Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Perfekcyjna" Małgorzata Rozenek wyjaśnia fance: "Nie chcę, żeby mnie ludzie lubili, bo mi nie idzie, SZCZEGÓLNIE ŻE MI IDZIE"

497
Podziel się

Małgorzata Rozenek tłumaczyła, dlaczego pokazuje tylko pozytywne aspekty swojego życia. "Teraz mam taki czas, że modlę się tylko, żeby nic się nie zmieniło" - wyznała celebrytka, opowiadając na zarzut internautki.

"Perfekcyjna" Małgorzata Rozenek wyjaśnia fance: "Nie chcę, żeby mnie ludzie lubili, bo mi nie idzie, SZCZEGÓLNIE ŻE MI IDZIE"
"Perfekcyjna" Małgorzata Rozenek dyskutuje z fanką (Instagram)
bEhodMHp

Małgorzata Rozenek jest zapaloną instagramerką i uwielbia dzielić się z fanami kadrami ze swojego, jak można wnioskować, idealnego życia. Gonia ochoczo pokazuje piękną rodzinkę, drogie ubrania, luksusowe wakacje i oczywiście wiele, wiele reklam. Jedna z internautek zarzuciła celebrytce, że jej wyidealizowane na potrzeby mediów społecznościowych życie nie jest autentyczne. W sekcji komentarzy szybko rozpętała się burza...

Kochana, a kiedy u Ciebie nie jest cudownie, słitaśnie i bajecznie. Toż nie może być inaczej! Takie to prawdziwe! Realne! Wiarygodne! - napisała internautka pod ostatnim zdjęciem Małgorzaty.

bEhodMHr

Gwiazda dyplomatycznie odpowiedziała na "zarzuty".

Moje życie zawsze było bardzo ciekawe, pełne zwrotów akcji i trudnych momentów. Przez ostatnie lata też ich nie brakowało, czasem o tym opowiadam, ale wtedy sobie myślę: czy potrzebuje obciążać Was moimi problemami? Serio? Bo swoich macie za mało? Ja nie szukam problemów, szukam ich rozwiązań i dlatego, jak jest czas, gdy ich nie ma, to nie chcę się na tym skupiać, a już na pewno nie chcę żebyście Wy skupiali się na tym. Macie swoje bolączki, wyzwania, stresy. Po co Wam moje? A do tego zupełnie serio, wierzę w zasadę przyciągania uśmiechem.

Zobacz także: "Ekologiczna" Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ciągle mam apetyt na nowe"

Fanka nie miała jednak zamiaru odpuścić Goni...

bEhodMHx

Po to, żeby być wiarygodnym. Myślę, że kobiety czułyby wtedy większą sympatię do Pani i nie byłoby tylu negatywnych komentarzy - napisała internautka i nie musiała długo czekać na komentarz zwrotny.

Nie będę na siłę i sztucznie kreować problemów. Teraz mam taki czas, że modlę się tylko, żeby nic się nie zmieniło. Mam cudowne dzieci. Mąż - odpukać. Praca - sztos. Kolejne pomysły w realizacji. Co mam wymyślać za problemy? Nie chcę, żeby mnie ludzie lubili, bo mi nie idzie, szczególnie że idzie. Moje konto to codzienny zapis mojego życia. Może jestem osobą, która dostrzega tylko bright side of life? - dodała Rozenek.

Zazdrościcie Małgosi sielskiego życia?

