jest trzpiotką seksualnie zachwycającą i mającą ogromne potrzeby, ale w Polsce 26latki to już poważne nudne matrony.
SZKOŁA ameryk...
rok temu
Jesteśmy kolegami naszych kumpli Stasia i Tadeusza Rozenków ze szkoły i tutaj musimy wam powiedzieć że my wszyscy chłopacy w naszej szkole kochamy się w Pani Małgorzacie Rozenek Majdan i nasi ojcowie też się w niej kochają i nasz nauczyciel super gościu też ,ale nasze matki pomstują, że jak tak można być jak ona kusicielką wszeteczną . co to znaczy wszeteczną to nie wiemy, ale że ona kusi do zła w seksie to my akurat z tego powodu nie narzekamy. każdego dnia kochamy ją coraz mocniej, bo jest boginią jak tu czytamy i my to potwierdzamy, dajemy świadectwo naszej ogromnej emfazy w głoszeniu uwielbienia do niej, a nasze nocne zmazy to już niestety tylko kłopot dla naszych matek, że muszą prać te nasze dowody ich bezradności w przekonywaniu nas, że Małgonia to zła kobieta jest. My wiemy, że jest ideałem seksualnej bachantki. to słowo ostatnie to aż mamy wzwody jak je wymawiamy szeptem i oblizujemy usta. Zazdrościmy Staszkowi i Tadeuszowi takiej super sexi matki. A nasze matki szaleją z zazdrości.
zabawne
rok temu
żal mi biednej Dodzi (naprawdę to mam bekę), Radek i Gosia doprowadzili ją do bankructwa, depresji, obsesji, ośmieszania się wiszeniem na rurze i robieniem na drucie pod siebie, dobrze, że pieluchę nosi
wert
rok temu
to się majdanowi trafiło, życie jak w Madrycie, ha ha
Najnowsze komentarze (271)
Natalia
rok temu
Mój mąż z okazji urodzin dostał iRobota w prezencie. Ma fioła na punkcie czystości, więc nie narzekał na prezent :P
ludzie
rok temu
Małgonia składa życzenia urodzinowe Radziowi poprzez media , śmieszne jakby nie mieszkali razem.
Jola
rok temu
Coraz więcej takich afiszujących się swoją miłością. Jedni robią to dla kasy, inni na złość sąsiadom. Miłość ustaje najczęściej wraz z przekroczeniem progu domu, kiedy znika się z oczu ludziom.
Szok
rok temu
Stare zdjęcia, bo od 2 miesięcy nie są już razem.
Izella
rok temu
Oni są dosłownie wszędzie, niedługo jak lodówkę otworzę to zobaczę Radosława. Ja się nie chwalę, że na urodziny kupiłam mężowi perfumy i ramkę ze Składnicy towarów, do której włożyłam zdjęcie z naszej podróży poślubnej. Uważam, że jest o wiele więcej bardziej ciekawych tematów.
Gosc
rok temu
Wyglada na 62 lata .
Trubadur
rok temu
Ale oni sztuczni w każdym momencie. Dno
Hel
rok temu
A ja myślałam że to F rankesztajn leży cz stoi coś okropnego
ewa
rok temu
Bleeeeeeeeeeeeeeee!!!
Buba
rok temu
Ha! Nic dla siebie nie zostawią;)..
Nursja
rok temu
Normalni ludzie cenią sobie prywatność, jak widać nie wszystkich można zaliczyć do tej grupy.
wert
rok temu
to się majdanowi trafiło, życie jak w Madrycie, ha ha
Znajomi
rok temu
A Gocha w tym roku dokładnie za 20 dni skończy 52 latka ...😊
Śpiąca
rok temu
On 49 lat a wygląda jak mój dziadek po 60 ale medycyna estetyczna zrobi wszystko aby Radzio wyglądał młodziej jest taka klinika w Warszawie gdzie się często zapuszcza Radzio?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie