Trwa ładowanie...
bEgNMeid
Kokosimo
|
aktualizacja

"Odstrzelona" Małgorzata Rozenek z torebką za 32 tysiące pakuje się z Radosławem Majdanem i Heniem do samochodu (ZDJĘCIA)

510
Podziel się
1 z 9
"Odstrzelona" Małgorzata Rozenek z torebką za 32 tysiące pakuje się z Radosławem Majdanem i Heniem do samochodu (ZDJĘCIA)
"Odstrzelona" Małgorzata Rozenek z torebką za 32 tysiące pakuje się z Radosławem Majdanem i Heniem do samochodu (ZDJĘCIA)
(Pudelek Exclusive)
0
0

Małgorzata Rozenek, znana ze swojej słabości do luksusowych marek, ubiera się w markowe ciuchy, nawet gdy idzie po bułki do sklepu. Robi wrażenie?

Małgorzata Rozenek mogłaby dawać lekcje innym celebrytkom z pomnażania fortuny i zachęcania potencjalnych partnerów biznesowych do współpracy. Gdy spora część show biznesu narzeka na nową, pandemiczną rzeczywistość, która pozbawiła pracy całe zastępy celebrytów, "Perfekcyjna" podpisuje kolejne kontrakty i systematycznie powiększa swoje "imperium". Ewidentny pracoholizm gwiazdy sprawił, że w ramach majówki trudno jej było zrobić sobie choćby kilkudniową przerwę od pracy, na po poskarżyła się zresztą fanom za pośrednictwem Instagrama.

Wkrótce gwiazda nieco odpocznie - podjęła bowiem decyzję, że wybierze się w długą podróż kamperem aż do Szwecji, w którą zabierze ze sobą całą familię.

W środę Małgosia została przyłapana przez stołecznych fotografów, gdy wraz z Radziem pakowała małego Henia do auta. Świadoma faktu, że paparazzi mogą przyłapać ją w każdej chwili, Rozenek jak zwykle "odstrzeliła się" od stóp do głów. Celebrytka miała na sobie białą bluzę i podarte rurki, marynarkę Gucci z Myszką Miki za około 7 tysięcy złotych oraz pasujące buty. Wisienką na torcie była torebka Louis Vuitton za "skromne" 32 tysiące złotych.

Wygląda "markowo"?