bEhodMHy
bEhodMHz
bEhodMHS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(497)
Wypas
miesiąc temu
Majdanowie to jest para bogów, jak to powiedziała siwa babcia Mańka Gredkowska . Ludzie się modlą do nich i błogosławią ich dzieci.
Xdd
miesiąc temu
Ostanie zdj 😂😂
Marysia P
miesiąc temu
Pięknie Małgonieczka wygląda, życie w New Yorku ją rozpieszcza.
bEhodMHT
myko
miesiąc temu
oni są już dawno po rozwodzie, ale mają z was bekę, bidoki od pisania setek nudnych hejtów , na was zarabiają miliony, a wy dostajecie 20 gr za komenta
Mariona
miesiąc temu
Radek mówił, że jak zdradzał biedną chorą Dodzię, to prosił Małgosię o miłość całe dwa dni, był wytrwały i tak namiętny, że Małgosia dała mu szansę na chwilę, która się przedłużyła, bo zaimponował jej rozmiar aligatora Radka i to jak czule pieścił jej rozkoszne piersi i rozkoszny brzuszek.
Najnowsze komentarze (497)
Ruszi
miesiąc temu
Zbrodnia to niesłychana! - piękna Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radka Majdana! Bardzo ciężkie do strawienia dla Dochy Rozstępień to przewinienie, dlatego kara musi być adekwatna do wykroczenia ponad przyjętą dla BEZ POMADKI Polki normę bycia szarą myszą w zapadłej dziurze, złapaną w pułapkę kredytową, marzącą o wyrywającym ją z tej dziury hojnie wyposażonym kocurze albo o utrzymującym ją na grząskich bagnach miejskiej dżungli korporacyjnym szczurze, śniącą o roli sekscentrycznej, cudnie chudnącej na vegańskiej diecie Nory, a na jawie za 500 plus rozmieniającą się na drobne MAMYSZĄ Polką z przerwami na codzienne nieszpory. Skazana na bycie szczęśliwą Iron Lady, urodzona w 1978 r. piękna Małgorzata dostaje jako karę 10 lat szczęścia dopisanych jej bezprawnie do życiorysu, ma zapewnione prawowite miejsce na liście Polskich prawników pod literą 'R' jako Małgorzata Rozenek - Majdan oraz prawo do opieki nad biologicznym synem swoim i Radka Majdana - Heniem. A Docha Rozstępień musi się pogodzić z byciem Małgorzaty Rozenek bladym, wątłym cieniem i z tego tytułu bezdennym cierpieniem, które nie uszlachetnia. Kara tym bardziej dotkliwa, że wieloletnia. Za to karma dożywotnia. Jej pieskie życie też ma więc swoje ''blaski'', choć bez cienia współczucia i prawa do łaski.
Sergiusz
miesiąc temu
Gdyby to była Britney która wygląda jak zaniedbana, oszalała staruszka, Celin Dijon albo Dodzia, które wyglądają jak stare, wysuszone mumie to plotkary pisałyby, że jedna czy druga - daje radę, naprawdę nie jest źle, dobrze się trzyma, że szkoda jej, ale jeszcze na pewno dojdzie do siebie i będzie wyglądać na tę swoją czterdziechę czy deprechę. A Małgonia promienna, uśmiechnięta, piękna czterdziestoletnia, bezczelnie szczęśliwa, to co mają robić biedne kobiety, wyglądające jak typowy Janusz Sekscesu w kabaretkach robionych na drucie, wracający na wieś z pustym portfelem zaklinanym bezskutecznie - wypchaj się! Muszą jakoś odreagować swój stres, żeby się nie powiesić zamiast brudnej bielizny na sznurku.
Marek
miesiąc temu
Jestem pod ogromnym wrażeniem Szanowna Pani Małgorzato Małgorzata Gosia Gonia dla Pani Ślicznej Urody Śliczna
lisk
miesiąc temu
Gosia jest taka piękna, że zasługuje na dużo lepszy dom niż ten co ''buduje'' jej Radek, nie wierzę, że będzie mieszkać w tej nędznej chatce, to napewno zmyłka przed oszalałą z zazdrości babciOM DodziOM, Gosia musi chronić swoje dzieci. Na szczęście Majdan jako bodyguard jeszcze uciąga, ale stary już jest, wygląda jak Gosi ojciec, no, może rok młodziej.
Pokątny
miesiąc temu
'Markotny' Radek? buhahha Babcia Dodzia od 15 lat z zazdrości dostaje rozwolnienia, tzn. od kiedy odkryła z kim Radek ją zdradza (wiemy, wiemy) i zanosi modły do pudla, pisząc modlitewne komentarze, żeby Radek zostawił swoją ukochaną Małgonię... i wreszcie się doczekała! Pudel napisał 'markotny Radek', miało być radosny 'nocny Marek' upojony nocnym seksem z żoną, ale modlitewna żebranina przyniosła Dodzi ukojenie - markotny Radek, markotny Radek - Dodzia powtarza jak zdrowaśki. Markotny Radek, markotny Radek, to nie może być przypadek - łudzi się Dodzia przykładając sobie ziemniaka do łona. To prawie jak kiwi, to prawie jak zbliżenie z Radkiem. Babcia Dodzia z podniecenia puściła wiatry w pieluchę, zawinęła w żagle nositorbety i zamroczona czeka na powrót Radka, żeby zaszedł ją od tyłu i wypuścił ze słoika stado much, bo muchy bzzzykają w stadzie, niekoniecznie w sadzie, w klopie też. Są chętne, są wstrętne.