bEgNMeiD
KOMENTARZE
(510)
Ala
miesiąc temu
No na Panią opiekunkę Radzio nie poleci :)
Pol
miesiąc temu
A Małgorzata wie że jej mąż gustuje w 14-15 latkach ?
Sylwester
miesiąc temu
Radek lubi 14 latki
bEgNMeiH
doc. dr hab.
miesiąc temu
Wysłuchałem z wielkim zainteresowaniem wywiadu p. Rozenek z p. Mołek i jestem pełen podziwu dla p. Małgorzaty, dla jej energii, pasji, radości życia, poczucia sukcesu, o imponującej urodzie nie wspomnę, bo mam zazdrosną żonę. Jako specjalista od psyche uważam jednak stan w jakim obecnie znajduje się p. Rozenek za WIECZNY NIEDOSYT WRAŻEŃ, mimo samoakceptacji, dowartosciowania, życia bez kompleksów, wzajemnej miłości męża i dzieci, spełnienia materialnego (choć jak wiadomo pieniędzy nigdy dość), co w wieku 40 lat jest dużym osiągnięciem. Myślę, że za 10 lat pani już DOCENT Rozenek trochę zwolni tempo, co zalecam i zgłosi się do mojego gabinetu, abyśmy mogli wspólnie DOCENIĆ stan NADMIARU WRAŻEŃ i po wielu latach podążania do jego granicy zbudować na jego podstawach nową jakość zwaną PRZESYTEM.
Estera
miesiąc temu
Gosiu pokaż swojego ślicznego Henia, przepiękny ten twój syn i taki do Radzia podobny. Do ciebie też, ma takie śliczne niebieskie oczy.
Najnowsze komentarze (510)
do Dosiki
miesiąc temu
Słuchaj, babcia Dodunia, uprasza się abyś w końcu znalazła resztki rozumu. Biegnij co sił, może u kresu swojej drogi dogonisz go, czego szczerze nie życzy esteta. Ale o czym innym, otóż znowu robaczewska.. 60 letnia sprzątacho z kloseta z głosem menela. nogami tak krzywymi, że dziw, że jeszcze chodzisz i zezem takim, że jedno oko widzi Doktora Dodolittle, a drugie jego zwierzęta. No trudno nie wspomnieć o udziale tej sprzątaczki w programach dla rozumnych inaczej, czyli Barszcz, Jak ona śpiewa po wutce , Projekt Lodowisko z niepełnosprawną umysłowo jurorką Dolodzią pokazującą swój kompleks niższości w kroczu. etc, etc. Poza tym wygląda jakby wciąż szukała rozumu i nie znalazła go, bo nie zrozumiała komendy - biegiem marsz! Robienie fotek w gaciach i publikowanie ich w necie, to nie tylko żenada dla niej samej, ale kompromitacja zarówno dositorbieli jak i jej schorowanych rodziców. Na ig stara pokraczna łupa skrzeczy, drze facjatę na tego jej 65-letniego torbacza z doraźną wiewiórą na łysej glacy, bo ona jest teraz produkt w centki. Obraz komiczny, by nie powiedzieć błazeński. 99,99% komentarzy, to komentarze negatywne i rozumny czlowiek użyłby szarych komórek i coś zmienił, jednak dla tej rozklapichy po czterech narzeczonych ewakuujących się drzwiami do burserdelu, myślenie jest zbyt trudną czynnością i pozostaje z wciąż rozdziawioną gębą i tragicznie bezrozumnym, zezowatym wzrokiem. Poza tym widziałem kawałek programu 'skecze menczonce'. No pokazać siebie z wagą 20 kg i głową słonia, to faktycznie wielki ssak trąbonos, uszy torby na wynos. Poza tym obwisła szyja, opadające powieki, nogi iksowate na szczudłach, i garb od tego, dlatego ktoś musi ją podtrzymywać nie tylko na duchu. A udział w filmie Pasiwackiego... buhahahah... prosta; tuta... oj tak się uśmiałem, że do teraz nie mogę przestać. Ona mowiła, że jest mensanem, a skończyła ledwie podstawówkę. Mówiła, ze IQ ma wyższe od Einsteina, a nie wie co to jest Ikarus, a Ikara myli z wikarym. No cóż, powiem jedno, choroba umyslowa, to powazny problem. Babciu Doduniu, może rozbierzesz się przed Doktorem Dodolittle i jego zwierzakiem prosiakiem Geb-Geb? Ulżą ci w niedoli, bo masz wielki, pusty... a te twoje nagrody Dodarwina śmiechu warte.
jes
miesiąc temu
ale ta babcia Doda tu jęczy, ma bidulka kompleks pięknej i seksownej Gosi - jedynej ukochanej żony Radka
Norberto
miesiąc temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat w Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, przez których od dawna ma kompleks niższości i zazdrości, bo zdradzili ją bez litości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy, i paszkwile o Majdanach, odpowiednio przez nią łokraszone polubieniami, co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
Radek
miesiąc temu
A biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca. Nie wyśmiewajcie jej!😂😂😂
kaja31
miesiąc temu
Tym Wandżokerem i Doduchną powinien zająć się prokurator , dosyć tych ich żenujących zaczepek Małgoni.
naród
miesiąc temu
Małgorzata i Radek powinni zareagować na te głupie zaczepki Dodoni i jej wandożera i nie pozwolić , żeby brudne ozory wycierali o nich.
Wandzia
miesiąc temu
Dośka nie może się pogodzić z faktem że Małgonia Rozenek to młoda piękna i zgrabna kobieta bez udziału chirurgów plastycznych,a ona pomimo tylu zabiegów plastycznych nie może się z Małgonią równać. No niestety Dośka jest robaczeska i zdjęcia Małgoni doprowadzają ją do szału.
Zega
miesiąc temu
Naprawdę to jest porażka ta jakaś Dodzia Elektrocia, ona jest zdesperowana i nieprzytomna z zazdrości. Majdanowie powinni zgłosić to na policję i poprosić o ochronę ich i ich dzieci, to jest tragiczne, co ona wypisuje, te wpisy są beznadziejnie beznadziejne.
bEgNMeiz
Dina
miesiąc temu
Usunięty komentarz: Doda Smrroda przestań tu skomleć!
RADZI
miesiąc temu
A bidnej babci Dodzie spryskali twarz odpowiednią substancją i na zawsze skończyło się pokazywanie tego czegoś.
O!O!O!
miesiąc temu
O !To skandal, że wielmożni państwo Majdanowie są tak bezczelnie szczęśliwi i kłują w oczy tym szczęściem z jakąś taką satysfakcją, co to nie oni, co nie, ? płacą chyba 500 tys. miesięcznie jak nie więcej wszystkim mediom, żeby każdego dnia od tylu już lat obnosić się ze swoim szczęściem w mediach, tyle artykułów co o nich to o żadnych Royalsach w historii nigdy nie było, a Royalsi przecież też są bogaci, ale jak widać, nie aż tak i nie są medialni, bo kogo obchodzą np. szwedzcy monarchowie, a tymi wielmożnymi Majdanami to tyle ludzi się interesuje, że to jakiś jest szok! Kogo na przykład interesuje taka powiedzmy Doda Elektrodaun? Gdyby codziennie po kilka razy o niej pisać na pudelku, to nie byłoby żadnych komentarzy pod artykułami o niej, nikomu nie chciałoby się nawet klepnąć w ekran palcem. Wielmożne państwo Majdan to jakiś ewenement na skalę światową.
Esmerka
miesiąc temu
Babcia Doda nie kasuj komentarzy.Obrażanie Małgoni i Radka oraz ich dzieci nic ci nie pomoże . Małgonia ma talent, urodę jest wykształcona , inteligentna.Jest też wspaniałą żoną . A wy z nosimordą robicie z siebie pośmiewisko, a prawdę o sobie nazywasz zazdrością o twoje ciągłe porażki. Twoje imię to Porażka, więc jak cię widzą tak cię piszą.
Bibi
miesiąc temu
Małgonia młodziutko wygląda na żywo, na pewno na mniej niż 40 lat, Małgonia też pięknie pachnie, a wy upocone Dorażyny hejtujcie hahaha
śladki po
miesiąc temu
Śmieszna Dodzia zaklina się tu w komentarzach , że jest petardą i skradła szoł samemu Zenkowi, Viki, Roxi, a nawet Freddy'emu w osobie Maryli, a wpływowy pudelek słowem nawet o tym jej tandetnym o'sioł nie wspomniał, bo Dodzię nie stać już nawet na artykuł na pudelku. Jedynie w brukowcach typu słuperak jeszcze udaje jej się wyżebrać własnoręcznie wyklepane oświadczenie, że jest piękna ( hahahaha), młoda (hahahaha) i ma głos jak grzmot (hahahaha), a Radek siedząc na tronie na stronie oglądał ją w telefonie (hahahah)
...
Następna strona
bEgNMeil
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kinga Duda korzysta z życia SINGIELKI: nocne wyjście, drineczki i chmury papierosowego dymu (ZDJĘCIA)

Córka urzędującego prezydenta, Kinga Duda, postanowiła nieco rozerwać się na mieście po tym, jak cały kraj dowiedział się, że z jej ślubnych planów nici. Umie się dziewczyna zabawić?
9.

Ola z "Hotelu Paradise" MIGDALI SIĘ z Michałem na sopockiej plaży (ZDJĘCIA)

Ola i Michał, znani z "Hotelu Paradise", wybrali się do Sopotu w towarzystwie innej uczestniczki programu, Luizy. Para zakochanych nie szczędziła sobie czułości.
bEgNMeim
8.

15. URODZINY PUDELKA! Wspominamy rok 2006: samolotowa szarpanina Olszówki, romans Foremniak i Maseraka (STARE ZDJĘCIA)

Z okazji 15. urodzin Pudelka przygotowaliśmy dla Was szczegółowy przegląd najciekawszych, najważniejszych i najbardziej skandalicznych wydarzeń, które doczekały się publikacji na łamach naszego portalu. Startujemy od samego początku, czyli 14 stycznia 2006 roku. Przenieście się razem z nami do czasów, gdy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" królowali bracia Mroczek, a Edyta Olszówka szarpała się ze stewardesami w przestworzach. Pamiętacie?
7.

Euro 2020. Nie tylko "najbardziej czarująca" Marina Łuczenko i Anna Lewandowska. Poznajcie inne polskie WAGs (ZDJĘCIA)

Już w poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski zagra pierwszy mecz podczas Euro 2020. Polskim zawodnikom bez wątpienia będą kibicowały ukochane. Zobaczcie, kto oprócz Anny Lewandowskiej, Mariny Łuczenko czy Celii Jaunat z wypiekami na twarzy będzie śledził spotkanie ze Słowacją.
6.

CIACHO TYGODNIA: Max Gloeckner - miłośnik podróży, entuzjasta siłowni i nowy ukochany Marceliny Zawadzkiej (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka jakiś czas temu ulokowała uczucia w kolejnym biznesmenie. Tym razem wybór celebrytki padł na przystojnego Niemca. Pasują do siebie?
bEgNMein
5.

Celebryci brylują w "polskim Ascot": Lara Gessler z mężem i córką, Agnieszka Woźniak-Starak, Łukasz Jemioł (ZDJĘCIA)

Na zorganizowanym przez Karolinę Ferenstein-Kraśko turnieju Gałkowo Perlage Masters pojawiła się rzesza wystrojonych w kapelusze znanych twarzy. Fajnie się bawią?
4.

Zaplecze reprezentacji Polski też buduje formę przed Euro nad basenem. Taką taktyką pokonamy Słowację? (ZDJĘCIA)

Już w najbliższy poniedziałek Polska rozpocznie grę na Euro 2020 meczem z południowym sąsiadem. Jaki wynik obstawiacie?
3.

Roześmiani Arkadiusz Milik i Agata Sieramska pod osłoną nocy przechadzają się po Warszawie (ZDJĘCIA)

Arkadiusza Milika i Agatę "Agatycze" Sieramską po raz kolejny zobaczyć można było na stołecznych ulicach. Poszli razem na imprezę i do hotelu. Najwidoczniej po kontuzji piłkarza nie ma już śladu...
bEgNMeio
2.

Piłkarze reprezentacji Polski wylegują się nad basenem: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek (ZDJĘCIA)

Na kilka dni przed pierwszym meczem Euro 2020 polscy piłkarze relaksowali się w sopockim hotelu. Z promieni słońca nad basenem korzystali m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny.
1.

Maja Hyży SPOTKAŁA SIĘ W SĄDZIE z byłym mężem (ZDJĘCIA)

Zgodnie z zapowiedzią w piątek Maja Hyży i jej były mąż Grzegorz Hyży stawili się w sądzie. Na rozprawę celebrytka zabrała ukochanego Konrada i córeczkę Antoninę.
bEgNMejb