Małgonia
miesiąc temu
Ustępieniowa opłakuje zniewagi o sobie i o swojej rodzinie, załamuje ją to, im bardziej jest wyśmiewana i opluwana, tym jest bardziej załamana - beznadziejny przypadek, ale beka z niej!
Zeromski
miesiąc temu
Te bidulki, które pocieszają się, że Majdanowa wygląda tak jak na zdjęciach paparazzi... paparazzi specjalnie przerabiają celebrytom zdjęcia pobrzydzającymi filtrami i wybierają najgorsze ujęcia - pamiętne zdjęcia Anny Popek czy Marylki brr... żeby potem celebryci sami ich zamawiali i im płacili za podrasowane zdjęcia. Gośka tego nie robi. Takie to proste. Teraz reklamuje aplikację postarzającą i ma z was bekę, bo zarobiła na tej reklamie tyle, że jesteście dla niej zerami do tej kwoty z waszymi komentarzami.
mocca
miesiąc temu
Ja trzymam kciuki , żeby wybitnie uzdolniona aktorsko Małgosia otrzymała Oskara, bo wreszcie ktoś z Polski zaistnieje w świecie. A jak nie ona to kto? nikogo nie ma na widoku, tylko ona piękna i doskonała pod każdym względem
bEhodMHL
Darka
miesiąc temu
ta kobieta zawsze sobie poradzi, moja inspiracja, pięknie wygląda w tym kimonie
czytko
miesiąc temu
Jak Rozenek zaklada markowe buty/ciuchy, jezdzi autem za gruby hajs, którego przecież nie ukradła jest raban na pół Polski!! Na tym zarabia ogromny hajs, a Majdan jest tu nieistotny i o tym wie, dlatego ciągle taki markotny.
Josia
miesiąc temu
No i spoko, płacą jej górę hajsu za zwyklą fotkę, myślę że większość z nas by skorzystała. Dziwne czasy, ale nie każdy musi się tak tanio sprzedawać jak polskie małżeństwa 500 plus, Majdanowie są bardziej wymagający.
miss
miesiąc temu
Nawet jeśli nasza piękna 40-letnia Małgorzata nie jest w czwartej ciąży, bo dba o swą idealną figurę, to reklamodawcy latają za nią jak za gwiazdą najwyższego formatu, gdyż ma największą klikalność w polskim szoł -biznesie i budzi największe emocje, więc zadziera śliczny nosek spryciulka i uśmiecha się z wyższością. Taka supergwiazda to ja rozumiem, za0rała transa Dodyzmę jednym gwizdnięciem. Pozderki dla Pysiuli i jego wielkiego ''sztukasa''.
Lajla
miesiąc temu
Przecież Rozenkowa ma 40+ i sama to udowodniła. W lutym na IG story powiedziała że cytuję "ja nie pracowałam do 20-go któregoś roku, umówmy się że do 26 roku, bo wtedy studiowałam na prawie". Potem wyciszyla ten fragment na sekunde jak mowi o wieku bo wyszlo ile ma lat, że 42 i nie mogłaby robić sławy na kontrowersjach ile ma lat.. Napisala w poscie jednym ze pracuje zawodowo w mediach od 11 lat, wiec ma co najmniej 37 lat, chyba ze to "umowmy sie" to 30 lat, wiec dzis ma 41-42 lata. Sprytna manipulantka, podziwiam jej przebiegłość i bawienie się ludźmi spragnionymi miliona za udowodnienie, że ma więcej niż 42 lata. Gdyby nie robiła z ludzi idiotów dla beki to by nie wyciszala fragmentu wieku na IG story.
Sosia
miesiąc temu
Małgoniu złota... z całym szacunkiem, ale chciałabym się z tobą zamienić, nawet na 5 minut... jestem stomatologiem, niby nie mam na co narzekać, czasem jak większość kobiet zaglądam na Pudełka, ale częściej innym do zębów i szczerze to mam czasami dość tych dziur... a ty jesteś spełniona, wypełniona milością do siebie, jesteś absolutną liderką w kwestii samouwielbienia, samoakceptacji... żyjesz we własnej bańce masz wokół ludzi którzy cię uwielbiają, i bardzo dobrze, że jest taki ktoś jak ty, bo to daje nadzieję, że może kiedyś uda mi się zdobyć takie szczęście i zadowolenie z życia jakie jest twoim udziałem, głównie chodzi mi o twoje przekonanie, że jesteś najcudowniejszą istotą nz świecie i masz to co chcesz na pstryknięcie kciuka i palca wskazującego, to naprawdę musi być fajne uczucie, Twoi wielbiciele to przede wszystkim ludzie, którzy dostrzegają dokładnie to samo co ja, również wykształceni, ale niekoniecznie od razu z habilitacją w planach.
...
Następna strona
bEhodMIn